[MP] CK2 - Multiplayer: Aralık 2018
Rehost.
Ara
Kuruldu.
Ara
Rehost.

http://dosya.co/nikfvcuqpsix/mp_Hispania...8.ck2.html
Save.
Ara
Lobide ülkemi bulma konusunda yardımcı olunmadığı için bulabildiğim tek hanedanlık üyesine geçtim. Fakat benim oynadığım hanedanlık kolu o adam değilmiş ne yazık ki.
Sic Parvis Magna
Ara
Bugün bir işim vardı, gelemedim.Erkenden yazmalıydım ama unuttum.Pardon.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Oyuna gelmeyen oyuncunun oynadığı karakterini bulma konusunda yardımcı olma gibi bir durum söz konusu değil.
Ara
Çıkmadan önce çektim oyuncuların durumu

20181216000610_1.jpg
Ara
Kuruldu.
Ara
Adsz.jpg
Dindarlığımızı ve dürüstlüğümüzü yaptığımız ticaretlerle ve diplomatik hareketlerimizle öğrenen Afrikalı ve Türk kardeşlerimiz Ortodoksluğu seçti.İmparatorumuzun Kiev´e ve Afrika´ya yaptığı ziyaretlerle dinimizi doğru öğrensinler diye topraklarında kiliseler açtık.Ülkemizde bulunan manastırlardan topladığımız öğretmenlerle yaptığımız bu genel çaplı organizsyonun meyvesini vermesi bizi ve tüm Ortodoks alemini sevindirdi.
Ads2z.jpgİmparatorluğumuzun eski halinden bir görüntü.Görüldüğü üzere Müslümanlara hadlerini bildirdik.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Bugün evde olmama ya da geç olma dururumum var. Akşamki oyunu iptal edebiliriz veya durumu göre geç başlayabiliriz, bilginize.
Ara
Kuruldu.
Ara
Yeterli oyuncu olmadığından iptal edildi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.