[MP] EU4 - Multiplayer: Mayıs 2020
Altıncı oyun günü sonrasında:
  • Kilwa oyuncusu @littleiskender, Etiyopya ile olan savaşında oyuncu ülkesi bölmesi sebebiyle uyarı almıştır.
  • Prusya oyuncusu @HekamaTR, oyuncu ülkesi bölmesi ve Discord chatinde diğer oyuncuların oynayışları üzerinden "böyle giderse etkinlikten ayrılacağını" belirtmesi üzerine etkinlik dışı kalmıştır.
  • Hollanda oyuncusu @canberka ve Papalık ülkesinin yedek oyuncusu @Mabella etkinlik esnasında ve sonrasında yaşadıkları, her iki taraflı kural ihlalleri içeren etkileşimler neticesinde etkinlik dışı kalmıştır.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Önerilen Ülkeler: Hollanda, Prusya, Malaya, Songhai

1637 Güç Yüzdesi

yuzdeds.png

İttifak Limiti: %10.7
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merakımdan soruyorum,
Avustralya'da ne oldu?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Oyrat'ta sıkıştım, yapabilecek hic bir şeyim yok ve Prusya'da oyuncunun varlığı daha önemli. Bu sebepten Prusya'ya geçebilir miyim?
Ara
(29-05-2020, 19:29)Defterdar : Merakımdan soruyorum,
Avustralya'da ne oldu?

Malaya'nın kolonisi olarak duruyor.
Ara
Hmm...
Haritada gösterilmeyince bende ne olduğunu merak ettim...

Cevap için de teşekkürler.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Eğer boşsa Prusya geçebilirim.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 1 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Malaya geçebilirim
Ara
oirat sesli güldüm :d
Ara
330px-Great_Britain.png

Az kullanılmış, çok kullanılmış, değersiz, hasar kayıtlı, bozuk olması hiç önemli değil her türlü toprak satın alınır. Sadece ciddi satıcılar yazsın lütfen.
[+] 6 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Voidian Ben Buganda idim sonra oyun içinde kölne geçtim. Buganda'ya devam mı yoksa köln mü oynuyorum veya başka bir ülke mi veriliyor?
Ara
Mp den atılmışım. Sağlık olsun . Bu mp de çok keyif alamamıştım zaten.
Garantörlük için bir kural getirilse iyi olur çünkü çok can sıkıyor.
Mp de başarılı bir şekilde oynadığımı düşünüyorum iyi oyunlar inşallah 1. Fransa olur.
Ara
Songhai oynayabilirim.
Ara
Buganda haritada siyah gösterilmiş ama hala güç yüzdesinde mevcut.Şuan oyuncu ülkesimi değilmi?
Ara
[i]garantörlük sonuçta   1  ally  limiti yiyor. diger dc oyunlarından sınırın alakan olmadıgı devletlere garantı atamıyordun buradada oyle degılmı ?
Ara
Garanti ile ilgili bir kural yazmıyor göründüğü üzere. "diger dc oyunları" her ne ise bizi alakadar etmiyor.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gerçi mayıs bitti ancak eğer bugün oynanacaksa katılmak isterim. Sanırım boşta, Hollanda ile oynayabilirim. Önerilen veya boşta başka bir ülke de kabulümdür.
https://steamcommunity.com/id/ygtmlkgl/
Ara
@Alte Fritz Malaya
@Menars Prusya
@Karyus Songhai
@ygtmlkgl Hollanda
@Yasin Ahmet Köln 

ülkeleri ile oynayabilirsiniz.

Unutmayalım etkinliğe katılan herkesin ilk iletiyi okumuş olması beklenir.
Ara
Bugün yarım saat gecikeceğim. Ülkemden kalan parçacıklara yarım saat kadar saldırılmazsa sevinirim...
[+] 1 üye argoargoo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir buçuk saat kadar geç kalacağım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.