[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2019
Oda kuruldu, şifre: st

unknown.png

Giremeyenler benim üzerimden girebilir.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198212838128/
Ara
10-15 dakika kadar gecikeceğim oyun başladıktan sonra save üstüne ülke kurmak açık olacak mı?
Ara
Olacak fakat bir kişi için rehost atılacağını sanmıyorum. 21.30dan önce oyuna girebileceğimizi de sanmıyorum.
Ara
(17-08-2019, 20:56)Voidian : Olacak fakat bir kişi için rehost atılacağını sanmıyorum. 21.30dan önce oyuna girebileceğimizi de sanmıyorum.
Yetişmeye çalışacağım
Ara
ben bölge olarak kilwayı , iskenderiyeyi veya coromandel veya gujarat
Ara
@Işıkay - Malacca
@Bot Alperen - Hangzhou
@ulutku - Zanzibar

nodelarında oynayabilirsiniz
Ara
Katılıyorum bende nippon bölgesinde musashi ülkesi adı altında yeni kurdum ülkeyi %24 askeri resim eklerim.
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
Ben buradaki hazır çıkmış ülkeyi alabilir miyim eğer geç gelseydim alırdım sanırsam. Ülke kursam bölünecek de

Ara
(17-08-2019, 21:27)Işıkay : Ben buradaki hazır çıkmış ülkeyi alabilir miyim eğer geç gelseydim alırdım sanırsam. Ülke kursam bölünecek de

Hazır ülkeler alınamaz. Kendi ülke bütünlüğünü bozmadığın sürece Ai bölmek yasak değil.
Ara
Oda çöktüğü için rehost atıyoruz.
Ara
rehost
Ara
Ülkeleri sağdaki human players listesi sırasına göre kuruyoruz. Yukarıdaki oyuncu done butonanına tıklamadan alttaki kurmaya başlamıyor.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mecburen 0 haritadan kurmayı deniyoruz, rehost.
Ara
Etkinliğin bsşlangıç tarihini 2 saat önce haber vermeniz çok hoş olmuş. Bence 2 dakika önce haber verin daha etik olur. Yazık vallahi yapacağınız işe
Ara
tekrar rehost
Ara
(17-08-2019, 22:39)Zeytin : Etkinliğin bsşlangıç tarihini 2 saat önce haber vermeniz çok hoş olmuş. Bence 2 dakika önce haber verin daha etik olur. Yazık vallahi yapacağınız işe
oyun başlamadı zaten birşey kaçırmadın çökme problemı var sıfırdan kuruluyor gel
Ara
Vay be. Ülke isimlerimi beğenmediğiniz için atıldım. Bu biraz garip geldi.
Ara
Aslında ready vermediğin için atılmıştın ama sen bilirsin.
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
NLDzjN.png
[+] 11 üye Spartan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.