Anket Başlığı: Turnuva katılımı
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Katılırım, kurallar iyi

1 50.00%
Katılırım, kuralların biraz değişmesi lazım

0 0%
Katılırım ama kurallar yeniden oluşturulmalı

1 50.00%
Katılımcı sayısı: 2 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] CoH2 - Turnuva: Kasım 2018
Herkese merhaba,

Katılmak isteyenlerle bir turnuva oynayalım diyorum, turnuva formatının ana hatlarını yazacağım.(hepsi tartışmaya açık)

Öğrenmek istediğim öncelikle katılım olacak mı ve kurallar hakkında değişiklik ihtiyacı var mı ? 

Katılım olduğu takdirde en yakın zamanda turnuva yapılacaktır.(15 gün beklemeyi düşünüyorum)

Turnuva şampiyonuna çam sakızı çoban armağanı bir hediyem olacaktır :)

Katılım sağlayacak arkadaşların anketi doldurmalarını rica ediyorum.

Turnuva Formatı

Turnuva kişi sayısına göre 1v1 veya 2v2 olarak düzenlenecektir.
(Ne kadar az kişi olursa maçların devamlılığı ve takım oluşturmak o kadar kolay olacağı için küçük çaplı bir turnuva düşünüyorum)

1v1 için kişi sayısı en fazla 16 olarak belirlenmiştir. Üzerindeki sayıyla tercih edilirse 2v2 de yapılabilir.
(1v1 için 16 kişiye ulaşıldığı takdirde 4 er kişilik 4 grup oluşturulacaktır.)

Planlanan grup maçları tek maç üstünden, eleme maçları ise BO3 olarakta söylenen 3 maçlık bir seride üstünlüğü kazanan taraf turu geçecektir.
(Sayı az olursa herkesi tek bir ligte toplayarak puan usulü de olabilir.)

Turnuvalarda harita seçiminde ise turnuva haritası olarak 3 harita belirlenecektir ve tüm turnuvada bu haritalar oynanacaktır.            (automatch haritaları) 

Oyunculardan biri 1 harita yasaklayıp ülkesini seçerken diğer oyuncu 2 haritadan birini seçecektir.
(Değiştirilebilir)

Tüm komutanlar ve bulletinler açıktır.

Oyun modu zafer puanı olarak belirlenmiştir, zafer puanı 0 olan veya basesi yıkılan taraf maçı kaybetmiş sayılır.

Bugsplat konusu ise sıkıntılı bir konu bugsplat yiyen kişi fotoğrafla veya bir şekilde kanıtlamak zorundadır. Fakat bunun sürekli kullanılmaması için turnuva boyunca en fazla 2 bugsplat hatasına tolerans gösterilmektedir.
[+] 1 üye flavius nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
baya güzel olur ben katılmak isterim..
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kural arıyorsan daha önce yaptığımız turnuvadan yararlanabilirsin.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Turnuva iptal konuyu silebilirsiniz yeterli sayıya ulaşılamadı
Ara
Yeni gördüm turnuva çağrısını Mehmetcim yanımda 4 yada 5 kişi getirebilirim. Ama vazgeçtiysen bana davet gönder akşamları yeter.
q59zb6s.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.