[MP] CoH2 - Panther Ligi: Ocak 2019
Saat 21.00 maçları sonucunda

Körler Birliği vs Biçer Döver ------ Biçer Döver takımı 19dk 20 sn içerisinde maçı kazandı. Maç sonucu 0-482. Biçer döver 3 puan daha kazanarak bu akşam ki maçlarını tamamladı.

Saat 22.00 maçları sonuçları
Mavzer İdman Yurdu vs Dikkat Panzer --------- Dikkat Panzer takımı 29dk 56sn içerisinde maçı kazandı. Maç sonucu 0-455. Dikkat Panzer takımı 3 puan daha kazanarak akşam ki maçlarını tamamladı.
Körler Birliği vs Berlin Tosunları ------ -Maç iki tarafında 50 dk içinde zafere ulaşamaması sebebi ile berabere bitmiştir.

Saat 24,00 maçı
Berlin Tosunları vs Cehennem Melekleri ------- Cehennem Melekleri 14 dk 50 sn'de Berlin Tosunları ekibine yenildi. Maç sonucu 500-0. Berlin Tosunları ilk 3 puanını alarak ligde güzel bir çıkış yakaladı.
Ara
k9XlLv.png
Ara
(26-01-2019, 20:32)Sezar : @Duman @Ayro
Sahsi fikrim maclar ekstradan twichte yayinlanirsa guzel olacagini dusunuyorum. Coh'un observer modu olmasi lazim.

Çok isterdim ama benim upload değerim yayın açmaya uygun değil. Duman da oyunu anlatabilecek kadar CoH bilgisi olmadığını söylemişti diye hatırlıyorum zamanında.
Ara
1 ŞUBAT 2019 DUYURULARI
1) Öncelikle Cehennem Melekleri takımı üyelerinden 3 kişi lig ve organizasyona gereken ciddiyeti göstermeyerek ligden men edilmişlerdir. Bununla birlikte LastImpactBlender, Stalker, Nicholas nickli oyuncular Panther Ligi, Şubat sonunda oynanacak olan Sherman Ligi, ve Mayıs ayının sonunda gerçekleşecek olan Tiger Liginden men edilmişlerdir. 

2) Bugün 2. Dalga maçlar oynanacaktır. CM takımı men edildiğinden herkese karşı kalan maçlarında hükmen mağlup sayılmışlardır. Bu maçlar fikstürden silinerek yeni ve güncel fikstür oluşturulmuştur. 

3) Bu akşam 20,00 itibari ile başlayacak olan maçlarda herkesin zamanında ve saatinde gelmesi rica olunur. Eksik kadrolu takımlar normal CPU ile maça başlamak zorunda kalacaktır.

4) Bugünkü maçların sonucunda Puan Tablosu yeniden güncellenecektir. 

5)Cehennem Melekleri Takımının yaptıklarından alınan dersler neticesinde, organizasyonumuzu daha diri ve disiplinli tutmak amacı ile KARA LİSTE uygulamasına geçilmiştir. Ana başlıkta gerekli listeyi bulabilirsiniz.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Haberim olsaydı daha önce katılırdım. Şu sıralar oyunun müptelasıyım. Bir daha düzenlenecek mi?
We will watch your career with great insterest
[+] 1 üye The Last Kaiser nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-02-2019, 00:45)The Last Kaiser : Haberim olsaydı daha önce katılırdım. Şu sıralar oyunun müptelasıyım. Bir daha düzenlenecek mi?

Şubat ayinin 2.yarisi ile birlikte Sherman Ligi olacak. Simdiden takimini kurma yaa bulma yollarina basla , forumu ve bu konuyu takipte kal :)
Ara
(01-02-2019, 01:36)napolyon94 :
(01-02-2019, 00:45)The Last Kaiser : Haberim olsaydı daha önce katılırdım. Şu sıralar oyunun müptelasıyım. Bir daha düzenlenecek mi?

Şubat ayinin 2.yarisi ile birlikte Sherman Ligi olacak. Simdiden takimini kurma yaa bulma yollarina basla , forumu ve bu konuyu takipte kal :)

:closedtongue: Takım oyunu deyince işler değişti. Şimdi ayrıntıları biraz daha okudum da ben takım oyuncusu değilim be. Hızlı ve mobil taktikler le işleyen 1v1 yada 2v2 daha uygun benim için.
Ara
Senin tercihin :) bende 1v1 i mantiksiz buluyorum. İlk darbeyi vuran kazaniyor orada
Ara
(01-02-2019, 12:44)napolyon94 : Senin tercihin :) bende 1v1 i mantiksiz buluyorum. İlk darbeyi vuran kazaniyor orada

Bu konuda çok haklısın kalabalık savaşlarda savaşın seyri daha çok değişiyor ve geri dönüşler daha zevkli ve unutulmaz maçların yaşanmasını sağlıyor. Müsait olamadığımdan ilk turnuvaya katılamadım. Turnuva organizasyonu ve hayata geçirilebilmesini taktir ediyorum inşallah bir daha ki turnuvaya takımımla katılıyorum.
q59zb6s.jpg
[+] 1 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-02-2019, 14:33)irfandurmus :
(01-02-2019, 12:44)napolyon94 : Senin tercihin :) bende 1v1 i mantiksiz buluyorum. İlk darbeyi vuran kazaniyor orada

Bu konuda çok haklısın kalabalık savaşlarda savaşın seyri daha çok değişiyor ve geri dönüşler daha zevkli ve unutulmaz maçların yaşanmasını sağlıyor. Müsait olamadığımdan ilk turnuvaya katılamadım. Turnuva organizasyonu ve hayata geçirilebilmesini taktir ediyorum inşallah bir daha ki turnuvaya takımımla katılıyorum.

Bu güzel ileti için teşekkür ederim. Sherman Liginde seni ve takımını görmek dileği ile irfandurmus  :up:
Ara
Panther Ligi 2.Dalga maçlari için DC de toplanalim.
Ara

Bence yanlış bir düşünce 1v1 biraz hız ve pratik işi harita büyük olduğu için. Belli bir zaman sonra 1v1in verdiği zevk apayrıdır ama 1v1 en zorudur bence
Ara
Yedek olarak girdiğim dört maçın dördünden de sadece otuz saatim olmasına ve üçünü kaybetmemize rağmen oldukça zevk aldım. Turnuvaya katılan herkese teşekkür ediyorum. Yarınki maçta daha iyisini yapma dileğiyle birkaç resim bırakıyorum konunun altına. 

[+] 3 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4v4'de ilk başta hızlıca yıldızları ele geçiren takım kazanıyor. Genellikle oyunun başlarında hızlı karşı ataklar silsilesi olur. Bunları kazanan statik defans binaları inşa ediyor. Sizin oyunlarınızı bilmiyorum fakat benim rankımda oyunlar genellikle böyle dönüyor. İnşa ettikten sonra zaten oyun kitleniyor. Bu yüzden Mobil Harp'i daha çok seviyorum. Daha fazla mikro müdahale ve refleks istiyor.

Dipnot: Bu konu dışına çıkıyor. Eğer ki fikir alışverişi yapmak istiyorsak yeni konu açmalıyız.
Ara
20.00 Maçları
Biçerdöver vs Berlin Tosunları ---- Biçer Döver kesin bir biçimde kazandı.
Cehennem Melekleri vs Mavzer İdman Yurdu ----- Mavzer İdman Yurdu hükmen kazandı.
Dikkat Panzer vs Körler Birliği ------- Dikkat Panzer kesin biçimde kazandı.

21.00 Maçları
Berlin Tosunları vs Mavzzer ------ Mavzer İdman Yurdu kazandı.
Körler Birliği vs Cehennem Melekleri ------ Körler Biriliği hükmen kazandı. 
BiçerDöver vs Dikkat Panzer ------- Biçerdöver kesin biçimde kazandı.

22.00 Maçları
Cehennem Melekleri vs Biçer Döver ----- Biçer Döver hükmen kazandı.
Dikkat Panzer vs Berlin Tosunları ------ Dikkat Panzer kazandı.
Mavzer vs Körler Birliği ------------ Mavzer aldı İdman Yurdu kazandı.

23.00 Maçları
Mavzer İdman Yurdu vs Biçer Döver ---- Biçer Döver kazandı.
berlin Tosunları vs Körler ----- Berlin Tosunları için zor bir zafer oldu. 
Cehennem Melekleri vs Dikkat Panzer ------ Dikkat Panzer hükmen kazandı. 

GÜNCEL PUAN TABLOSU
16a809dff155.png
[+] 3 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
oXVyA7.jpgBiçer Döver Şampiyonluğa doğru gidiyor ama diğer takımları'da ayrı ayrı tebrik ederim çok güzel maçlar çıkarttılar
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
maçların replay ları yayınlanıyor mu?
Ara
(02-02-2019, 00:51)pplhntr2 : maçların replay ları yayınlanıyor mu?

Herkes bir sıkıntı çıkarsa diye repolar alıyor fakat yayınlama olayı yok. Yarın akşam izleyebilirsiniz hocam.
Ara
(02-02-2019, 00:59)napolyon94 :
(02-02-2019, 00:51)pplhntr2 : maçların replay ları yayınlanıyor mu?

Herkes bir sıkıntı çıkarsa diye repolar alıyor fakat yayınlama olayı yok. Yarın akşam izleyebilirsiniz hocam.

Repo derken neyi kastettin anlamadım ama fikir olarak şunu söyleyeyim; Kazanan ekip replay ı kaydedip size göndersin, sizde forumda paylaşırsınız?
Ara
(02-02-2019, 10:20)pplhntr2 : Repo derken neyi kastettin anlamadım ama fikir olarak şunu söyleyeyim; Kazanan ekip replay ı kaydedip size göndersin, sizde forumda paylaşırsınız?

Oyun içi replay dosyası paylaşmak pratikte pek bi anlam ifade etmiyor. Turnuvayı takip etmek için 30 gb oyun yükleyip ordan replay izlemek pek iyi bi yol değil. Twitch, YouTube vs. bi platforma yüklenirse takip edilebilir.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.