[MP] EU4 - Multiplayer: Eylül 2018
Bengal neden culture shift atıp Nepal kurmuyor ?
Ara
Sözüm meclis ten disari ama şu deyim cuk oturuyor ;
Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak
Ara
(17-10-2018, 04:19)LeBrone : Bengal neden culture shift atıp Nepal kurmuyor ?

Cuture shift için toplam devin 50% toprağının ana kültürden olması gerekiyor diye biliyordum.
Hindistan'da kültürler çok dağınık olduğundan denemedim bile.

Bu hafta da yurtdışı ve iş yoğunluğuna ilave olarak hasta da oldum. O yüzden ülkeye geçmek isteyen varsa temelli olarak devredebilirim.
Kimse çıkmazsa sizlere ayıp olmaması için bir şekilde devam etmeye çalışacağım.
Ara
Ders ağırlığının tekrar belirmesi üzerine hafifleyene kadar mplerde varlık göstermeyeceğim. Osmanlı'ya geçmek isteyen olursa rahatlıkla geçebilir.
Ara
Bu gece bende arkadaslarimla oynayacagim gelemiyorum. Maliyi alabilirsiniz cok iyi durumda
Ara
Save : https://cdn.discordapp.com/attachments/4..._04_01.eu4

Oda kuruldu.

Oda ismi: Strategyturk Eylül Grand Multiplayer 

Şifre: st
Ara
(17-10-2018, 19:43)Dehshetus :
(17-10-2018, 04:19)LeBrone : Bengal neden culture shift atıp Nepal kurmuyor ?

Cuture shift için toplam devin 50% toprağının ana kültürden olması gerekiyor diye biliyordum.
Hindistan'da kültürler çok dağınık olduğundan denemedim bile.

Bu hafta da yurtdışı ve iş yoğunluğuna ilave olarak hasta da oldum. O yüzden ülkeye geçmek isteyen varsa temelli olarak devredebilirim.
Kimse çıkmazsa sizlere ayıp olmaması için bir şekilde devam etmeye çalışacağım.

1 2 k admine yapılır , bütün stateleri silip promotelayıp kolayca tag switch atabilirsin . Bende başka bir mp'de şuan Bengal->Nepal oynuyorum ondan bi tavsiye ediyim dedim . Military olarak Nı'ları efsane :)
Ara
Twitch yayını olacak mı?
Je Maintiendrai
Ara
(17-10-2018, 21:06)Lostonmegar : Twitch yayını olacak mı?

Evet
hby6qc.gif
Ara
peki ne zaman başlar?
Je Maintiendrai
Ara
(17-10-2018, 21:10)Lostonmegar : peki ne zaman başlar?

Başlamak üzere bir kaç dakika önce lobi kuruldu
Ara
Etkinliğin yayını için: https://www.twitch.tv/strategyturk
osmanlıya geçilecek durum mu kaldı , artık kocaman çöplükten bi farkı yok cw nin ve babürün insafına kalmış
Ara
Osmanlı'da ben oynadım son oyun. Fena durumda değil. Cumartesi de bir aksilik olmazsa devam edecem.
Ara
Grand_1710.jpg
1710 Dünya Haritası
Ara
Qing`den ben bu zamana kadar Avrupa`ya yagdirmasini bekliyordum ama adm puanlarini Hinducin`e gommus galiba.
Ara
Bugün geç katılacağım veya hiç katılamayacağım. Osmanlı'ya geçmek isteyen geçebilir bugün.
Ara
Bugün 11 de çıkmam gerekecek etiyopyaya gelebilecek varsa iyi olur.
Ara
Ben de katılmayacağım. Bengal'e isteyen geçebilir.
Zaten son 2 oyundur herhangi bir savaş yapmadan sadece formalite gereği oynuyordum.
Ara
Oda kuruldu, şifre st.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.