[MP] Hearthstone - Turnuva: Nisan 2018

The Witchwood'un gelişinin şerefine yaptığımız Strategyturk Hearthstone Nisan 2018 turnuvasına hoşgeldiniz.
Turnuva herkesin katılımına açıktır. Yorum atarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Turnuva minimum 8 katılımcıya ulaştığında başlayabilir.
16 8 katılımcıya ulaşıldığında 1. için bir ödül verilecektir.
Son katılım 15 Nisan 23.30'a kadardır.
İlk tur eşleştirmeleri 16 Nisan 00.00'da yapılacaktır.
Final maçı video çekilip bu konuya eklenecektir.

Turnuva Ödülü: 1.'ye 10 TL'lik steam cüzdan kodu verilecektir.

TURNUVANIN GALİBİ VE 1.'LİK ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ: @ZenderX

KURALLAR BÖLÜMÜ

EŞLEŞTİRMELER

tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Eklentiyle birlikte şu sıralar favorim olan deck olduğu gibi Wild'a geçiyor ancak yeni desteler oluşturmaya çalışıp katılabilirim.
(12-04-2018, 15:59)Duman : Eklentiyle birlikte şu sıralar favorim olan deck olduğu gibi Wild'a geçiyor ancak yeni desteler oluşturmaya çalışıp katılabilirim.

Eğer katılım az olursa wild modda oynayabiliriz. Standart yapmamın asıl amacı turnuvayı yeni oyuncular için daha cazip hale getirmek denilebilir. Eski kartları bilmeyenler oyun sırasında sıkıntı yaşamasın. Ayrıca kart sınırlaması olduğu için her türlü yeni desteler oluşturmamız şart bir nevi.
tTRiYax.png
Ara
Güncel, turnuvanın başlaması için 4 kişi daha lazım. Eğer turnuva için bir öneriniz varsa söyleyin. Her türlü fikre ve değişikliğe açığım.
tTRiYax.png
Ara
@Caine @Justicar @Voidian @ErkutErdem @Emura @eminn okeye 4kişi lazım hadi beyler.
Ara
katılıyorum
Ara
@birisi43 ve @MamuG de eski turnuvacılardan.
Katılıyorum.
Ara
Yaz beni.
Ara
Son 1 yok mu?
Ara
Yarın akşam saat 23.30'e kadar bir kişi buluruz bence. Ayrıca turnuvaya katılım limiti yok, 8'den fazla da olabilir. O zaman bracketi yaparken son katılanlar fazladan maç atmak zorunda kalır.
tTRiYax.png
Ara
Vize haftam devam ediyor ondan ötürü yeni kartlara hiç bakamadım, üç tane deck yaptım standart Zoo/Inner Fire Priest ve Secret Tempo Mage oldu ama kurallara uymuyorlar ne yazık ki win conditionları dk kartları çünkü puanı geçiyor. Wild turnuvası olursa Evolve Shaman ve Mech Mage ile baş gösterebilirim ama :D
76561198072997558.png
Ara
@ErkutErdem

Dk kartlarını yine tutabilirsin, 2 tane leg kullanma hakkın var ama diğer kartlarını ona göre ayarlaman gerekir o zaman. Şimdi seni katılıyorsun diye yazıyım mı?
tTRiYax.png
Ara
Tarihten kaçırıyorum yine, önemli bir vizem var. Sonraki turnuvaya kaldık :D
76561198072997558.png
Ara
Katılmak isteyenler için bu akşam saat 23.30 katılmak için son.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum
Ara
8 kişi katılım sağladığına göre turnuva başlayabilir. Saat 23.30'a kadar isteyenler hala katılabilir. Ayrıca 16 kişiye ulaşamayacağımız ortada ama yine de 1. için ödülü vermeye karar verdim. Ödülün ne olduğunu bracketi yayınladığımda açıklayacağım :)
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Maksimum 16 puan derken destede 2 tane legendary varsa bu geri kalanının Common olmak zorunda olduğu anlamına geliyor değil mi yoksa ben mi yanlış anlıyorum? Mevcut 3 destemi hesapladım 68 (Shaman), 64 (Priest), 40 (Hunter) çıktı. Sanırım turnuva için F2P tarzı baştan desteler yapmak zorunda kalacağız.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.