[MP] HoI4 - Multiplayer: Ağustos 2019
Bugün eve erken geldim yarında evde olurum büyük ihtimal. Son anda bir şeyler çıkmazsa müsaitim yani
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bana uygun
Ara
Benim için uygun
Ara
Etkinliğin ikinci günü Salı 21.00'da olacak.

@ReistiLs
@cemal
@Alduin
@Spartan
@TR Ace
@'İlber Ortaylı'
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu sabah oyunu kontrol ettiğimde multiplayerın save dosyasını bulamadım. Ne olduğu konusunda hiç bir fikrim de yok(aklıma gelen tek durum herkesin aynı anda desynch aldığı ve oyunun bende uzun bir süre tepkisiz kaldığı süreçte bir şeyler olduğu). Şuan bir dosya kurtarma programıyla save klasörünü taratıyorum ancak bir şey çıkmaması gibi bir durum olursa isteğinize göre bugün yeniden başlayıp Perşembe bitirebiliriz oyunu.

@ReistiLs
@cemal
@Alduin
@Spartan
@TR Ace
@'İlber Ortaylı'

Edit: Almanya save aldığını söyledi, dosyada bir sıkıntı çıkmazsa kaldığımız yerden devam edebiliriz.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Ayro aslında ben Hosttan başka birinin save almasını uygun bulmuyorum mp içerisinde değilken diğer ülkeleri kontrol etmek uygun olmadığı için,bu tür bir durum varsa bence en baştan oynamak daha iyi olur. Yeni gelmek isteyen arkadaşlarla beraber.
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-08-2019, 15:33)TR Ace : @Ayro aslında ben Hosttan başka birinin save almasını uygun bulmuyorum mp içerisinde değilken diğer ülkeleri kontrol etmek uygun olmadığı için,bu tür bir durum varsa bence en baştan oynamak daha iyi olur. Yeni gelmek isteyen arkadaşlarla beraber.

Oyuncuların save almasını engelleyemeyiz. Böyle uç ir problem olmasa Almanya'nın save aldığını bile bilmeyecektik. Bunu engellemenin tek yolu tek bir günde oyunu bitirmek veya oyunculara güvenip eğlencemize bakmak maalesef.
hby6qc.gif
Ara
Oda kuruldu.

ID: 90128248429668356

Şifre: st
hby6qc.gif
Ara
İzlemek isteyenler için canlı yayın linki alabilirmiyiz ?
Ara
(13-08-2019, 21:00)dndr : İzlemek isteyenler için canlı yayın linki alabilirmiyiz ?

Oyuncu eksikliğinden dolayı oyuncu olarak katılmam gerekiyordu. Bu etkinlik için yayın yapamıyorum maalesef. Sonraki etkinliklerde izleyici veya daha aktif bir ülkede oyuncu olursam yayın yapacağım.
hby6qc.gif
Ara
(13-08-2019, 21:03)Ayro :
(13-08-2019, 21:00)dndr : İzlemek isteyenler için canlı yayın linki alabilirmiyiz ?

Oyuncu eksikliğinden dolayı oyuncu olarak katılmam gerekiyordu. Bu etkinlik için yayın yapamıyorum maalesef. Sonraki etkinliklerde izleyici veya daha aktif bir ülkede oyuncu olursam yayın yapacağım.
Teşekkürler iyi eğlenceler...
Ara
Güzel oyundu, konvoylarım bir anda sıfırlanınca bütün Amerikan ekonomisi ve savaş planları yerle bir oldu. Herkesin eline sağlık.

unknown.png

Bu hafta içinde yeniden konu açacağım. Katılım hızlı olursa hafta sonu yeniden oynayabiliriz büyük ihtimal.
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim internet düştü maçtayken Japonya ne yaptı ?

Evet İlber'den öğrendim olanları. (Sorarkan bile 4 kere net düştü ama ). Geçmiş olsun Sovyet ve Hindistan, yanlış tarafa yanlış şekilde kafa tutmuşsunuz gene :/
Ara
(13-08-2019, 23:58)TR Ace : Benim internet düştü maçtayken Japonya ne yaptı ?

Evet İlber'den öğrendim olanları. (Sorarkan bile 4 kere net düştü ama ). Geçmiş olsun Sovyet ve Hindistan, yanlış tarafa yanlış şekilde kafa tutmuşsunuz gene :/

Bir sonraki MP'de kafana nükleer bomba ile inek yollamayı hatırlat bana.
[+] 1 üye Spartan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-08-2019, 01:10)Spartan :
(13-08-2019, 23:58)TR Ace : Benim internet düştü maçtayken Japonya ne yaptı ?

Bir sonraki MP'de kafana nükleer bomba ile inek yollamayı hatırlat bana.

İnek yakıt olarak kullanırsınız diye düşünmüştüm ama söz Hindistan oynarsan hatırlatıcam.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.