[MP] EU4 - Multiplayer: Eylül 2017
(13-09-2017, 18:27)Kaiser-i Rum : Arkadaslar @Guderian ona bagli olarak @Steafun) bizlere malzeme muamelesi yaptigi icin multimiz ertelenmistir(veya gelecek bir multiye yonlendirilecektir.) Guvenip iş yaptigim arkadaslar adina sizin zamaninizi caldiklari icin ozur dileri.

Kaiser-i Rum bizim ismimizi kullanma canım , Onu kendi kafana göre kimseye sormadan Modlu oynama kararı almadan önce düşünecektin.
Ara
Dediğim gibi arkadaşlarımın keyfî için multilerini umursamadan sattıkları ve sizin vaktinizi boşa harcadıkları için özür dilerim. Zaten kendilerinin tüm iletişim adreslerinden de çıkarıldığıma göre arkadaşım da değiller. Unutmayın . Kaiser asla bir gruba kendini adayacak kadar küçük değil. Herkesin grubunda oyun oynadım. Yine unutmayın. HEIL

HEIL KAISER
[+] 1 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yazık deli herhalde.
Ara
Fransa Morroco Lübeck 1628saat
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
(13-09-2017, 20:20)Reoberg : Fransa Morroco Lübeck 1628saat

WoW
Ara
Mod kullanılacağini yeni gördüm ayrılıyorum.
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Başlayamamış multiplayer zaten Reo.

Ağustos etkinliğinde boş ülkeler var, bunun yanı sıra yeni haftasonu etkinliği açılacak onlara katılabilirsin.
Ne oyundu be, İtalya'da herkes üstüme proclaim atmış kimin kuklasıyım anlayamadım.
Ara
(16-09-2017, 15:32)napolyon94 : Ne oyundu be, İtalya'da herkes üstüme proclaim atmış kimin kuklasıyım anlayamadım.

Mustafa o ilk oyundu canım ya , Hatta sen Ai ye bırakınca ülkeyi bana karşı koalisyona girdi , Savaşta geçiş vermedi , Düşmana Condo attı . Savoya garanti atdı savaşına girdi 55k Ordu getirdi .

Kısacası burnumuzda getirdi O İtalya vallahi oyunda:D
[+] 1 üye Guderian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yz benim kadar korkak degil :D
Ara
Oyun devam ediyorsa katılabilir miyim bende
Ara
discordunuzu alabilir miyim bende katılırım ilerdeki veya şimdiki oyunlara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.