[MP] EU4 - Alternatif Multiplayer: Haziran 2019
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
Merhaba, odaya nasıl girebilirim?
Ara
Teknik sorunlarıma çözüm bulamadığım için etkinlikten çekiliyorum. Kongo'ya Afrika fethinde bol şans.
"Gerçekle yüz yüze gelemeyecek kadar vatanseverlikle kör olmamalısınız. Yanlış yanlıştır, kimin söylediği önemli değil."
Ara
rehost
Ara
Kimse içimizdeki Haçlı ruhunu sorgulamasın!

va85V6.png
[+] 1 üye SHD nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ortak savaşımızda en büyük katkıyı yüce Aragon ordusu yapmış olmasına rağmen sözlerimizi dinlemeyip anlaşmayı tek başına yapan İrlandalı barbarlar müttefiklikten derhal atılmıştır ve cezaları en kısa sürede çelik ve kan ile verilecektir.
[+] 2 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1590 Dünya Haritası

1590_Dunya_Haritas.png
Ara
alodia ulkesi oalrak tech grubumuzu eastern yaparak bi basarıya imza attık kaçınılmaz son memluk tehlikesi artik her yolu kapatti isteyen olabilirse gecebilir. tüm çevresi memlük tarafından çevrili ve bir gelecegi yok memluk kolayca patlayamayacagi icin affınıza sığınarak alodya krallığından ayrılıyorum. ekonoomik olarak ulkemiz refahicinde ve isyan tehlikemizde bulunmamaktadır. tamamen dıj güçler tarafından kucuk bolgeye hapsedilmiş bit vaziyette...
Ara
bu yaptıklarınızı nereden ögreniyorsunuz.... tahmin ettigim yerdense.fenasınız
Ara
[+] 9 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cumartesi günü Persia'ya yedek arıyorum isteyen hostun izniyle geçebilir.
Ara
1590 Güç Yüzdesi

Guc_Yuzdesi_1590.png

İttifak Limiti %12.5
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png

Her şey planlı, Persia'ya kaybetmek dahil. :d
Ara
1590 İrlanda

20190704010032_1.jpg

İki İngiltere, bir Töton iki Burgonya savaşından sonra sonunda Britanya adasında hakimiyeti ele geçirdik. Tüm rakiplerimizi vermiş oldukları güzel savaşlar için kutluyoruz.
Ara
main-qimg-3f8d4b29cda17387f11cd82451e703ac.jpg
[+] 10 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1590 Oyuncu Haritası

1590_Oyuncu_Haritas.png

Güç yüzdesi güncellenmiştir:

https://forum.strategyturk.com/konu-mp-e...#pid162044
Ara
burgndye iskoç etegi çok yakışmış kişiligine üstüne tam oturmuş 1 elbiseyle dönmüş ingiliz adasından.
Ara
(01-07-2019, 20:38)Sezar : Bu hafta carsamba son oyunum olacak arkadaslar, baska bir sehre tasiniyorum. GM'in uygun gordugu biri gecebilir benden sonra.
@Voidian
Mp icin tesekkur ederim arkadaslar ben cok zevk aldim Avrupa'da oynamaktan dun carsamba benim son oyunumdu. Bohemya gayet iyi durumda ve potansiyeli var. Hamburg agir bir darbe aldi truce bitimi tamamen yikilabilir. Onun disinda saglam bir Polonya var alinabilecek. Venedikle iliskiler iyi, Bavyera ile de son ana kadar iyiydi ta ki benden toprak alana kadar. Uygun bir diplomasiyle Bohemya daha da guclenebilir.
Ara
oyun günü sadece 2 gün olduğu için bu gidişle ağustosta biticek galiba :D
€20
Ara
330px-Persia.png

Öncelikle Bohemya kralını selamlıyor ve hediyeleri için şükranlarımızı sunuyoruz. Bu hediyelerin boş yere gitmeyeceğine emin olabilirsiniz

bohemia.jpg

Son yıllarımız hakkında konuşmadan önce 60 yıl kadar ülkemizi yöneten Hanımımızı rahmetle anıyoruz. Ülkeyi kalkındıran hanımımız, kadından yönetici olmaz fetvası veren Memlüklü cühela topluğuna tokat gibi inmiştir.

Hain güçler arasında kalan imparatorluğumuz Alodia'ya zulmeden Memlüklere saldırdı. Zulme dur demek için açılan bu savaş ordumuzun kalitesini dünyanın gözleri önüne serdi.

Ardından şimdiye kadar suyumuza giden hain Novgorod güçleri bu savaşı durdurmamamız halinde savaşa dahil olacaklarını bildirdiler. Bu haince haber bizde en ufak bir korkuya sebep olmamıştı. Bu zayıf tehdit yalnızca yiğit askerlerimiz için daha fazla öldürecek leş anlamına geliyordu. Bu durum ayrıca, kendini İslam'ın halifesi olarak tanıtan Memlük sultanının aslında hristıyanların ayakçısı olduğunun tüm İslam alemine kanıtlanmasına sebep oldu.

p1.jpg
p2.jpg
p3.jpg
p4.jpg
p5.jpg
p6.jpg
p7.jpg
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.