[MP] Rise of Nations - Multiplayer: Ağustos 2019
riseofnati.jpg

Oyun Günü/Saati: Perşembe 21:00
Harita: Belirlenecek
Tür: Dereceli Değil
Oyuncular:
Kurallar:

• En az 4 oyuncuya ulaşıldığında multiplayer kurulacaktır. Oyun günü ve saati oyuncular arasında belirlenecektir.
  • Eklenmesini istediğiniz kuralları yorum olarak belirtebilirsiniz. 
  • Yeterli sayıya ulaşılırsa takımlar oluşturulabilir. 
  • Hangi çağlar arasında oynanacağı yine oyuncular tarafından belirlenecektir.
  • Beni Steam'dan eklememiş olanlar  buradan ekleyebilir.
Ara
Katılıyorum.
tTRiYax.png
Ara
Katiliyorum.
Zayif oyunculara sans vermek amaciyla baris donemi yada baris suresi falan koyalim. Ayrica no nukes!
Ara
Katılıyorum
Ara
(24-07-2019, 15:38)yafeshan : Katiliyorum.
Zayif oyunculara sans vermek amaciyla baris donemi yada baris suresi falan koyalim. Ayrica no nukes!

Barış süresi ekonomik civ'lere yarar. Askeri civlerin önünü tıkamayalım.
Ara
(24-07-2019, 16:56)Probang : Barış süresi ekonomik civ'lere yarar. Askeri civlerin önünü tıkamayalım.

Oyle dusunuyosan ekonomik civ al o zaman. Sen milleti rahatca ezemem diye serbest olsun istiyosun
Ara
Katılıyorum
Ara
4 kişi katılım sağlarsa lobi 21:00'da kurulacaktır. @yafeshan @Probang @Alduin @Lilvyst @reddga
Ara
Oda kuruldu.

Adı: Strategyturk RoN Etkinliği
tTRiYax.png
Ara
20190801223521_1.jpg

20190801223527_1.jpg

20190801223544_1.jpg

20190801223548_1.jpg

Oyunu @yafeshan ve @lilvyst kazandı tebrikler. Haftaya aynı gün aynı saat yeniden kurulacaktır.
Ara
20190801223229_1.jpg
tTRiYax.png
Ara
Allah izin verir haftaya müsait olursam katılmak isterim. Küçükken arka arkaya tüm Age of serisini oynamamdan sonra taze bir soluktu RoN benim için.
IbnE9P2.gif
Ara
pek takip etmemiştim konuyu, etkinlik sahibine davet göndermiştim fakat kabul etmemiş sad
en azından oradan haber verebilirdi pek girmiyorum foruma
Ara
@yafeshan
Kendini baya geliştirmişsin. Müsait bir gün de 1v1 atmak isterim seninle.
Ara
@Aeschyli ile kafa kafaya olsaydik cok daha farkli olurdu diye dusunuyorum. Adama bantu cikmis bide ustune colossus. Karinca surusu ordusu vardi bende azicik asker varken. Mesafe o kadar uzakti ki adamin colossusunu yikmak icin sinira ucak yeri dikmem gerekti. Colossusa cok guvenmemek lazim ama her nedense her oyunda insa ediyor.

Reddgaya erkenden saldirmak istemezdim ama ne kadar beklesem bantu o kadar guclenecekti. Bir sekilde Aeschlyi bolgesine guvenle ulasmam lazimdi. Bu sirada Bantu ordulari benden iki kat hizla hareket ederek Lilvyst bolgesini isgal etti ama orda zaman harcarken ulkesinin ekonomik ussunu kaybetti. Dolduramadikdan sonra bol nufusun bir faydasi yok.

Oyunun zevkli gectigini dusunmek istiyorum. Umarim haftaya daha dengeli takimlar ve daha cok katilimci olur.
Ara
Katılmak istiyorum.
Ara
Bugün oyun kurulması planlanmıştı akşama kadar kimler gelebilir bir yoklama alalım. 21:00'da hazır olabilecekler yorum atarsa sevinirim.
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben gelebilirim sanırım.
Ara
Bu sefer katilirim diyen cok. Yarisi gelse iyi bi oyun ceviririz
Ara
Katılıyorum
hby6qc.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.