[MP] EU4 - Multiplayer: Mayıs 2019
Voidian İtalya'da tek kaldı. Umarım artık güçlü bir İtalya görürüz.
giphy.gif
Ara
EU4 yerine İmperator Rome etkinliğine katılmak istediğim için EU4 etkinliğinden çekiliyorum. Herkese iyi oyunlar dilerim.
Ara
(24-04-2019, 16:25)Darknax55 : EU4 yerine İmperator Rome etkinliğine katılmak istediğim için EU4 etkinliğinden çekiliyorum. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Etkinlikler çakışmayacaktır.
Sic Parvis Magna
Ara
Güncel Harita

Oyuncu_Haritas_1444.png

Oyuncu Listesi:

@fodunkiran: Kastilya
@iberkay: İngiltere
@Aeschyli: Osmanlı
@Aytaç: Brandenburg
@Voidian: Milan
@mlhblkcMuscovy
@Emekli Tüccar: Timur
@Cannabis: Kara Koyunlu
@GameTrollFransa
@Alduin:Etiyopya
@Ayro: Avusturya
@MSekmet: Vijayanagar
@hasaneoHollanda
@Oberkaizer: Lübeck
@Selene: Ashikaga
@Peynir Ekmek: İsveç
@cabrow: Inca
@alemdarpasa: Tunus
@Spartan: Malacca
@Praetor XIII: Ajuuran
@mezamorta: Mali
@SU4PRE4M4E: Kırım
@VladimirSzecny: Songhai
@argoargoo: Mutapa
@Sxario: Polonya
@HalisBey: Mewar
@altnkurt: Memlük
@Ferreke: Hesse
Ara
https://steamcommunity.com/profiles/76561198878465191/
Saat 3000
Poland
Dithmarschen
Mewar
[+] 1 üye HalisBey nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://steamcommunity.com/profiles/76561198161643931/

Memlük 1k saat selamlar
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
rodos hesse frankfurt 1500 saat
http://steamcommunity.com/id/ferreke724
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1444 Güç Yüzdesi

Guc_Yuzdesi_1444.png

İttifak Limiti: 11.53
Ara
Oda kuruldu, şifre: st
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
rehost atıyoruz
Ara
https://steamcommunity.com/id/dogukanvonbrandenburg
270 saat
tercihen mapuche, portugal ve bahmanis de olabilir.
Ara
Bankrupt yemişim, ülkeler serbest kalmış siz oradan tutup raqequit edebiyatı yapıyorsunuz. Vay anasını benim için o ülkeyle oynamak vakit kaybıdır. O ülkeyle bi gelecek olmaz. Eninde sonunda yıkılırız. Mücadele deseniz mücadelede olamayacak doğru düzgün 50 yıla anca toparlanırız toparlanana kadarda annexleniriz zaten. Bari yıkılacaksak hakkımızla yıkılsak o da yok...
E ben bu ülkeyle devam ederken zevk almıyorsam niye oynayayım? zamanımı daha iyi şeyler için değerlendirebilirim bu ülkeyle oynayacağım süre içerisinde.

Etiyopyayla yıkılmamızın sebebi ise ilk başlarda adal ile savaşırken talihsizlik oldu ve ordumun bir kısmı stack wipe yedi derken warsangali adala saldırdı. Ben adaldaki 2 kaleyi işgal ettim derken warsangali beleşten toprak işgal etti. bikaç yıl peace yapmasını bekledim o zaman kadar ülke zaten pert olmuş. Bide üstüne hükümdar öldü -3 stability yedik. Bide üstüne peasentler...
Boş yere raqequit edebiyatı yapmayın.

Bir sonraki etkinliklere sırf bu yüzden almayacaksanız şimdiden söyleyin. Kimseyi zorlayamassınız bankrupt yemiş birkaç yıla yıkılacak daha doğru dürüst ordu kurulup savunma bile yapılmayacak ülke ile oynatmaya.
Ara
Roussillon İspanyol toprağıdır. Fransa bu yaptığı hatanın bedelini ödeyecek topraklarımızı bize geri vermezse. İngiliz Kralı 6. Henry'nin Fransa'da yaptığı katliamları da tasvip etmemiz mümkün değil kendilerini şiddetle kınıyorum.
Ara
(24-04-2019, 23:24)Alduin : Bankrupt yemişim, ülkeler serbest kalmış siz oradan tutup raqequit edebiyatı yapıyorsunuz. Vay anasını benim için o ülkeyle oynamak vakit kaybıdır. O ülkeyle bi gelecek olmaz. Eninde sonunda yıkılırız. Mücadele deseniz mücadelede olamayacak doğru düzgün 50 yıla anca toparlanırız toparlanana kadarda annexleniriz zaten. Bari yıkılacaksak hakkımızla yıkılsak o da yok...
E ben bu ülkeyle devam ederken zevk almıyorsam niye oynayayım? zamanımı daha iyi şeyler için değerlendirebilirim bu ülkeyle oynayacağım süre içerisinde.

Etiyopyayla yıkılmamızın sebebi ise ilk başlarda adal ile savaşırken talihsizlik oldu ve ordumun bir kısmı stack wipe yedi derken warsangali adala saldırdı. Ben adaldaki 2 kaleyi işgal ettim derken warsangali beleşten toprak işgal etti. bikaç yıl peace yapmasını bekledim o zaman kadar ülke zaten pert olmuş. Bide üstüne hükümdar öldü -3 stability yedik. Bide üstüne peasentler...
Boş yere raqequit edebiyatı yapmayın.

Bir sonraki etkinliklere sırf bu yüzden almayacaksanız şimdiden söyleyin. Kimseyi zorlayamassınız bankrupt yemiş birkaç yıla yıkılacak daha doğru dürüst ordu kurulup savunma bile yapılmayacak ülke ile oynatmaya.

Bir izleyici olarak yorum yapayim. Bu dedigin olaylar disardan mudahale olmadan senin tamamen ai'ye karsi yaptigin hamlelerden oldu. Talihsizlik herkesin basina geliyor. Gecen oyun kac kisi bankrupty yedi ama devam etti. Bunlardan biri prussia biri ispanyaydi. Oyun sonunda en guclu ulkeler yani.
Ama senin durumun farkliydi oynanmayacak duruma gelmisti. Ama bunun sebebi senin oyunculugundan dolayiydi. Biraz kendini sorgulamani tavsiye ederim.
Ara
20190425003735_1.jpg
Napoli'nin Aragon'a açılan savaşına gelmemesi bundan dolayı sanırım.
Inked20190425004910_1_LI.jpg
Acaba tarih tersine mi işleyecek ?
Ara
güç yüzdesi koymuonuzmu
Ara
(25-04-2019, 01:05)alemdarpasa : güç yüzdesi koymuonuzmu

Hazırlanınca paylaşılır.
Ara
1477 Dünya Haritası

eu4_map_MLO_1477_01_02_1.png
Ara
Mingin ortasındaki o minik kırmızılık onun için neler feda edildi neler
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.