[MP] CoH2 - Turnuva: Mayıs 2017
Genelde 2vs2 olmasını istiyor arkadaşlar
Ara
Eray la aramızdaki maçların dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
İzlemek isteyen fakat bilmeyen arkadaşlar için indirdiğiniz dosyaları rar dan çıkartın 
Belgeler > My Games > Company of Heroes 2 > playback  şeklinde ilerleyerek playback dosyasının içine atın oyunu açtığınızda replay den izleyebilirsiniz
Ara
Hep merak etmiştim acaba CoH2'ye ihtiyaç olmadan replayleri izleyebilir miyim diye var mı öyle bir şey?
Ara
Turnuva durumu güncellenmiştir. Önümüzdeki 4 maçın hepsi anlatımlı bir şekilde yayınlanacaktır.

Ara
http://steamcommunity.com/profiles/76561198201885284/ Steam adresim kalsın ulaşamayanlar için
tumblr_mezom4ULEu1qchrcyo1_500.gif
Ara
(27-05-2017, 22:13)SatanistKesenKedi : Hep merak etmiştim acaba CoH2'ye ihtiyaç olmadan replayleri izleyebilir miyim diye var mı öyle bir şey?

Oyun dışından izleyebileceğini zannetmiyorum çünkü oyun bittiğinde kayıt yapıyorsun oyun da senin hamlelerini kaydetmiyor yani replay dosyasını tekrar açtığında oynadığın oyunu birebir izleyemiyorsun haritada hiç bakmadığın yerlere falan bakabiliyorsun bu yüzden mantığıma yatmıyor açıkçası.
Ara
@ProMete steam den ekledim
Ara
Lehr ile oynadık.
2 maç yaptık. 3. yapma gereği duymadı.

Replayleri kaydettim. Kendisi de onaylayacaktır.

ProMete: 2 Lehr: 0
[+] 1 üye ProMete nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sınavlarım olduğundan dolayı ara vermiştim oyuna. Sınavlar yarın bittiğinden ben de yakın zamanda maçı ayarlamaya çalışacağım.
Ara
Shertzpew ile yaptığımız maç sonucu 2-1 galip geldim. Ramazan ve 3. maçın ertelenmesi dolayısı ile biraz geç oldu, kusura bakmayın.

Ara
Ayro ile 4 maç yaptık.

ProMete : 3 - Ayro : 1

Replayler kayıtlı duruyor. Ayro'da onaylayacaktır.
Ara
Evet, ProMete 3-1 kazanarak mini turnuvanın galibi oldu. Kendisini tebrik ederim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.