[MP] EU4 - Minor Multiplayer: Ekim 2019
portekizle muttefık bulamıorum :d ne garip save
Ara
Merhabalar forumda yeniyim. Eu4 ü az çok oynadım fakat tecrübem yok. Sizlerle birlikte multiplayer oynayarak hem oyunu tam anlamıyla öğrenmek hemde multiplayer da tecrübe edinmek istiyorum. Sanırım multiplayer etkinliğiniz başlamış. Eğer katılınabiliyorsa katılmak isterim.
Ara
(22-10-2019, 00:52)larions4 : Merhabalar forumda yeniyim. Eu4 ü az çok oynadım fakat tecrübem yok. Sizlerle birlikte multiplayer oynayarak hem oyunu tam anlamıyla öğrenmek hemde multiplayer da tecrübe edinmek istiyorum. Sanırım multiplayer etkinliğiniz başlamış. Eğer katılınabiliyorsa katılmak isterim.

Konunun başındaki mesajda kurallar ve gerekli bilgiler var. Son atılan haritada da önerilen ülkeler olması lazım. Oradan bir ülke seçip oynayabilirsin. Seçtiğin ülkeyi, steam profil linkini ve oyun saatini yazarak belirtirsin.
Sic Parvis Magna
Ara
Cevabınız için teşekkür ederim.

Portekiz veya (çok tecrübem olmadığı için sizin dediğiniz bir ülke ile başlayabilirim) için başvuruyorum.

Profil linkim : https://steamcommunity.com/profiles/76561198273319166/

Oyun saatlerim : Değişken olmakla birlikte oyun günlerinde 22.00 ile 00.30 arası.
Ara
portekiz doldu şu an önerilen ülkeler güncellenir o zaman seçersin
Ara
Teşekkür ederim.
Ara
Portekiz dolu fakat Polonya, Etiyopya, Mushasha ve İsveç'ten birini seçebilirsin. Oyunlarımız 21.00'da başlıyor. Her oyun günü bir saat geç gelmek senin için bir sorun olmayacaksa sıkıntı yok.
Sic Parvis Magna
Ara
1610 Oyuncu Haritası

1610_Oyuncu_Haritas.png
Ara
1610 Önerilen Ülkeler

1610_Onerilen_Ulkeler.png
Ara
su mushasayı ben oynayınca 1 kere bıle tımur yıkılmadı :d
Ara
o zaman etiyopya için başvuruyorum. Salı günleri 22.00 dan sonra müsait oluyorum o yüzden bir saat geç kalacağım.
Ara
bugün katılamayacağım multan için yedek olarak geçmek isteyen varsa geçebilir
Ara
oda kuruldu, şifre st

unknown.png
Ara
Boş bir ülkeye geçebilirim.
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
1655 Dünya Haritası

1665_Dunya_Haritas.png
Ara
1655 Güç Yüzdesi

Guc_Yuzdesi_1655.png

İttifak Limiti %21,4
Ara
team li bir multi kurmak en zevklisi olur... action savas kan ticaret para hepsi bir arada olsun .
Ara
Tek toprağız diye güç yüzdemiz bile hesaplanmıyor :(
Ara
(23-10-2019, 10:25)Cannabis : Tek toprağız diye güç yüzdemiz bile hesaplanmıyor :(

güncellendi
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.