[MP] CK2 - Multiplayer : Mayıs 2017
ck2.png

OYUN GÜNLERİ: Cuma, Cumartesi, Pazar
OYUN SAATLERİ: 21.00 - 24.00

OYUNCULAR
--------------------
Ara
Katılıyorum.
Arkadaşla dün denedik. Hostladıktan sonra oyun açılınca kapanıyor.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
Yetisebilirsem katılırım
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(20-05-2017, 00:16)Nyderrath : Arkadaşla dün denedik. Hostladıktan sonra oyun açılınca kapanıyor.

Mod çıktı mı?
(20-05-2017, 00:20)Duman :
(20-05-2017, 00:16)Nyderrath : Arkadaşla dün denedik. Hostladıktan sonra oyun açılınca kapanıyor.

Mod çıktı mı?

Hocam eski mod ile karıştırdım affedersiniz.
Ara
Bugün çıkacak olan mod tamamen multiplayer odaklı, yine deneriz ama 'multiplayer için çıkarıyoruz' dedikleri bir modda multiplayerın çalışmaması gibi bir sorun olacağını pek sanmıyorum. Dediğim gibi arkadaşınla beraber bekleriz etkinliğe.
(20-05-2017, 12:18)Duman : Bugün çıkacak olan mod tamamen multiplayer odaklı, yine deneriz ama 'multiplayer için çıkarıyoruz' dedikleri bir modda multiplayerın çalışmaması gibi bir sorun olacağını pek sanmıyorum. Dediğim gibi arkadaşınla beraber bekleriz etkinliğe.

Muhtemelen 3 arkadaş katılacağız bugünkü etkinliğe.
Ara
Gelmeye çalışırım.
Ara
Katılıyorum fakat devam edememe ihtimalime karşı önem arz etmeyen bir konumda olurum herhalde.
Sic Parvis Magna
Ara
Alıntı:Yes it will be released at some point today! source: i'm a member of the mod's dev team clear.png

Bugün kesin çıkıyor.
Mod çıktı.

http://www.mediafire.com/file/5li3ogn7sl...s-A1-0.zip

Buradan indirip kuralabilirsiniz. Burada olanlar ile deniyebiliriz.
Ara
İndiriyorum 10dk içinde.
İndiriyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
Oyun ilk başlarda düzgün olsa da sonradan altnkurt OOS yedi.
Yedim valla @Justicar da şahit.
Sic Parvis Magna
Ara
Biz 3 kişi sync yerken, modun yapımcıları 44 kişilik bir oyun kuruyor. Sadece bir kişi dün denedik ama sync yiyip durduk sizde sorun olmuyor mu yazmış, ancak bu mesaja cevap gelmemiş.
44 kişi bence samimi değil. Ayrıca Mod da pek bişey yok normal oyun ile bire bir aynı nerdeyse. Sadece harita farkı var. Muhtemelen normal oyun daha çeşitlidir. Sıkıcı olabileceğini düşünüyorum. Mp kurucaksak normal oyuna devam etme taraftarıyım.
Ara
Olası oyuncu kitlesinin fikrini almak lazım zaten ekstradan oyuncular elde edemezsek anlamı yok.
@TurkJedi @Wickhart @villager @Doraemon @cemal
HIP veya CK2+ gibi modlarla oynayabiliriz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.