[MP] Stellaris - Multiplayer: Ağustos 2019
Etkinliğin ertelenmesi çok doğru bir karar olmuş. Bayramın ilk gününden dolayı bende dahil birçok kişi şuan hem fiziken hem de zihinsel olarak aşırı derecede yorgun olacaktır.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Duman bey ifadede kesinlik yok, soyle boyle olursa bunu yapicaz diyosun. Ne olup bittigini aciklamiyosun
Ara
(11-08-2019, 22:35)yafeshan : Duman bey ifadede kesinlik yok, soyle boyle olursa bunu yapicaz diyosun. Ne olup bittigini aciklamiyosun

Bir şeyi sormanın bin türlü yolu vardır. Bu üslubunu değiştirmeni tavsiye ediyorum.
Ara
(11-08-2019, 21:46)Duman : @Selene Kırmızı rengi bir başka imparatorluk tarafından kullanılıyor.

Yarın 21'de oda kurulacak, daha fazla katılımcı bekliyoruz.

En kısa zamnda değiştirmeyi denerim ama şu anda bulunduğum yerde internet çok iyi çekmediğinden zamanında buraya atabilir miyim emin değilim
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam başlıyoruz, katılımlar hala açık.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Kuruldu.
Ara
Şifreyi de öğrenebilir miyiz ?
Ara
Oda Adı: Strategyturk
Şifre: st
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılan herkesin eline sağlık çok güzel vakit geçirdim. Tam istediğim gibi bir oyun oldu şansıma haritada izole bir yere denk geldim ve bilimde ilerledim. Ancak bilimde ilerlesem de puan gelmesi açısında tech hızını bir dahaki oyunda düşürsek olur mu? Çünkü açtığım teknolojiler çok az kaldı sanki ve hani teknolojideki ilerde olma avantajımı pek puana yansıtamadığımı düşünüyorum.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bizim sektör insanlara ve imparatorluğumuza yakışır şekilde savaşarak geçti ama kuzeyden gelen tehlikeyi de çok geç fark ettik ve hızla tepemize çöktü. Justicar a oyun boyunca verdiği destek için ayrıca teşekkür ederim. Melih de güzel dayandı adam resmen Kurtuluş Savaşı'nın satellaris versiyonunu yaptı. :) Ama bundan sonra organikler olarak işimiz zor görünüyor. Bu arada arkadan da dinlendim sunumu yapan arkadaşı da tebrik ederim (Duman herhalde anladığım kadarıyla yanlışım varsa düzeltin) . Marbelladan da ayrıca özür dilerim iyi niyetli davranmaya çalıştı ama genişlemek için mecburdum fırsatı değerlendirmeye. Gurt senden de son savunmamız da destek bekliyoruz barış barış bi yere kadar exterminator galaksiden hepimizi silecek sen bilim teknoloji derdindesin . :D
[+] 2 üye DamageExpert nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
kMO289.jpg
Güneyden gelen tehditin farkındaydık, ama kuzeyden geleceğini tahmin etmemiştik. Güneylilerin filolarının artığını biliyorduk bu yüzden @Ferreke ile önce saldırmazlık, daha sonraları ise teknolojik anlaşma ve müttefiklik imzaladık. Savaşa sadece hazırlıksız yakalandık. @DamageExpert ve @Justicar ayrı ayrı savaş ilan ettiler. @Mabella'ya yaptıklarını bana yapmaya çalıştılar :ill: . Ama aslan yürekli robotlarımız hızlıca militarize olup güneylileri püskürttü. Bu sırada yanımızda bulunan AI ülkeside zor durumumuzdan faydalanıp savaş ilan etti. İmparatorluk son şehri olan Rockefeller Center sisteminde uzun sürecek bir savunmaya geçti. Önce güneylilerin filolarını yok ettik, sonra AI filolarını yendik ve taarruza geçtik. Güneyliler ile savaşı toprak kaybı olmadan bitirdik. AI ile anlaşmaya varmak üzereyiz fakat kuzeyliler agresifliğinin bedelini sistemlerinin kalbinden gezegen kaybı yaşadıkları için bizden çıkarmaya çalışıyor  :down:  

Güzel oyundu, Kurtuluş Savaşıma yardım eden herkese teşekkür ederim umarım öbür oyun günü oyun devam eder  :up:
[+] 4 üye mlhblkc nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzun süreler boyunca dış dünyadan habersiz bir şekilde kendimizi gelişime verdik. Bu süre içerisinde unuttuğumuz birçok şey oldu. Bunların başında ise ilgisiz bıraktığımız askeriyemiz var elbette. Ancak bu durumun farkında olmamız sayesinde dezavantajdan kurtulacağımızı varsayıyoruz. Dış dünyayı keşfettiğimiz sırada anladık ki teknolojimiz diğer herkesten üstün. Ancak organik kardeşlerimize yapılan zulme daha fazla sessiz kalamayacağımızı belirtmek isteriz. Evet izole olduk evet kendimizi geliştirdik ve bencilce davrandık ancak organik kardeşlerimizi asla unutmadık onların her zaman yanındayız. 
[+] 2 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20190813131617_1.jpg
[+] 3 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bayramın daha sakin geçeceğini sanmıştım ama misafir üstüne misafir gelince katılım gösteremedim.

Justicar'ın ülkesi neden iki parça? Ülke bölmek yasak sanıyordum.
Sic Parvis Magna
Ara
Mrb Yayını Twitch Tv den izledim. Duman'ın anlatımı güzeldi, ilgiliydi, oyuncular iyiydi, özellikle Melih gerçekten çok başarılı bir savunma sergiledi... Her dakikası izlemeye değdi... Diğer etkinlerde görüşmek üzre ^^

Dndr
[+] 4 üye dndr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam Yafeshan'ı deviriyor muyuz ?
[+] 2 üye SteelOgre nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam mı yarın akşam mı ?
Ara
yarın akşam ki Strateji Türk etkinliği. ben dün akşam kendi aramızda yapar mıyız diye sormuştum. sonradan katılımcı alınmıyormuş etkinliğe ki başlayan oyun zaten epey ilerlemişti geçen hafta..
[+] 1 üye SteelOgre nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Önümüzdeki etkinlikte (yarın) oyuncu durumuna göre hareket edeceğiz, eğer çok sayıda yeni katılımcı varsa ama eski etkinlikten eksiklere sahipsek yeni oyun kurulabilir. Duruma göre eski oyundaki ülkelere yeni oyuncular koyarak da devam edebiliriz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.