[MP] CK2 - Multiplayer: Ağustos 2017
Aynı zamanda gün de belirlemek gerek EU4 etkinlikleriyle çakışmayacak şekilde.
Selamlar. Aranıza almak isterseniz katılmak isterim.
Until the very end.
Ara
Yarın 9 gibi başlıyoruz.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarından kastın bugünmüydü yoksa salı günü mü ?
Ara
Kuruldu.
Ara
Discord var mı?
Until the very end.
Ara
Rehost.
Ara
9 oyuncuyla bayağı kalabalık olacak konuda sanırım, bol bol resim bekliyoruz.
Rehost.
Ara
nWqG60.jpg
Şu güzide tacı hain akrabam tarafından öldürülmem sonucu kaybettim ya var ya topraklarımın yarısını kaybetsem bundan iyiydi.

vpBo2v.jpg
Oyunun başı sayılabilecek bir zamanda aylık 10 prestije yakın bir rakam gördüm. Bir tribal için prestij demek her şey demektir.
Sic Parvis Magna
Ara
Galler Kralına swear fealty mi attın?
(15-08-2017, 00:34)Duman : Galler Kralına swear fealty mi attın?

Swear fealty ne bilmiyorum. Ben ölünce oğlum tahta geçti ve bi anda ülke garip bi şekilde feodal oldu. Elimdeki tribal yerleşimlerden wrong demesne yediğim için 200 adam ve 0,6 gelirle kalakaldım ortada. Ne kimseye saldırabiliyordum ne de tribal yerleşimlerime kale kurup upgradeleyebiliyordum. Galler kralı sağolsun gerekli yatırımı yapacağını söyleyince bende sadakatimi bildirdim.

Sözünde de durdum kralım.
Sic Parvis Magna
Ara
Diz çöken İrlandalı. :/
İrish Rebellion diye destan yazdırırız belki. Adama kurdukları factionun lideri bi şekilde ben oldum. Ben bişey yapmayınca koca faction da bişey yapamadı. Sadakat böyle bişey olsa gerek.
Sic Parvis Magna
Ara
(15-08-2017, 00:46)Duman : Diz çöken İrlandalı. :/
İrlandalılar içinden ülkeleri yönettiği kaleleri Galler Kralı kendi altınıyla kurdurttu, bunun karşılığında İrlandalılar ona kılıçlarını ve sadakatlerini sundular.
Until the very end.
Ara
Sen hangi ülkesin Berke?
(15-08-2017, 01:13)Duman : Sen hangi ülkesin Berke?

Galler ve Northumbria Kralı.
Until the very end.
Ara
İlk mesajda kimin neyle oynadığı yazılsa güzel olur aslında, pek resim atılmıyor.
Ben düştüm ondan resim alamadım. Brabant-Hollanda düküyüm şuanda. Flanders alınmak üzere. Luxenburg topraklarınında hepsi var.
İrlanda konusunda ise şaşkınım. 2-3 kuruşluk kalelere özgürlüklerini satan krala nasıl sadık kalıyorlar bilemiyorum. Galler Kralı ilede şuanda bir ittifak anlaşmamız mevcut. Güzeller güzeli zeki kızımı oğullarına vermiş bulunmaktayım. Yanlız nişan töreninden sonra kızım depresyona girdi. Benim gibi şerefli ve ailesine düşkün bir kralı endişelendirdiğini söyleyebilirim.
Ara
Bern kontu ile başladım ve hala Bern kontuyum :/. Oğlum yakında Sundagu topraklarının sahibi. Kızlarımdan biri Bayvera Prensi ile evli ve çocukları benim soyumdan devam edecek. Bayvera prensinin bulunduğum büyük dükalık ve Bayvera Krallığına hakkı var. Eğer para toplamayı başarırsam bu iki büyük ünvandan birini soyuma almaya çalışacağım.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.