[MP] EU4 - Multiplayer: Ocak 2019
Emeğinize sağlık.Çok güzel olmuş.
Özellikle oyuncu olarak diğer bölgeleri takip edemeyenler için özet geçilmiş oldu.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
yarin ben hangi devlet olayim
Ara
Geçen oyun günü bir işim olduğu için gelememiş olup yerime birini bulmuştum.Bu oyun günün de ise internet sıkıntısı nedeni ile gelemeyeceğimi ve yerime birini bulamadığımı üzüntüyle bildiriyorum.Ülkem danimarkaya eğer geçmek istiyen var ise geçmesini rica ediyorum.Sizlere iyi oyun günleri diliyorum.
Ara
Khmer
87 Saat
https://steamcommunity.com/profiles/76561198442838599/
Ara
Bugün polonya olarak oyuna gelemeyeceğim.

Spartan isimli arkadaş yedek oyuncu olarak yerime bakacak.
Ya bir yolunu bulurum, ya da bir yol yaparım.
Ara
Sağlık sorunları nedeniyle bugün katılamayacağım.
Üzgünüm.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
boşta olan ülkeler hangisi
Ara
https://steamcommunity.com/id/blackeagle538/
810 saat
Asya'da uygun ülkeler
Ara
iyi akşamlar. Bu akşamlık kartal adlı oyuncunun yerine ben ErhanSHNR oyuna katılacağım
Ara
Oda kuruldu, şifre: st
Ara
boşta hangi devlet var güzel :D
Ara
Yayındayız: https://www.twitch.tv/strategyturk
(30-01-2019, 20:59)kurtulus : boşta hangi devlet var güzel :D

Lobiye geldiğinde bir şeyler bakabiliriz.
hby6qc.gif
Ara
geldim
Ara
Hemen geliyorum
Ara
Yayına bir göz attım da, Macaristan yüce Polonya'ya 2 şehir vermemek için bankrupt olmuştu. Şimdi macar salamına dönmüş.
Ara
Alıntı:11. Oyuncular savaşma niyetlerinin olmadığı savaşlara katılamazlar, savaşta yer alan ülkeler savaşın ilk 5 senesi içerisinde koşulsuz teslimiyet veremez. 
Japonya'nın Ming'e açtığı 2 savaşa da Delhi oyuncusu katıldı ama savaşmadı. Haliyle katıldığı içinde Ming ile allyını korumuş oldu.
[+] 1 üye fodunkiran nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Hüdavendigar

Macarın durumundan çok Polonyanın durumunu düşünsen iyi olur, rus salatasına dönüyor kendileri.
WhaW8Am.gif
Ara
(30-01-2019, 23:16)Hüdavendigar : Yayına bir göz attım da, Macaristan yüce Polonya'ya 2 şehir vermemek için bankrupt olmuştu. Şimdi macar salamına dönmüş.

En azından dost bildiğimiz insanları arkasindan vurmayip peynir olmadık,gururumuzla salam olduk :)
[+] 2 üye Cannabis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-01-2019, 20:22)Cannabis :
(30-01-2019, 23:16)Hüdavendigar : Yayına bir göz attım da, Macaristan yüce Polonya'ya 2 şehir vermemek için bankrupt olmuştu. Şimdi macar salamına dönmüş.

En azından dost bildiğimiz insanları arkasindan vurmayip peynir olmadık,gururumuzla salam olduk :)

Hiçbir zaman dostluk olmadı Macaristan ve Polonya arasında. Dostluk görüşmeleri oldu sadece. En zor anımızda enforce peace atışınız ve brandenburg ile müttefiklik faaliyetleriniz hala hafızamızda.

(31-01-2019, 19:37)PCOyun : @Hüdavendigar

Macarın durumundan çok Polonyanın durumunu düşünsen iyi olur, rus salatasına dönüyor kendileri.

Multiplayer kuralları gereği 4 saniyede bir rivallarımı kontrol etmediğim için Osmanlı savaşımdan çıkartıldı daha sonra da Danimarka yedek oyuncusu inisiyatifi ele alıp Rusya'ya saldırmadı. Polonya o coğrafyada tek başına kaldı.
[+] 1 üye Hüdavendigar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.