[MP] Imperator - Multiplayer: Mayıs 2019
test.png

Etkinlik Düzeni

Etkinlik Kuralları
  1. Oyuncular oyun içerisinde herhangi bir bug veya exploitten yararlanamaz, kendi ülkesine zarar veremez, etkinlik işleyişini manipule edemez.
  2. Oyun günlerinde geç kalan oyuncular bu durumu konuda belirtmeleri durumunda maksimum 1 saat olmak üzere koruma altına alınırlar.

Etkinliğe Katılım
  • Oyuncular oynamak istediği 3 ülkeyi ve steam profil linklerini buraya mesaj atarak etkinliğe katılabilirler.

Oyunun ilk multiplayer etkinliği olduğu için kuralsız başlıyoruz. Ancak multiplayerın işleyişine zarar verdiğini düşündüğümüz durumlarda oyun sırasında kural eklemesi yapılabilir.
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bence gelecek hafta çıkacak olan 1.0.1 patchini bekleyelim çünkü şuan stabil bir oyun gerçekleşmesi zor.
Ara
Katılıyorum. Brigantia, Suionia ve Pandya almak istediğim ülkeler.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Roma Mısır ve ermenistan acaba oyunu öğrenebilecek miyim salıya kadar

Eğer kural önerisinde bulunmak edepsizlik olara kaçmıcaksa şunu önermek isterim "bir oyuncu başka bir oyuncunun yapay zekayla olan savaşına savaş sırasında yapay zekayla müttefik olarak ya da intervine atarak katılamaz." ve "oyuncu vs oyuncu savaşlarına savaş sırasında oyunculardan müttefik olarak katılamaz ama intervine atarak katılabilir"
Ara
Kartaca-Makedon-Frigya

https://steamcommunity.com/profiles/76561198068900818/
Ara
Roma - Mısır - Frigya

https://steamcommunity.com/profiles/76561198049412612/
Ara
(26-04-2019, 18:09)Gandhi : Bence gelecek hafta çıkacak olan 1.0.1 patchini bekleyelim çünkü şuan stabil bir oyun gerçekleşmesi zor.

Katılım hızına baktığımızda büyük ihitmal patch ile birlikte başlama ihtimalimiz yüksek.
hby6qc.gif
Ara
(28-04-2019, 23:44)Ayro :
(26-04-2019, 18:09)Gandhi : Bence gelecek hafta çıkacak olan 1.0.1 patchini bekleyelim çünkü şuan stabil bir oyun gerçekleşmesi zor.

Katılım hızına baktığımızda büyük ihitmal patch ile birlikte başlama ihtimalimiz yüksek.

Patch'in ne zaman çıkacağı belli mi ?
Ara
Bosporan Kingdom - Thrace - Macedon
https://steamcommunity.com/id/rozac/
Ara
Gortyna - Suionia - Frisia
https://steamcommunity.com/profiles/76561198212838128/
Ara
Oyun daha stabil durumda. 

Macedon, Rome, Epirus veya Sparta

https://steamcommunity.com/id/shdm
Ara
Salı günü başlıyoruz. Pazartesi ülke dağıtımlarını yapmış olurum.
hby6qc.gif
Ara
@Gurt Brigantia
@Selene Mısır
@gLo1NN Kartaca
@flavius Frigya
@Rozac Bosporan Kingdom
@Voidian Gortyna
@Gandhi Roma

Salı akşam 21.00'da başlıyoruz. Katılımlar hala açık.
hby6qc.gif
Ara
Ramazan sebebiyle başlama saatimizi 1 saat(22.00) erteledik. Ama bu saatten 10-15dk önce toplanabilirsek 21.45 gibi başlama ihtimalimiz var.
hby6qc.gif
Ara
Oyunun multiplayer modunda yazılı sohbet(chat) olmaması, hot join sisteminin bozuk olması gibi pek çok sorun sebebiyle etkinliği ertelemek durumundayız. Erteleme sebebiyle katılımcılardan özür dilerim, oyundaki sorunlar çözüldüğünde en kısa zamanda etkinliği yeniden canlandıracağız.

@Gurt
@Selene
@gLo1NN
@flavius
@Rozac
@Voidian
@Gandhi
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bunların çözülmesi demek en az 1 ay, bence devam edilmeli.
Ara
Hot join bozuk ve yazılı sohbet bozuk bence ufak tefek sorunlar değil bunlar.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Arkadaslar bende mp ye katılmak istiyorum fakat sorunumuz chat olmamasıdır. Chat yok nolcak demeyin inanın cok sacma işler döner oyunda , gülünç olaylarla karsılasırız diye dusunuyorum. Bi kere derdini anlatamıcaksın irtibat kurmak istedigin kisiye. Discord ne güne duruyor sakın demeyin bence çünkü discordda gel alt oda git ust oda mic kapa baska discord gec felan gibi absurt ve komik olaylar olacak. Yani birine derdini anlatmak icin alt odaya indiginizi farz edin , digerleri neler neler konusur hakkınızda ve neler neler dusunurler :) yani chat olmadan mp kurmamız iyi olmaz diye dusunuyorum ve bu yuzden katılmak istemiyorum. Tavsiyemde yapılmaması kanaatindeyim. Hem oynayacak olan arkadaslar icin hemde izleyecek arkadaslar icin iyi sunum ortaya cıkmaz benim gorusurum saygılarımla.
[+] 4 üye chaos10ur nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
MPye katılmayı istiyordum ama önümüzdeki iki hafta içerisinde başlarsa katılamayacağım
Ara
Bu oyunun multiplayeri noldu acaba.Yakın zamanda tekrardan bir etkinlik olacak mı multiplayer sorunları düzeltildi mi?Ya da multi oynanabilecek seviyede değil mi?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.