[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Ekim 2016
@SatanistKesenKedi - ABD
@Justicar - Prusya
@BuğraBey - Fransa
@Busbesman345 - Sardinya
@TGFB - Rusya
@Yabgu_Anıl - Birleşik Krallık

Bu saaten sonra alabileceğimiz maksimum oyuncu sayısı 8'dir.

Hamachi ağı kurulduğundan bahsetmiştim ve yeni sayfaya geçtiğimize göre tekrardan aşağıya yazıyorum.

İlk ağ: ST-VICKY
İkinci ağ: ST-VICKY1

Parola: ST

Oyunun versiyonu 3.04 olması ve checksum'un WNVU olması gerekmektedir. Önceki iletimde söylediğim gibi, bu hamachi ağlarının kurulmasının bir diğer sebebi yoklamadır. Cumartesi gününe kadar katılmanız ( 14:00) gerekmektedir. Aksi takdirde oyuncu listesinden silmek durumunda kalacağım.
Ara
hamachi olunca bağlantı hızı daha mı iyi oluyor.
Ara
Hayır oyun hamachi üzerinden oynanıyor.
Ara
Yaz Ottoman
Ara
Tamam son bir kişi daha girebilir. Büyük bir ihtimal önümüzdeki cumartesi başlarız. Bende Amerika Birleşik Devletlerini alacağım.
Ara
Dostum steamde arkadaş listen dolu galiba yollayamadım.
Ara
Harbi öyleymiş, sen bana steam nickini özelden atar mısın ekleyim bir ara.
Ara
Müttefiklerimizi oyun başlamadan önce beliryebilirmiyiz.
aabuyuk.jpg
Ara
Hayır diplomasinizi oyun sırasında yapın. Zaten ben bunu satmam bu kankam havasında oynayacaksınız, oyundan pek zevk alacağınızı düşünmüyorum. Üstelik diğer oyunculara oyunu zehir etme ihtimaliniz var.

Devletiniz için o an ne gerekliyse o şeyi yapın.
Ara
@SatanistKesenKedi

Birleşmiş Krallık ne a...
Ara
@SatanistKesenKedi - ABD
@Justicar - Prusya
@BuğraBey - Fransa
@Busbesman345 - Sardinya
@TGFB - Rusya
@Macfoe - Osmanlı İmparatorluğu

Hamachi Ağlarına geliniz, ağ isimleri yukarıdaki iletilerde mevcut. Önümüzdeki Cumartesi saat 19:30'da oyunu kuracağım ardından saat 20:00'da başlarız.
Ara
(13-10-2016, 23:13)SatanistKesenKedi : @SatanistKesenKedi - ABD
@Justicar - Prusya
@BuğraBey - Fransa
@Busbesman345 - Sardinya
@TGFB - Rusya

Hamachi Ağlarına geliniz, ağ isimleri yukarıdaki iletilerde mevcut. Önümüzdeki Cumartesi saat 19:30'da oyunu kuracağım ardından saat 20:00'da başlarız.

hamachi ağına yarın gelirim
Ara
Hamachi'ye yarın gelicem.
aabuyuk.jpg
Ara
Hamachi'ye ne kadar çabuk gelirseniz o kadar iyi. Multi günü muhtemel bir mavi renk hatası ile karşılaşmak istemiyorum.

zeusclluber gelemediği için 7 kişiyiz. Şuan 1 kişi daha alabiliriz oyuna.
Ara
Arkadaşlar ben Birleşik Krallık Avrupada sağlam müttefik lazım olmak isteyen varsa şimdiden konuşup halledelim.(NOT:Prusya desteklersem Fransaya düşman olabilirim Fransaylada aynı şekilde Prusyaya DÜşman olabilirim zaten UK un pek espirisi yok :P neyse iyi oyunlar)
Ara
(14-10-2016, 21:32)Yabgu_Anıl : Arkadaşlar ben Birleşik Krallık Avrupada sağlam müttefik lazım olmak isteyen varsa şimdiden konuşup halledelim.(NOT:Prusya desteklersem Fransaya düşman olabilirim Fransaylada aynı şekilde Prusyaya DÜşman olabilirim zaten UK un pek espirisi yok :P neyse iyi oyunlar)

Dicj drinkcj vodkcja ? O ne yav. UK nasıl espirisi olmayan bir ülke ? Sen yanlış gelmişin gardaaşş.  :sob:
Ara
@SatanistKesenKedi - ABD
@Justicar - Prusya
@BuğraBey - Fransa
@Busbesman345 - Sardinya
@TGFB - Rusya

İlk ağ: ST-VICKY
İkinci ağ: ST-VICKY1

Parola: ST

Bugün başlıyoruz.
Ara
bugun bi yere gitmek zorundayım yarım saat yada 15 dakka geç gelebilirm belkide geçde gelmem
Ara
(14-10-2016, 21:53)PashaZade :
(14-10-2016, 21:32)Yabgu_Anıl : Arkadaşlar ben Birleşik Krallık Avrupada sağlam müttefik lazım olmak isteyen varsa şimdiden konuşup halledelim.(NOT:Prusya desteklersem Fransaya düşman olabilirim Fransaylada aynı şekilde Prusyaya DÜşman olabilirim zaten UK un pek espirisi yok :P neyse iyi oyunlar)

Dicj drinkcj vodkcja ? O ne yav. UK nasıl espirisi olmayan bir ülke ? Sen yanlış gelmişin gardaaşş.  :sob:

Yok baba kolay diye biraz zorlu bir ülke ile oynamak daha zevkli oluyor sırf entrika falan yapayım diye aldım :D
Ara
Arkadaşlar oyun saat 19:30'da kurulacaktır. Forumda vaktinde yazamazsam bilin ki ST'ye girememişimdir. ST'ye özgü bir sıkıntım var, siteye kolaylıkla giremiyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.