[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Ekim 2016
Tamamdır hadi bakalım Olgayı dadacaksınız :D
aabuyuk.jpg
Ara
Şuan resmi olarak bir, muhtemelen iki oyuncu alabilecek kadar boşluğumuz var. Ayrıca Hamachi nicki Aide olan biri, ağ üzerinden sorduğum sorulara cevap vermedi ve bu yüzden kickledim. O arkadaş eğer oyuna katılanlardan biri ise özelden mesaj falan atsın.

ARkadaşlar kuruldu.
Ara
@Macfoe @Yabgu_Anıl @Busbesman345

Hadi da beyler.
Ara
Beyler müsaitseniz yarın daha erkene çekelim mi multiyi ?
aabuyuk.jpg
Ara
Benim için fark etmez. Avusturya, Osmanlı, ABD ve İspanya boş. Güzel oyun oldu, oyun katılıma halen açık.
Ara
(16-10-2016, 00:59)SatanistKesenKedi : Benim için fark etmez. Avusturya, Osmanlı, ABD ve İspanya boş. Güzel oyun oldu, oyun katılıma halen açık.

Gelmedikleri için mi boş yoksa hiç kimse seçmedi mi onları ?
aabuyuk.jpg
Ara
Saydıklarımda, gelmeyenlerin devletleri ve boş olanların var. Oyuncusu olan devletin, oyuncusu gelirse öncelikli olarak devleti o oyuncuya veririz.
Ara
MP'den foto alabilirmiyiz acab ?
Ara
Görsel

(16-10-2016, 01:29)PashaZade : MP'den foto alabilirmiyiz acab ?
Atacaktım ama foruma girmekte biraz zorlanıyorum.
Ara
Osmanlı adam olmaz gibi. Lakin Fransa ve Almanya güzel. Güzel Sedan Muharebeleri yaşanır orada.
Ara
Osmanlı çok kötü durumda değil. Gerekli destek verilirse eski gücüne kavuşur. Ayrıca Almanya diye bir şey yok daha.
Ara
(16-10-2016, 01:57)SatanistKesenKedi : Osmanlı çok kötü durumda değil. Gerekli destek verilirse eski gücüne kavuşur. Ayrıca Almanya diye bir şey yok daha.

Kuzey Alman Federasyonu benim için yeterli bir Almanyadır.
Ara
Evet iki kere işgale uğrayan ve halen uğramaya açık bir Almanya  :fear: .
Ara
Alımlar devam ediyor.
Ara
Görsel

KAF iç isyanlar ile dağıldı. İsyanlar sırasında 850 Bin Alman vatandaşı hayatını kaybetti.

Bu aşamadan sonra, KAF oyuncusu Amerika'ya geçti ve İngiltere oyuncusu ayrıldı. İngiltere topraklarını öylesine aldığımı belirteyim.

Görsel

Görsel

Bu oyunu pek oynamanın anlamı yok. Oyuncular isterse başka bir oyun ile devam edilebilir. 1 haftada oyun bitti :7.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.