[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2019
1760 Dünya Haritası

1760_Dunya_Haritas2.png
Ara
1760 Güç Yüzdesi

1760_Guc_Yuzdesi.png

İttifak Limiti %33,3
Ara
1760 Development Grafiği

chart_1.png

1760 Güç Yüzdesi Grafiği

chart.png
Ara
ben yokum güç yüzdesi grafiğinde.3 ün altını almıyor musun void.s
[+] 1 üye raskol nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Akşam için imperium of rose devletine yedek arıyorum.
Ara
1760 Oyuncu Haritası

1760_Oyuncu_Haritas3.png
Ara
oda kuruldu, şifre st

unknown.png
Ara
Işıkay st şifresini unutmuş geliyor.
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
st şifreyi unututm da geç kalacağımı deseydin yarım saate kadar

Ara
mavi_teror.jpg
Ara
Algıgaming
Ara
aiyı saldım üstünüze ama aptal puanlar duruyor harcamıyor nese ben de harcamıyordum nere harcayacağımı bilemiyordum

Ara
Normalde bunları yazmayı düşünmüyordum ama oyun sırasında şöyle bir konusma geçtigi halde bunu aglıyor,dövüyorlara çeviren oyuncuların bu tutumlarını mp sonrası da daha şiddetli biçimde devam ettirmeleri yüzünden ve bundan sonra mpye katılacak oyuncuların bu durumu yaşamasını istemediğim için yazmak durumunda kaldım. Zira bir kaç oyuncu ne yazik ki bu tür etkinliklerde aşırı bir kazanma hırsına girdiklerinden ve sıradanlaşmaktan korktuklarında aşagıdaki gibi üsluba bürünüyorlar.

Simdi oyun sırasında geçen konusmalar sunlar:

Adsz.png

Bu konusmaları kendilerince agladı,zırladı olarak degerlendiren oyuncuların discordda yazdıkları mesajlar ise sunlar

Bunlar her zaman yazacakları mesajlar degiller zira kendilerinin iyi oyuncular oldukları aşikar. Bir çok kez iyi durumda olduklarından ve diger oyuncuların çekinmesine sebep olduklarından sorun yoktu. Ama bu etkinlikteki gibi her istedikleri olmayınca bu yola gidiyorlar ne yazik ki. Umarım yönetim bu durumu ciddiye alir ve oyunu cok iyi bilmiyen, eglenmek icin oyuna gelen oyuncuların da bu duruma maruz kalmasını engellerler. Kimsenin kimseyi "sen noobsun, sen şöylesin, ben oyunu senden daha iyi biliyorum, yönetemiyorsanız ben napayım, merc basmayı mı ögreteyim sana" diyerek oyundan sogutmaya hakkının olmadıgını düsünmekteyim
[+] 3 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Üstteki ağladın olayı yazılırken makara yaptığımız belli.Altlardaki yazıların da neden geldiği belli.Kafana göre kesip biçmişsin.Bir şey konuşurken en sonunda iğneleyici şeyler araya sıkıştırmasan bende onu demezdim.''Sen hangi oyunda oynadiginin farkinda degilsin.'' dersen karşındaki de sana onu der.Neyse bakmak isteyene discordda mevcut konuşma.İşsiz gibi kesip biçmeyle uğraşmayayım.

Mp den soğutma işine gelirsek, bugüne kadar benim yüzümden kaç kişi mp den soğumuş bilmiyorum.Varsa çıksın.Yanlış davranışım olduysa birine düzeltmeye hazırım.Yalnız bence düzeltilemeyecek ve oyundan soğutan birkaç davranış daha biliyorum.Kütahya da kurulan devleti şak diye Vidin den girip Kütahya'ya kadar 2 ye bölersen oyuncu oyundan soğur söyleyeyim.Bir de 76 ws gerideyken oyun bitecek diye 10 kere stability basıp adama sırf gıcık kaptığın için anlaşma yaptırtmayıp oyun sonu da 'vermedim oh' minvalinde şeyler yazarsan o oyuncu da oyundan soğur.
Ara
1821 Dünya Haritası

1821_Dunya_Haritas2.png
Ara
Emeği geçen herkese teşekkürler. Eu4 multileri insanı kanser eder buna hiç şüphe yok bu sebeple kimse kişisel çıkarımlar yapmamalı. Paradox bu oyunun multi olayını bence beceremiyor. Makine başında yazı yediniz derdinize yanın
Ara
İnsanı kanser edebilecek çok oyun var ama Eu4 multilerinin bunlardan biri olduğunu sanmıyorum. Yeteri kadar multi tecrübeniz olsa siz de bana hak verirdiniz. Keza haftada 2 gün 3er saatten toplasan 3 ayda 70-80 saat oynanan bir oyunla koca yazın nasıl yenilebildiğini ise hiç anlayabilmiş değilim.
Sic Parvis Magna
Ara
Cevap yazmayayım birilerinin hoşuna gitmez bi taraflarına dokunur veya yorum siler ne gerek var
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.