[MP] Stellaris - Multiplayer: Mayıs 2017 [2]
Aşağıdakiler halen geçerli mi ?
ID : 90108543485956103
Şifre: st
Ara
beta 1.6.1 gerekiyor. lutfen discord kanalina geliniz
Ara
O ID eski oyun olsa gerek, mevcut ID: 90108664779687941
Şifre aynıdır.
Yeniden başlama için oylama yapalım.
Ara
Oyun olmadı mı dün?
Oldu.
Ara
EgZkr9.pngNp7mpP.pngQa9m7V.pngO0PmL5.png

Galaxinin genele gorunumu, kuzey ve guney bolgeleri ve ihtilahli dogu bolgeleri resimlerde gorulmektedir.

Guney cok karisik, kuzey cok sakin olmakla birlikte kuzeyde mini bir savas surmektedir.

Unon ai federasyonda, Jax ile komsu, siddetli bir catisma cikmadi su ana kadar.

Aescy ulkesi oldukca iyi durumda, oyunun ilk yillarinda Sataniskesenkedinin saldirisina maruz kalmasna ragmen su an diger ulkelerle basa bas gelismesine devam ediyor ama ona saldiran rakibi artik pek bir tehlike arz edemiyor.

Yeni oyunculardan Adm pro cikti, fanatic pacifist ulkesi gitti guardian devirdi dreadnaught katti filosuna.

Steel Ogre ise muttefiki AI yuzunden Yafesin hismina ugradi, Yafes komsusu AI yi tribute yapmak istedigini Steel Ogre sistemlerinde gozu olmadigini belirtti.

Guneyde Jax ve Unon uzun bir sure aralarindaki guclu AI ile ugrastilar, buyuk cabalardan sonra AI tehlikesi ortadan kaldirildi.
Ara
Kuzeyde ne olduğunu bir de kuzey'in ruhani ışığı, soğuk Kuzey Demokrasisinden dinleyelim.

Galaksinin batısında Dörgözlüler devleti (sanırım Jax'ın devleti) yz devleti Jas Gavaaz ile tek başına ölümüne savaşıp filoları helak olurken yardımına ne Adm ne de federasyonuna sırtına dayayıp, teknolojim çok ileri diye böbürlenen Republic of Xaplonius (arkadaşın niki unonimods gibi bişeydi) gitti. Dörtgözlüler olmasaydı Jas Gavaaz'ın hedefi Xaplonius ve korkak federasyon arkadaşalrı olacaktı. Yafeshan'ın devleti Question'ın bahanesi is "çok uzak, gelemem" demenin ötesine geçmedi.

Komşumuz sorumluluğumuz felsefesiyle, Dörtgözlülerin yardımına gidip onu yz'nin pençelerinden kurtarmamızın hemen ardından, yayılmacı politikasını komşularımız üzerinde uygulamakta sakınca görmeyen Yafeshan, kadim dostumuz Kroll Blessed' e savaş açtı. Bu hain ve provoke edilmemiş sırttan hançerleme darbesine tabii ki sessiz kalmadık. Ölen böcek kardeşlerimizin ruhları öteki hayatta peşini bırakmayacak Yafeshan!!!
Ara
Kuzey, Question a aittir !
Ara
(14-05-2017, 14:28)yafeshan : Kuzey, Question a aittir !

Hah bakla çıktı sonunda !  :D
Ara
(14-05-2017, 13:49)SteelOgre : Kuzeyde ne olduğunu bir de kuzey'in ruhani ışığı, soğuk Kuzey Demokrasisinden dinleyelim.

Galaksinin batısında Dörgözlüler devleti (sanırım Jax'ın devleti) yz devleti Jas Gavaaz ile tek başına ölümüne savaşıp filoları helak olurken yardımına ne Adm ne de federasyonuna sırtına dayayıp, teknolojim çok ileri diye böbürlenen Republic of Xaplonius  (arkadaşın niki unonimods gibi bişeydi) gitti. Dörtgözlüler olmasaydı Jas Gavaaz'ın hedefi Xaplonius ve korkak federasyon arkadaşalrı olacaktı. Yafeshan'ın devleti Question'ın bahanesi is "çok uzak, gelemem" demenin ötesine geçmedi.

Komşumuz sorumluluğumuz felsefesiyle, Dörtgözlülerin yardımına gidip onu yz'nin pençelerinden kurtarmamızın hemen ardından, yayılmacı politikasını komşularımız üzerinde uygulamakta sakınca görmeyen Yafeshan, kadim dostumuz Kroll Blessed' e savaş açtı.  Bu hain ve provoke edilmemiş sırttan hançerleme darbesine tabii ki sessiz kalmadık. Ölen böcek kardeşlerimizin ruhları öteki hayatta peşini bırakmayacak Yafeshan!!!

Çok geri diye böbürleniyordum aslında, bir de federasyon savaş açmasın diye dizginlemeye çalışıyorum, onun dışında doğru.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
(14-05-2017, 14:44)SteelOgre :
(14-05-2017, 14:28)yafeshan : Kuzey, Question a aittir !

Hah bakla çıktı sonunda !  :D

Engin lutfumuzla ozgur yasamana izin veriyoruz
Ara
Her cuma oldugu gibi stellaris ayinine toplaniyoruz.

Toplanma saati 10.30.

gec saat olsun herkes isini gucunu halletmis olsun mumkunse diye on bucuk sectim.
Ara
E ama bugün perşembe?
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
yarini kastetmistim
Ara
(18-05-2017, 19:46)yafeshan : yarini kastetmistim

Bu akşam ki oyuna ne yazık ki katılamayacağım :(
Ara
Bu hafta steel ogre ulkesine saldirmak yasak
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.