[MP] Stellaris - Multiplayer: Şubat 2020
İzninizle @Onur34'ün pagan tanrısının takipçisi kafirlerin bizim kutsal Güneş tanrımıza karşı yaptıkları iddiaları yalanlayayım
1) Evet siz kafir robotları yok ettiniz ama azizlik mertebesine ulaşmış olan robotlar olan Shazarakları düşman bellediniz.
2) Kafirlerin yuvası bitirilmesi zorunlu olan bir yerdi ve biz kafir robotlardan kaçan Xen halkını kilisemizin kolonilerinden birine davet ederek besledik.
3) Siz ilim diyerek kafirlik yayıp şirk koşarsınız ancak.
4) Yaratmak tanrıya mahsustur. Biz asla öyle bir şekilde şirk koşmayız.
5) Ölümsüzlük tanrıya mahsustur. Biz asla öyle bir şekilde şirk koşmayız.
6) Bir kilise var oluşunu dolayısıyla dinin varlığını korumak için gereken her tür şeyi yapmalıdır.
Ara
Kafir başı @Selene'in iftiralarına son kez karşılık veriyoruz.
1- Azizlik mertebesi yaşayanların bir kısmına mahsustur. Bugün ruhsuz robotları aziz ilan eden, yarın striptiz direğini de aziz ilan eder.
2- Bu iddianınızı kanıtlayacak herhangi bir kanıt elinizde yok. Varsa gösterirsiniz.
3- Biz asla şirk koşmadık. Pavyonların caiz olduğunu iddia ederek asıl siz münafıklığa yaklaştınız. Elimizde kasetler var.
4- Yaratmak ile inşaat etmenin arasındaki farkı bile bilmeyecek kadar sapkınsınız. Sizi Yüce Halka Kafa Tanrı'sına havale ediyorum.
5- Ölümsüzlüğü Halka Kafa Tanrı'sı seçilmiş kişimize kendisi armağan etmiştir. Tanrı'nın hareketlerini sorgulamanız sizi metaryalistlerden bile aşağılık kılıyor.
6- Bu düşünce de gerkeç dindarlara değil, ancak metaryalistlere yakışacak bir şeydir.
Ara
Güneş Kilisesine karşı kurulan şer ittifakını Shazarak halkının üstün iradesiyle kırdık.

Güneş Kilisesinin sarsılmaz kudretinin sembolü olan papanın isteğiyle ona layık ordu kurup düşmanlarımıza hadlerini bildirdik.
[+] 2 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir sonraki oyuna gelmek isterim ama yurtta olacağım :(
[+] 1 üye Tripian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam veya yarın akşam toplaşıp girmeye ne dersiniz :)
Ara
(06-03-2020, 18:12)Tripian : Bu akşam veya yarın akşam toplaşıp girmeye ne dersiniz :)

Yeni stellaris etkinliği kurmak için yeni eklentinin çıkmasını bekliyorum. Ama sen beklemek istemiyorsan kendi etkinliğini kurabilirsin.
Ara
(06-03-2020, 20:29)Onur34 :
(06-03-2020, 18:12)Tripian : Bu akşam veya yarın akşam toplaşıp girmeye ne dersiniz :)

Yeni stellaris etkinliği kurmak için yeni eklentinin çıkmasını bekliyorum. Ama sen beklemek istemiyorsan kendi etkinliğini kurabilirsin.
Hafta sonu için hızlı bir oyun oynayalım diyecektim de galiba geciktim biraz  :sweatsmile: :sweatsmile: :sweatsmile:
Beklerim sıkıntı değil :)
[+] 3 üye Tripian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.