[MP] Hearthstone - Turnuva: Nisan 2018
Turnuva Kuralları'na yeni bir kural eklendi.
tTRiYax.png
Ara
ZenderX 3 - 1 @Voidian 

Özellike hunter maçı olmak üzere şanslıydım. Eline sağlık void.
Ara
Tebrikler @ZenderX güzel maçlardı. Sonraki maçları oynayacaklara önerim özellikle hunter destesine dikkat etsinler :D
Ara
O zaman bu hafta yapılacak tek bir maç kaldı. Benim Justicar'la olan maçım, onu pazardan önce yapabilirsek yarı final maçlarını erkenden başlatabiliriz.

Hatta @Justicar bu akşam hazırsan saat 22.00 civarı maçı atalım derim.
tTRiYax.png
Ara
Şuan eve yeni geldim buralardaysan atabiliriz. @reddga
Ara
@Justicar'ı tebrik ediyorum, 3-2 skorla beni yenerek yarı finallere çıktı.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben nasıl ve niye kazandığımı bilmiyorum ama, @reddga druid destesinin ihanetine uğradı. Tebrik ediyorum hakkıydı yarı finale çıkmak.
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

@Duman sana söylediğim The Witchwood'un en kötü legendarysi burada, bana ard arda 3 oyun kaybettirdi. 2-0'dan 3-2 kaybetmek de biraz acıttı be.

Bu arada bu akşam yarı final eşleştirmelerini paylaşacağım.
tTRiYax.png
Ara
Yarı final eşleştirmelerini ana mesajda paylaştım. Final maçı en geç 29 Nisan'a kadar oynanmalıdır. Final maçını oynayacaklar oynayacakları vakit bana haber versinler, izleyici olarak katılıp maçı videoya kayıt edeceğim. Sonra burada konuda paylaşacağım. Herkese başarılar!

@forsakenxd
@Justicar
@ZenderX
@Merco
tTRiYax.png
Ara
@Justicar hocam bana ulaşmak için oyundan ekleyebilirsin her gün giriyorum oraya buraya bakmıyorum gerekmedikçe
Ara
Zenderx 3-0 kazandı tebrikler. Sağlam dayak yedik :D
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Maçı ben de izledim, ZenderX her daim sahadaydı, 1 kere bile minyonsuz olduğu bir an olmadı neredeyse. Güzel oyunlardı, ZenderX böylelikle final maçını oynama hakkını kazandı.
tTRiYax.png
Ara
Teşekkürler. Eline sağlık merco. Deck sınırlaması olduğu için çok fazla kombinasyon yapma şansımız yok dolayısıyla minion ağırlıklı oynamak daha mantıklı gibi duruyor.
Ara
(25-04-2018, 23:25)Merco : Zenderx 3-0 kazandı tebrikler. Sağlam dayak yedik :D

hiç şaşırmadım nedense @Merco :))
Ara
Yediğimiz dayağı bir de videoya çektik iyi mi :D

[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rakibinin senin oyunun hakkında ne düşündüğünü izlemekte çok zevkli bir durum. Yaptığım hamlelerin karşı tarafı nasıl etkilediğini daha iyi görmemi sağlıyor.
Ara
@Justicar hocam ne zaman oynarız artık hala cevap vermedin?
[+] 1 üye forsakenxd nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Final maçı, yarı final maçları henüz bitmediği için 29 Nisan'dan sonraki bir tarihte oynanabilir. Ancak yarı final maçları 29 Nisan saat 23.59'a kadar bitmelidir.

Son yarı final maçı için @forsakenxd burada gözüküyor ama @Justicar herhangi bir mesaj atmamış. Eğer bu maç oynanmaz ise forsakenxd burada olup Justicar olmadığı için Justicar elenmek zorunda kalacaktır.
tTRiYax.png
Ara
Bir saat boşum bekliyorum.
Ara
trenim vardı bugün yarın müsaitim istediğin zaman oyundan ekleyip ulaşabilirsin @Justicar
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.