[MP] Hearthstone - Pauper Turnuvası: Haziran 2020
aoo.jpg

Strategyturk Hearthstone Pauper Turnuvası - Haziran 2020'ye hoş geldiniz.

Turnuva herkesin katılımına açıktır. Yorum atarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer yeterli sayıda oyuncu başvurursa turnuva 25 Mayıs haftası başlayacak.

Kurallar

Buradaki kurallar değiştirilmeye açık olup yapılan herhangi bir değişiklik yapıldığında duyurulacaktır.
Turnuva Durumu
tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
katılıyorum. sce#21722
tumblr_m4rerjNz5e1qk26dzo1_500.gifv
Ara
Daha önce Nisan 2018 ve Nisan 2019 turnuvalarında yaptığımız kart nadirliğine göre puan koymalı deste oluşturmalardan sonra bu sefer daha basite indirgeyerek sadece Basic ve Common kart koyulabilir olarak kuralları koydum. Bu şekilde turnuvayı hem kart koleksiyonunda Epic ve Legendary sayısı fazla olmayan oyuncular için daha adil bir olmasını hem de meta destelerinden farklı desteler oynanmasını amaçladım. Şimdiye kadarki en f2p dostu bir turnuva olacak.

Umarım güzel bir turnuva olur, haftada 30-40 dk vakit ayırabilen herkesi turnuvaya bekleriz. Ayrıca ne zaman oynayacağınızı da siz belirlediğinizden zaman açısından bir sıkıntı oluşturmaması lazım.

Ayrıca merak edenler için "Pauper" ismi MTG'den geliyor. Zaman zaman MTG Arena'da Pauper etkinlikleri yapılıyor, bir tanesinin konusunu açmıştım.

https://forum.strategyturk.com/konu-tani...ome-pauper
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Güncel. Şu anda 5 başvuru var, pazar gününe kadar 3 kişi daha gelirse haftaya başlayabiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Çok acemi sayılırım ama ben de katılabilirim eksik de varsa.
[+] 1 üye LakeVanMonster nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güncel. Turnuva kurallarına turnuvanın İsviçre sistemiyle oynanacağını ve eşitlik bozucunun durumlarını yazmayı unutmuşum, ekledim. 2 başvuru daha gelirse bu gece karşılaştırmaları belirlerim. Oyuncu sayısı eksik kalırsa duruma göre 4 haftalık turnuva süresini 3 haftaya yani 3 tura indirebilirim. Her hafta bir tur sayılıyor.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum
Ara
Turnuva tur sayısını 3'e (3 haftaya) düşürdüm.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum
Ara
8 başvuru geldiği için ilk haftanın karşılaşmalarını bu akşam belirleyip konuya yazarım.
tTRiYax.png
Ara
İlk haftanın karşılaşmaları belirlendi. Oyunlar en geç 31 Mayıs saat 19.00'a kadar oynanmalıdır.
Sonuçları atarken aşağıdakine benzer şekilde yazabilirsiniz:
Kod:
@reddga'yı 2-1 skorla yendim.
1. Maç: Paladin 1:0 Mage
2. Maç: Shaman 0:1 Rogue
3. Maç: Hunter 1:0 Mage
(veya varsa sınıflar ile kazananın belli olduğu maç sonu ekran görüntüleri)
Ben Demon Hunter banladım. reddga Rogue banladı.
tTRiYax.png
Ara
@Selene müsait olduğun vakit oynayalım.
@LakeVanMonster bu akşam 22.00'dan sonra müsaitim eğer sana da uyarsa oynayalım.
Ara
(26-05-2020, 14:41)Gurt : @LakeVanMonster bu akşam 22.00'dan sonra müsaitim eğer sana da uyarsa oynayalım.
Discord üzerinden yazdım, burdan da yazayım. En geç bir saate müsaitim.
Ara
@SchrödingersCat i 2-0 yendim
1.Maç:Druid 1-0 Druid
2.Maç:Warrior 1-0 Shaman

Ben hunter banladim rakibim shaman banladi.İkimizde mobilden oynadigimizdan maalesef ekran goruntusu almaya yetisemedik.
tumblr_m4rerjNz5e1qk26dzo1_500.gifv
[+] 2 üye scelik nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-05-2020, 21:50)LakeVanMonster :
(26-05-2020, 14:41)Gurt : @LakeVanMonster bu akşam 22.00'dan sonra müsaitim eğer sana da uyarsa oynayalım.
Discord üzerinden yazdım, burdan da yazayım. En geç bir saate müsaitim.

İki gündür ulaşamıyorum sana.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.