Anket Başlığı: Başlangıç zamanı
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
769

2 50.00%
867

0 0%
1066

0 0%
1081

0 0%
1241

1 25.00%
1337

1 25.00%
Katılımcı sayısı: 4 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] CK2 - Multiplayer: Ağustos: 2017 [2]
crusaderkings2.jpg

Başlangıç tarihi anket sonucunca belirlenecektir,

Oyun tarihi  = Cuma,Cumartesi ve Pazar günleri, ; Oyun saati = 19.00 ile 21.00 arasında gerçekleşecektir.

Oyun en az üç kişinin oyuna katılması sonucunda gerçekleşecek belirtilen sayıda katılım sağlanamazsa bir sonraki gün ve saatlere ertelenecektir.

Oyunda herhangi bir mod kullanılmayacak ve oyundaki CHECKSUM kodunuz "BPAH" olacaktır.

Oyun Hamachi programı aracılığı ile oynanacaktır. Hamachi adreslerimiz ;

CK2MLT
CK2MLT2

Oyun kuralları =
1.Oyunda Role Play baz alınacaktır genel konuşmalar Role Play sayılacak kişi oynadığı karekterin kimliğine bölünecektir.
Örnek konuşma = Bir ülkenin lordu ölmüş yerine oğlu geşmiştir. Yeni Lord babasının öldüğünü bildirmek için yeni Lord olarak konuşacaktır yani şöyle bir diyalog geçmeyecektir. "Ben öldüm yahh" yerine "Muhterem babam eski lordumuz ....  vefat etti. Yeni lordunuz olduğumu duyurmaktan onur duyorum. Tabiki oyun koşullarında Role Play konuşamadığımı zamanlar olacaktır. Bu yüzden Role Play olarak konuşamadığımız zamanlarda konuşmamızın başında "-" işaretini getirmemiz gerekecek örneğin "-multiyi erken bitirme şansımzı varmı, - yarın işim var gelemeyeceğim" gibisinden konuşmarımızın başına "-"getireceğiz.

2. Küfür ve hakaret etmek ancak Roleplay koşullarında serbest olacaktır. Oyuncuların şahsına kesinlikle hakaret edemezsiniz ancak onların büründükleri karekterlere küfür edebilirsiniz.

3. Rekabeti geliştirme amacıyla Tek taraflı müttefiklikler engellenecek ve aşırı genişlemede bulunan oyunculara karşı gerçeğe uygun olarak koalisyon  yapmak zorunlu olacaktır.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.