[MP] Stellaris - Multiplayer: Temmuz 2017
Aescyli cidden kopmus madende, heralde bi kac tane 15-20li sistem buldu
Ara
Benim oynadığım build pek hoşuma gitmedi, istediğim gibi de genişleyemedim. Etrafımda kolonileştirebileceğim gezegen de yoktu malesef.
#PrayForDuman
Ara
Stellaris severler cumartesi gunu kaldigimiz yerden devam ediyoruz. Lutfen devamsizlik yapmayiniz. Eger bu hafta katilamayaksaniz onceden bildiriniz.
Ara
Oyun kuruluyor, lutfen yerlerinize
Ara
Geldim.
Resim almamışım, Tortoille Tribunal olarak son oyunda zayıf olmamıza rağmen bağımsızlığımızı ve gezegenlerimizi korumayı başardık. Aryan Reich ile 'galaksiyi yafeshan'ın tiranlığından kurtarma' uğruna yaptığımız müzakereler Aryan Reich'in yabancı ırklara duyduğu güvensizlikler dolayısıyla başarılı olamadı. Kendileriyle kısa bir süreli de olsa federasyon dahi kurduk. Ardından Gagalarla Praegressus federasyonu ile yakınlaşma çabalarımız oldu, Praegressuslarla rivalliği karşılıklı olarak kaldırsak da savaşçıl Gagaları verdiğimiz tüm hediyelere rağmen ikna edemedik.
D25DA047DD1E5D0C09B810D08EDAADA714768ACA
Ara
Oha benim bot out post ve koloni atmada beni aratmıyor heralde. Maşallah diyelim. :)
Ara
Oyun iki haftada rezil oldu. En fazla filosu olan iki adam oyunu birakti. Agresiflestielr ona buna dalasmaya giristiler. Uninomus once tribute oldu, sorna aryan ulkesini yedi. Gaga jaxa savas acti. Dumanla ben kaldik topu topu.

Pes ediyorum artik. 3-5 kisiyle stellaris olmuo.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
valla yafescim oyun gayet güzel sonlandı işte. başladıktan sonra ben ve unom yıkıldık. geriye sen ve duman kaldınız. sonucunda ya sen ya da duman oyunu kazanacak. buna da son oyun karar verir. girip oynayıp sonuçlandırın. benim ve unomun malesef yıkılması trajikomik oldu. malesef oyun günü oyuna gelmeyen arkadaşlar sayesinde botlara yenildik.gerçi olsalardı da muhtemelen yenilecektik.benim görüşümce oyunda halen acemilik çekiyoruz. oturmuş bir ekip yok ve dengeleri oturtamıyoruz. elbette adam azlıgının ve devamsızlıgının da etkisi vardır. misal oyunun ilk günü özellikle aese üstümdeki botu desteklememesini rica etmemem rağmen destekledi ve sonraki gün gelmediği için botlar aldıkları bonuslarla karşıma 80k filo çıkardılar. düşünün ki üstümdeki fallende 69k filo bende ise tüm slotlarımı kullanmama rağmen 20k vardı. aynı şekilde unom önce tribute edildi sonra da annexlendi.biraz daha istekli saygılı dengeleri koruyacak şekilde oynar isek sanıyorum daha kaliteli oyunlar çıkarabiliriz.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Kendime baska stellaris oyunlari arayacam artik. Burda oluyo.
Ara
Valla arkadaşlar kusura bakmayın elimde olmayan sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Diğer arkadaşı bilmiyorum.

Açıkcası yerime başka birisi bulunur diye bekliyordum ama fazla oynayan oyuncu yok heralde.
Ara
Oynamaya cidden merakli arkadaslarla uzun metrajli duel yapariz artik. Yoksa baska bisey cikmaz burda.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.