[MP] Napoleon - Multiplayer: Kasım 2017
napoleontw.png

Merhaba Arkadaşlar Tatil Bitmeden NTW Etkinliği düşünüyorum ve bunu takımlar olarak düşünüyorum herkes istediği bir kişiyle takım olup 2 vs 2 olacak şekilde toplam 4 kişilik bir oyun olacak  katılıma göre sayılar değişebilir Taraflar ise şu şekilde olacak.

-Fransa vs İngiltere
-Prusya vs Avusturya veya Rusya 
-Rusya vs Osmanlı
-Avusturya vs Prusya 

Şimdilik bunlar var elimizde eğer maçlara olan ilgi artarsa Multiplayer Camping'de oynabiliriz beraber katılımızını bekliyorum.Ayrıca Donanma Savaşları'da isteğinize göre eklenebilir.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
@SatanistKesenKedi  kendine güveniyordun galiba NTW'de :D
Ara
Oyunu indiremiyorum şuan internetim kısıtlı. O yüzden katılmam en az 2 haftayı bulur herhalde.
Ara
Ben gelirim bi NTW :D
Ara
Ben de gelirim, ekleyebilirsin
Ara
Tamam 3 kişi olduk 1 kişi daha kaldı.Daha fazla'da olabilir tabi.
трагедия
Müsait olan varsa şayet Kasım'a çektim tarihi isteyen bir kişi bile çıksa maç yapılabilir.
трагедия
(21-11-2017, 21:45)Faramir : Müsait olan varsa şayet Kasım'a çektim tarihi isteyen bir kişi bile çıksa maç yapılabilir.

Müsait olununca oynanılabilir fakat bu hafta işlerim var bidahaki haftaya pazartesiden itibaren müsait olurum çok iddialı değilim ama baştan söyleyeyim :)
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zevkli bir oyun olsun yeter bende iddialı değilim uzun zaman oldu.
трагедия
Ben de gelirim
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3 olduk 1 kişi daha olsun yapalım bir maç yada 2 vs 1 şeklinde filan halledeceğiz artık.
трагедия
Arkadaşlar başka kişi çıkmadığına göre Haftasonu herkese uygunsa oyuna başlayalım.
трагедия
Bence 1 e 1 de oynanabilir lig usulü ben averaj takımı olabilirim ama :D
Ara
(23-11-2017, 16:13)Feldmarschal : Bence 1 e 1 de oynanabilir lig usulü ben averaj takımı olabilirim ama :D

Dediğin gibi neden olmasın güzel olur bence böyle.Saat kaç gibi müsaitsiniz genel olarak?
трагедия
Akşam 9 10 dan sonra müsait oluyorum
Ara
Peki o zaman yarın ilk maçımızı yapalım sıkıntı olmaz ise size dediğiniz zaman aralığında.
трагедия
(23-11-2017, 23:21)Faramir : Peki o zaman yarın ilk maçımızı yapalım sıkıntı olmaz ise size dediğiniz zaman aralığında.

Pazartesi başlasak sınavlarım varda çalışıyorum :))
Ara
(24-11-2017, 13:41)Feldmarschal : Pazartesi başlasak sınavlarım varda çalışıyorum :))

Şöyle yaparız bir Marco ile bu akşam atarız duruma göre, ondan sonra kazanan kişi senle de maç yapar uygun olduğun vakit.
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(24-11-2017, 13:46)Faramir :
(24-11-2017, 13:41)Feldmarschal : Pazartesi başlasak sınavlarım varda çalışıyorum :))

Şöyle yaparız bir Marco ile bu akşam atarız duruma göre, ondan sonra kazanan kişi senle de maç yapar uygun olduğun vakit.

tamamdır görselleri atalım buraya bekliyorum :D
Ara
@Merco uygunsan akşam bir maç atalım mı?
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.