[MP] EU4 - Multiplayer : Temmuz 2016
Güzel mp oldu birazdan ssleri eklerim bir iki sıkıntı dışında ...
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Oyun başı ai olan polonya müttefikliği kesip rival ekledi.
Belki yanaşırım diye düşündüğüm moskova oyundan düşünce ai yine beni rival ekledi.
Üzerine bohemya polonya ve osmanli ile bir olarak savaş açtı.
Diğer müttefikim floransa milan ve savoyu ona vermediğim için yardıma gelmedi.
İttifak teklif ettiğim ingiltere bohemya tam bana savaş açmadan önce ittifak yolladı bana ama savaşa hiç müdahale etmedi.
Sonuç olarak ortada sandwich avusturya.
Ara
mesaj silindi
Ara
1dXn4Y.png

Avrupanın son hali 

Gün sayınısı artırsak çok güzel olur mesela hafta içi her gün zaten agustosta yeni dlc çıkacako zamana kadar bitiririz.
1NrVyj.gif
Ara

(23-07-2016, 03:06)lithium26 : bi sonraki oyun pazartesi mi ?

Ara
İnterneti yaptırdım şu sıra oyun olursa müsait olduğum vakitler içerisinde gelebilirim. İsveç'le başka biri oynadıysa o devralabilir ben başka ülke bakarım.
Bende bugün gelmeye çalışacağım ama gelmeyebilirim gine :/
p8RNv0.png
WYd1EE.png 

BOHEMYA KRALI-HRE ELEKTÖRÜ KRAL CEYHUN z PODEBRAD

Ben kral Ceyhun z Podebrad ülkem yıllar süren HRE savaşları ile yıkılma sürecine gelmişti 5 yıllık kalkınma planlarıyla güçlenen Bohemya Krallığım diplomatik alandaki gelişmeler büyük müttefikler elde etti.Polonya-Litvanya ve Osmanlı ordularını kıvrak zekalı diplomatlarımız sayesinde Avusturya Ardişüklüğünün elinden Macaristan Krallığını kurtardık gelecek yıllar içersindeki İmparatorluk davamızda başarılı olup doğudan gelen Barbar Ruslarlada dostane tavırlarımızı devam ettirmek için elimizden geleni yapıcaz.

Yaşasın Bohemya!

:star: Kral-Elektör Ceyhun z Podebrad                                                   
Ara
Bu gün mp var mı ?
Ara
Bu gün ki mp yi daha geç saat yapabilirmiyiz bilgisayarım çöktüğü için yeni format attım oyunu en erken 10' kurabilirim daha erken oyunu kuramamın sebebi w8.1 yüklenmemesi için uğraşiyorum ve daha yüklenecek 170 güncelleme kurulacak combofix yüklenecek ekran kartı güncellemesi ve indirilecek EU4 var(Pek mümkün görünmüyo gibi)........Ama rehost için mücadele edicem.
Ara
Oyun Günleri : Pazartesi-Çarşamba-Cuma
Oyun Saati : 21.00-24.00
[+] 1 üye Alper412 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ohhhhh.....
Ara
Osmanlı oyuncusunun önümüzdeki hafta yokluğu ve benden ricası üzerine, Osmanlı devletine yedek oyuncu olarak katıldığımı bildiririm.
Open Up Tech, Build Up Economy, Let Mercenaries Swarm Through
Ara
Eğer yer varsa oyuna ben de katılmak isterim. çevrimiçi 200 saat oynadım, çevrimdışı da bir o kadar oynamışımdır. Ülke olarak hangilerinin boş olduğunu bilmediğim için bir istekte bulunamıyorum :D
Ara
yaklaşık 1 saat sonra lobi kurulacak .
1NrVyj.gif
Ara
http://s2.dosya.tc/server2/d0alzu/Strate...2.rar.html
1NrVyj.gif
Ara
Kuruldu
Ara
ne oldu multiye ?
p8RNv0.png
Devam ediyor.
Ara
Rehost olduğunda gelebilirim.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.