[MP] Stellaris - Multiplayer: Mart 2020
Katılıyolrum.
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben yükleyemiyorum yaa çok büyük diyor
Ara
(17-03-2020, 19:57)Tripian : Ben yükleyemiyorum yaa çok büyük diyor

Yama mı? Yamaysa belki bilgisayarında yer açamayı deneyebilirsin.
Ara
demek oyle
Ara
@PCOyun , @Tripian , @kscub , @Pharmacist ve @Justicar mümkünse ırklarınızı oyun başlamadan önce konuya atabilir misiniz? Renk çeşitliliğine de dikkat etmeyi unutmayın lütfen.
Ara
Bu arada oyun en güncel sürüm olan 2.6.1 ile oynanacaktır.
Ara
Öncelikle arkadaşlar herkesten özür dileyerek başvurumu geri çekiyorum. İçimi dökmek ve saygı çerçevesinde bir kaç şey söylemek istiyorum. Türkiye de en az oynanan Paradox oyununu Stellaris i bana sevdirdiği için Yafeshan ve Jax e teşekkür ediyorum. Duyduklarıma göre kendileri için oyuna alınmama kararı verilmiş. Ben Stellarise rehberleri olsun oyun içi öğretici oyunları olsun bu iki değerli insana kendi adıma haksızlık yapıldığını düşündüğüm için katılmama kararı verdim. Tekrardan oyuncu arkadaşlardan özür diliyorum.
Ara
(19-03-2020, 14:03)kscub : Öncelikle arkadaşlar herkesten özür dileyerek başvurumu geri çekiyorum.  İçimi dökmek ve saygı çerçevesinde bir kaç şey söylemek istiyorum. Türkiye de en az oynanan Paradox oyununu Stellaris i bana sevdirdiği için  Yafeshan ve Jax e teşekkür ediyorum. Duyduklarıma göre kendileri için oyuna alınmama kararı verilmiş. Ben Stellarise rehberleri olsun oyun içi öğretici oyunları olsun bu iki değerli insana kendi adıma haksızlık yapıldığını düşündüğüm  için katılmama kararı verdim. Tekrardan oyuncu arkadaşlardan özür diliyorum.

Jax ne yazık ki küfür edip interneti kötü olan bir oyuncumuz ile kavga çıkarttığı için; Yafes de sonraki oyun gelemeyeceği gün yasaklı olduğunu bildiği halde jaxı yedeği yapıp, kabul edilmeyince de uygarlığını oyunun ortasında bırakıp oyundan tamamen çekildiği için kabul edilmediler. Ki bu iki şahsın benden önceki stellaris etkinliklerinde sorun çıkarttığı da bir gerçek. Yani anlayabileceğin üzere ortada bir haksızlık yok. Ama yine de düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler. Katılıp katılmama konusu da zaten tamamen senin kararın. Oyunun ortasında çıkıp gitmendense oyun başlamadan başvurunu çekmen çok daha sağlıklı.
[+] 12 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-03-2020, 13:11)Pharmacist : Katılıyorum

(17-03-2020, 22:25)Onur34 :

yok hayır ırkımın fotoğrafını
Ara
Arkadaşlar etkinlik yayını yapılacak mı? (Lütfen yapılsın)
Ara
(19-03-2020, 15:39)DanteSymphony : Arkadaşlar etkinlik yayını yapılacak mı? (Lütfen yapılsın)

Ben yapmaya çalışacağım.
tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-03-2020, 15:32)Tripian :
(17-03-2020, 22:25)Onur34 :

yok hayır ırkımın fotoğrafını

İstersen fotoğrafları discord kanalından yükleyip öyle iletiyi atmaya çalışabilirsin. Fotoğrafın çok büyük olduğu için eklenmediğini ilk kez duyuyorum.
Ara
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/u...87C1AC60C/
[+] 1 üye Tripian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-03-2020, 15:55)Tripian : https://steamuserimages-a.akamaihd.net/u...87C1AC60C/
6585CEF7B569C0EBE3A4E6647A8643D87C1AC60C.png
Ara
20200319155816_1.jpg
[+] 1 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Robotlar çok güçlü başladığı için bir kısıtlama var mı onlar için
Ara
(19-03-2020, 16:57)Tripian : Robotlar çok güçlü başladığı için bir kısıtlama var mı onlar için

Yok.
Ara
Driven assimilator totalwar ırktır, dikkat .jax kimseye küfür etmemiştir .kufur ile hakareti anlayacak yastasin...kimse ile de kavga cikarmamistir ..bir oyuncuya şal bizi de oynayalım demek kavga çıkarmak ise evet kavga cikardim.aynı şeyleri tartışacak değilim .dogru düzgün GM lik yapamadigin için çıkan tartışmayı bitiremedigin, çözüm uretemedigin için ortam iyice gerilmiş kırgınlıklar yaşanmıştır ..senin oyuna alıp almaman ile ilgili en küçük bir talebim yoktur..bu platform da sana ait degil..kendi kurduğun oyunlarda istediğini alma hakkın varmış bu vesile ile öğrenmiş olduk da inan ki umrumda degil.. iyi oyunlar..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Ek_Acklama_2020-03-19_183332.png
Renk dışında her şeyi değiştirebilirim.
Ara
Adsz.png
omnia fui et nihil expedit
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.