Anket Başlığı: Ramazanda etkinlik saatleri nasıl olsun?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
22.00-02.00

7 63.64%
21-00-01.00

3 27.27%
20.00-00.00

1 9.09%
Katılımcı sayısı: 11 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] CK2 - Multiplayer: Nisan 2020
Zamanı ayarlayamadığımdan katılamamıştım fakat ramazamda hangi günler oynuyoruz katılmayı düşünüyorum ayarlayabilirsem
Ara
Günler aynı kalacak sadece saatler değişecek.
Ara
(24-04-2020, 14:59)Pharmacist : Günler aynı kalacak sadece saatler değişecek.
Katılıyorum bu pazar müslümanlara taze kan gelecek bu arada seçtiğimiz seviye serbest mi yani kral yada daha üst seviyeleri seçebiliyor muyuz?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Maximum dük seviyesinde basliyabilir yeni katılanlar.
Ara
Bilgisayarım ağırlaştı ve formatlanmamak için direniyor.Bu yüzden formatlanana kadar katılamayacağım
Ara
Teknik sıkıntılar yüzünden geçici olarak oyunu ben hostlayacağım. Oda kuruldu. Adı Strategyturk şifre "st"
Ara
Pc formatlandı bir kaç güne steamı yükleyip geleceğim ama önce çözmem gereken çok sıfır ve bir tane 7 içeren directx kaynaklı bir sorun var.
Ara
Teknik problemler sebebi ile bugün etkinlik yapılmayacaktır.
Ara
Oda kuruldu
Oda ismi:Strategyturk Multiplayer Etkinliği
Şifre:st
ID:90134892832540676
@HulkSpider03 @Onur34 @altnkurt @elefsar @Aiakos @Littleİskender @Art3mis @Big Smonk @Enesyavuz @Taleryn @Art3mis @BrothersForever @Ferreke @Yusein @korkusalan @Selene
Ara
Beni beklemeyin pc format yedi ck2 yi indirmeye pek fırsat bulamıyorum.Boş bir vakitte indireceğim o zamana kadar müslümanlardan dayanmalarını istiyorum
Ara
Oldukça ilerlemişe benziyorsunuz. Şu an ki oyununuzun bitmesine ne kadar kaldı? Bir etkinlik daha olursa katılmayı düşünüyorum.
Until the very end.
Ara
20200501005555_1.jpg
Yapay zeka ck2'de Mare Nostrum başarımını almaya çalıştı
[+] 2 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-05-2020, 07:38)Berke : Oldukça ilerlemişe benziyorsunuz. Şu an ki oyununuzun bitmesine ne kadar kaldı? Bir etkinlik daha olursa katılmayı düşünüyorum.
Bir aksilik olmamaması durumunda 1453 yılına kadar gideceğiz.
Ara
sonraki tur Taze kan geliyor Ey Mümin Kardeşlerim hazırlanın Gün gazaya hazırlık günüdür!

ck3 çıktığında 4 ya da 8 kişilik takımlar halinde custom dinler(ve mezhepleri)kurup din savaşımı yapsak mesela Her takımın kaptanına bir miktar piety verilir kalan üyelerden birine kaptana verilenin yarısı kadar verilerek mezhep oluşturması sağlanır iki dinden biri tamamen yok olunca oyun biter kazanan da Galip dinin en büyük mezhebi olur (Mesela Tingricilik din olur İslami Tingricilik mezhep)
Ara
Pazar günü vic2 mpsinde ki çakışmadan dolayı pazar günleri artık katılmam mümkün değil.Artık idare edicez 2 günle.
Ara
Oda kuruldu
Oda ismi:Strategyturk Multiplayer Etkinliği
Şifre:st
ID:90134980222099456
@HulkSpider03 @Onur34 @altnkurt @elefsar @Aiakos @Littleİskender @Art3mis @Big Smonk @Enesyavuz @Taleryn @Art3mis @BrothersForever @Ferreke @Yusein @korkusalan @Selene
Ara
ve gelemedi.(çünkü multi bitti ve Üst üste double isyan yedim)
Ara
Etkinlik katolik tarafının zaferi ile sonlanmıştır. Başarıları için @BrothersForever @Selene @altnkurt'u tebrik ediyorum. Oyuncular kendi devletlerinin doğuştan zafere veya yıkılışa nasıl geliştiği ile ilgili hikaye yazabilirler.
[+] 1 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_1.jpg

Büyük savaşta nasıl 14k cesur İrlandalıyla birlikte meydana atlayıp haçlı ordularına kumandanlık ettiğimin ss'ini alamamış olmamız üzücü ama olsun. Güzel etkinlikti.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.