[MP] CoH2 - Multiplayer: Şubat 2021
64 bit güncellemesi sebebi ile custom game odaları gözükmemektedir o yüzden host kim ise steam'den eklenmesini gerekiyor.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
(24-02-2021, 19:34)Onur34 :
Yarın başlıyoruz bir sorun çıkmazsa. Oyun başlamadan @altnkurt'un dediği gibi katılımcılar başvurularına oyun saatlerini yazarlarsa daha dengeli takımlar oluşturabiliriz. Oyuna lobi yerine davet ile girmek isteyen olursa beni buradan ekleyebilir.

Odayı göremeyenler beni steamden ekleyebilir. Steam'den ekli olanlara davet atıyorum.
Ara
attığın steam linki çalışmıyor
Ara
(25-02-2021, 20:58)gLo1NN : attığın steam linki çalışmıyor

hallettim. Gloin bekliyoruz
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
yolladım istek :)
Ara
Katılan herkese çok teşekkürler. @Yasin Ahmet teknik sıkıntılar yüzünden oyuna katılamadıysa da @Sezar ile birlikte sonraki hafta dört gözle gelmesini bekliyorum. İlk oyunda ben, @gLo1NN, @SatanistKesenKedi ve @Selene'a karşı @kscub, @altnkurt, @Ayro, @Guven123 halinde oynadık. İlk dönemde kuzeyi kaybeder gibi olsam da gloin sayesinde ele geçirip çok sevimli bir savunma kurmayı başardım. @altnkurt'un güneyde tel ve tank tuzağı kurup girmemizi engelleyince bütün oyun ortada döndü neredeyse. Ne yazık ki oyunun ortalarına doğru kötüleşen internetim dayanamadı ve oyundan düştüm. İkinci oyunu ise mobil internet üzerinden oynadım.
İkinci oyunda ise @Ayro ve bana karşı @altnkurt ile @SatanistKesenKedi vardı. Güneyde güzelce yerleşmeme rağmen altnın insan sürüleri ve topu yüzünden tutunamayıp yok oldum. Ama dersimi aldım. Artık bütün kaynağımı bunkere yatırmayacağım.

[+] 4 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Biz de @altnkurt ile 5-6 el attık. Altn beni pratikleriyle tokatlarken ben de İngiliz defansı ile altn'ın 5 zaferine karşı 1 kere kazandım.

Oyunumuzdan bir görüntü:
Screenshot_35.png
[+] 2 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20210225222103_1.jpg
İlk oyunun oyun sonu görüntüsü.
[+] 2 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinlik günü Masa Oyunu Kulübünün etkinliği ile çakıştığı için çarşamba 21.00 - 23.00 arasına alındı.
@Sezar, @Yasin Ahmet ,@kscub, @Dreyfus, @gLo1NN ,@SatanistKesenKedi, @Ayro ,@Guven123, @Selene
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uygun olduğum zamanlarda gelmeye çalışırım, katılıyorum.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir aksilik çıkmazsa oda 10 dakika sonra kuruluyor. Eğer lobilerin görünmeme durumu devam ediyorsa bu akşam etkinliğe katılacaklar steam ya da discord üzerinden bana bildirirlerse davet atabilirim.
Ara
Bilgisayarım oyunu düzgün çalıştırmadığı için etkinlikten çıkıyorum, iyi oyunlar dilerim.
Ara

Dün @Yasin Ahmet ile oynadığım 2 oyundan ekran görüntüleri.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu aralar aksamlari musait oluyorum genelde, oynamak isteyen varsa bana ulasabilir.
Ara
Bugün oynuyoruz. Oda 20.50'de kurulacak. Geleceklerin en geç dokuzu on geçe odada olmaları rica olunur. 2 saatlik etkinlik için oyuncuların yarım saat lobide beklemesi hoş olmuyor sonuçta.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu. Eklemeyenler beni buradan ekleyebilir oyuna lobi yerine davet üzerinden girmek istiyorlarsa.
Ara
Şubat etkinliği Mart'ın ortalarına geldiğimiz bu günde bitmiştir. İlk etkinlik günü 8 katılımcıya kadar çıksak da hem bazı kişisel meseleler hem de oyuncuların çoğunun oyuna karşı besledikleri heyecanın hızlıca kaybolmasından olacaktır ki oyuncu sayımız iyice düştü. Başka etkinliklerde görüşmek üzere. Bütün katılımcılara teşekkürler. Oynadığım her oyundan büyük keyif aldım. Umarım katılımcılar da eğlenmiştir.
[+] 3 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cometlerin gücünü bu oyun sayesinde gördüm. Bir dahakine onlara bu kadar kolay pz4'lerimi yedirmem.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.