[MP] EU4 - Minor Multiplayer: Şubat 2019
Yorum gitmemiş.
Haixi, Hijaz Ainu
Ara
magaindanao ya talibim
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Oyuna katılamıyorum. Versiyon farklı diyor.
Birkaç kez dosya bütünlüğünü doğruladım, modları abonelikten çıktım, belgelerimden eu4'ü sildim, en son oyunu silip tekrardan yükledim lakin hala giriş yapamıyorum.
Sürümüm : EU4 v1.28.3.0 Spain (3ba8)
Edit:
Sanırım sorunu çözdüm.
Oyunu epeydir oynamıyorum. 1,2 sene önce oynarken de bir sorun vardı ama fazla umursamamıştım. Ironman modda oyuna başlarken aşağıdaki hatayı veriyordu.
2 Sene evvel bir hata yapıp DLC leri denemek için bir siteden tüm dlclerin olduğu korsan bir sürümünü indirmiştim :D
Sanırım bu hata ondan sonra çıkmaya başladı.
Lakin oyunun belgelerini ve kendsini silip baştan yüklememe rağmen hala neden düzelmedi?

Edit2:
Sürümüm Oyunun launcher'in de sürüm : EU4 v1.28.3.0 Spain (3ba8)
Menüsünde : EU4 v1.28.3.0 Spain (cca8)
Olarak gözüküyor.

Edit3: Sorunu çözdüm.
Ben onlarla barış yaptığımda... Onlar olmayacak!
Ara
Rehost atıyoruz.

tekrar girmeyi deneyebilirsin @necmi
Ara
2. Rehost
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1465 Dünya Haritası

eu4_map_FRI_1465_01_01_1.png
[+] 5 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2v28a8.jpg
[+] 14 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Save dosyası atar mısınız?
Ben onlarla barış yaptığımda... Onlar olmayacak!
Ara
(03-03-2019, 01:42)necmi : Save dosyası atar mısınız?

Başka devletlerin bütün bilgilerine de bakılabildiğinden save dosyasını paylaşmıyoruz.
Ara
bidahaki cumartesi boş devlet varsa benide alablirmisiniz ?
Ara
güç yüzdeleri ne zaman paylaşılacak
Ara
1465 Oyuncu Haritası

Oyuncu_Haritas_1465.png

1465 İttifak Limiti = %9,37

Guc_Yuzdesi_1465.png
[+] 9 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
gene unuttum ya boş yer kaldı mı, veya oynadığım ülke bende mi hala
Ara
BEYLER CUMARTESİ HÜRMÜZ OYUNCUSU YOKSA HÜRMÜZ GECEBİLİRMİYİM GEC KAYIT YAPTIM LÜTFEN ! PROFİLİM : https://steamcommunity.com/profiles/76561198859234280 HÜRMÜZ BOŞ İSE GİRMEK İSTİYORUM CEVAP BEKLİYORUM CUMARTESİ
Ara
(05-03-2019, 19:56)MuhaReis : BEYLER CUMARTESİ HÜRMÜZ OYUNCUSU YOKSA HÜRMÜZ GECEBİLİRMİYİM GEC KAYIT YAPTIM LÜTFEN ! PROFİLİM  : https://steamcommunity.com/profiles/76561198859234280  HÜRMÜZ BOŞ İSE GİRMEK İSTİYORUM  CEVAP BEKLİYORUM CUMARTESİ

Dostum ben oynuyorum Hürmüz ile :) Nedir bu Hürmüz sevdası  :sweatsmile:
Ara
(05-03-2019, 19:56)MuhaReis : BEYLER CUMARTESİ HÜRMÜZ OYUNCUSU YOKSA HÜRMÜZ GECEBİLİRMİYİM GEC KAYIT YAPTIM LÜTFEN ! PROFİLİM : https://steamcommunity.com/profiles/76561198859234280 HÜRMÜZ BOŞ İSE GİRMEK İSTİYORUM CEVAP BEKLİYORUM CUMARTESİ

Önce okuma yazma öğren sonra gel.
Ara
Bu gün oyun var mı ?
Ara
(06-03-2019, 17:07)isocuk : Bu gün oyun var mı ?

Olacak
Ara
Oyuna alım varsa eğer ve Japonya boşsa, Oda alabilir miyim ? Ama anladığım kadarıyla Japonya alınamıyor.Alınamıyorsa başka yere de geçebilirim.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
japonyada daimyolar yasak menars. airu alınabiliyor ..ama öncelikle gelmeyen oyuncuların bölgeleri dolduruluyor.

(04-03-2019, 18:52)Najenda : gene unuttum ya boş yer kaldı mı, veya oynadığım ülke bende mi hala

senin ülke bende. gelmediğin için ben oynadım. oyuna gelmek ve oynamak istersen ülkeni teslim edebilirim .sorun yok.ama oynamayacaksan ben devam edeceğim.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.