[MP] EU4 - Alternatif Multiplayer: Mart 2020
(18-03-2020, 18:15)altnkurt : O march'ın neye göre overlord'una sadık neye göre isyankar olacağını nasıl ayarlıyorsun peki?
%100 olsam dahil ben isyan etmedikten sonra diğer oyuncuları ilgilendiren bi durum mu?
Ara
Overlordunu zayıflatmak için ld'si yüksek olan bir marchı 3 tane oyuncu supportlayabilecekken senin bu supportları kabul etmemen ve isyan etmemen orada 3 oyuncu + overlordun ve seninle birlikte 5 oyuncuyu ilgilendiren bir durum olmuş oluyor. Normalde senin yerinde AI olsa isyan edecekken sen player olduğun için bu durumu suistimal etmiş oluyorsun.
Sic Parvis Magna
Ara
Ülkenin bağımsızlığını askeri birkaç bonusa takas etmek kurallarımıza göre ülkeye zarar vermek olarak değerlendirilir. Konu boş yere kural tartışmalarıyla doluyor. Bundan sonra anlamadığınız bir kısmı özel mesaj aracılığıyla bana sorarsanız sevinirim.
Ara
Litvanya
Ara
Mpye katılamayacağımı bildirmek isterim.Bilgisayar başına yeni geçtiğim için yazabiliyorum kusura bakmayın. Memlük boştur artık.
Ara
1444_Guc_Yuzdesi.png

İttifak limiti : 9,99
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Memlük boştaysa geçebilirim eğer başkası geçircekseniz Litvanya dada Olabilirim
Ara
@Aeschyli tercihimi mutapa ile degistirmek istiyorum.
€20
Ara
@Aeschyli Bugün saat 9 da başlıyoruz değil mi dostum ?
Ara
Etkinlik birazdan başlayacak. Güç yüzdesi alındığından dolayı ülke değişimi yapmak artık mümkün değil.
@alageyikr4 - Memlükler olarak güncellendi.
Ara
saglam devletlerden gelmeyen olursa aktarırmısn.
Ara
Oda kuruldu.

id: 90133589012628485
şifre : st
Ara
dostum dip dipe doldurmusun arabiayi burayi biraz degiştir
Ara
Ben de minora katılmıştım. Girişler açıksa gelebilirim birazdan ?
Ara
scotland oynuycam :)
Ara
Brunswick'e geçtim. Çıkmak zorunda kaldım.
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
Katılıyorum benin alıyorum
Ara
beyler great horde yazdı da ben ne ihlali yapmışım öğrenebilir miyim
Ara
fat sana ben sormadımmı bir kural ihlali varmı diye sen sadece oyuncular icin geçerli bu kural demedinmi
Burda Bunu Açıklarmısın
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.