[MP] LoL - Multiplayer: Mart 2020
Gelmesinler.
WhaW8Am.gif
Ara
Bende gelebilirim.
Ara
Bugünkü terletici ama bir o kadar da eğlendirici maçlar için @Gurt @Cannabis @Aeschyli @Menars @Ferreke @Smokey @Aytaç @Justicar'a tek tek teşekkür ediyorum. Aşağıda oynadığımız tüm maçların skor ve hasar tabloları var. Etkinliğe yarın yine 15:00 civarı devam edeceğiz.

WhaW8Am.gif
[+] 5 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kimler burada?
@Gurt
@Cannabis
@Aeschyli
@KingHero6161
@4S0S
@SatanistKesenKedi
@Menars
@Ferreke
@Smokey
@Aytaç
@Justicar
WhaW8Am.gif
Ara
Ben buralardayım.
Ara
Müsaitim.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Bugün gelemeyeceğim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Müsaitim
Ara
O zaman bir kişi daha gelirse oyuna geçebiliriz ya da istiyorsanız 4 kişi biri gelene kadar ARAM da oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Birazdan gelirim
Ara
Bugünkü eğlenceli ve tokatlanmalı maçlar için @Cannabis @Aeschyli @Menars @Ferreke @Aytaç'a tek tek teşekkür ediyorum. Karşılaşma geçmişlerini görüntülemede yaşanan bir sorundan ötürü bugünün sonuçlarını paylaşamıyorum. Etkinliğe yarın yine 15:00 civarı devam edeceğiz.
WhaW8Am.gif
[+] 4 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün kendi tarafımdaki bazı aksaklıklardan ötürü etkinlik zamanında başlamadı fakat katılımcılar buradaysa 18:00 gibi başlayabiliriz.

Kimse olmadığına göre etkinlik bugün iptal. Yarın normal saatinde devam ederiz.
WhaW8Am.gif
Ara
40 dakika sonra başlayabiliriz. Kimler burada?
@Gurt
@Cannabis
@Aeschyli
@KingHero6161
@4S0S
@SatanistKesenKedi
@Menars
@Ferreke
@Smokey
@Aytaç
@Justicar
WhaW8Am.gif
Ara
Durumuma göre katılabilirim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Ben katılım sağlayamayacağım. Belki daha geç saatlere doğru gelebilirim.
Ara
Burdayım

Ekleme:Değilim
Ara
Burdayım
Ara
@KingHero6161 bana özelden sonradan katılacağını söyledi, @Aytaç'da sonradan katılacağını belirttiği için 16:00'da başlayabiliriz. Ona göre kendinizi ayarlarsanız iyi olur.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün bende gelemeyeceğim, üzgünüm biraz geç yazdım.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Bugünkü maçlar için @Cannabis @Aeschyli @Gurt @Ferreke ve @Justicar'a teşekkür ediyorum.
WhaW8Am.gif
[+] 5 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.