[MP] EU4 - Multiplayer : Aralık 2016
Geçmiş olsun. Allah tezinden kolayından şifa versin.
Ara
Geçmiş olsun kardeşim.
Nothing is true.Everything is permitted.
Ara
Geçmiş olsun.
Ara
Teşekkür ederim
[+] 1 üye Poyraz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
geçmiş olsun kardeşim
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
Geçmiş olsun
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
Bu arada tüm oyunculara oyun içerisindeki amacımızın skorda 1. olmak olduğunu hatırlatırım, 'oyunu kazanmak' için yapmanız gereken şey oyun bittiğinde en güçlü ülke olmak. 1600'ü geçen oyunlarda aynı zamanda bu bölümdeki sabit konuda kazananları sıralıyoruz.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Salı günleri mpye katılamacağımı bildirmek isterim. Polonyaya geçmek isteyen varsa geçebilir. Bu durum sadece salı günleri olacak
Ara
Oy oy oy Devlet-ı Âlîye ye insallah layik olurum
Ara
Mp yi gec farketdim alim varsa
Aragon
Kongo
Madakaskarda bir devlet

Steamde 580 korsanla 1.5kustu
Ara
Brabant
Bavaria
Osmanli

1800+ saat
Ara
Ben Kore yazmadim yalniz. Niye Koreye attiniz beni? Bir yanlislik var?
Ara
kayser osmanlı zaten dolu. almanyada ise yoğunluk var. brabant ise vasal.nereye atsaydı seni..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
yazdığın ülkeler dolu veya çevresi kalabalıktır

bu gp kuralı ile ilgili bir şey söylemek istiyorum 100 dev den küçük ülkelerin sırf oyuncu kontrol ediyor diye gp sayılması saçma geliyor bu ülkeler zaten büyük ülkelerle ittifak kurmak zorunda fakat büyük ülkelerin tamamını oyuncular kontrol ettiği için ve oyuncularında 2 gp hakkı bulunduğu için bir tanesini 100 dev den küçük bir ülke için kullanmak istemez kimse
Ara
3. Ye yazacak ulke bulamadim salladim da 1 ve 2 dolu olmayan ulkeler. Bos yere mi 3 ulke yaziyorum? Hre icinde olabilecek max. oyuncu siniri da yok bildigim kadariyla. Lutfen gozden gecirilsin
Ara
hrede max oyuncu sınırı elbette yok da bahsettiğin bölgede hem brandenburg hem bohemia hem avusturya hem milan hem de bavaria..böyle bir ateş üçgeninden ne bekliyorsun kaysercim.

seni yakınen tanıyoruz.iyi oyuncusun. benim önerim paşanın çok iyi ilgilenemeyeceği polonyaya geçmen. ama ille de hre diyorsan sanıyorum gm bunu dikkate alacaktır.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Brabant oyuncu olabilir, Hollanda'da oyuncu yok Burgonya da boş.
son karar gm nindir tabiki. brabant pu ülke olduğu için vermemiş olabilir ama önceki mplerde de isveçin pu da olduğu düşünülürse verilebilir. bişey diyemem. o alana yakın efemka nın ülkesi var. çok da boş değil o alan ..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Ülke seçimlerinden önce gelip ülkelerini belirten arkadaşların bile pek çoğuna Avrupa'da sıkışık olduk diye Asya ülkesi verildi. Afrikadaki boşluğa bakarak sonradan gelenlerin hepsini Afrika'ya yönlendirdim. Şimdi oyunun başlamasına 2 saat kala gelmiş olan seni Avrupanın göbeğine koyarsam onlara haksızlık olur. Zaten Avrupada yeteri kadar doldu. Ufak bir boşluk olsunda ordaki devletlerde nefes alsın.
Ara
mp den zaman fakrlılığı yüzünden çıkmam gerekiyor danimarkaya biri geçe bilir.
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.