[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Eylül 2017 (1877 Kış)
Yarinki oyunda Ya 1 gün önceki save açılır yadaz ben mpyi bırakıyorum Almanya oyuncusu bugün gelemdi oynamayalım dedik oynadık Müttefikliğimiz vardı planlarımızı ona göre yaptık işi varmış gelemedi .
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Katalonya yeniden ispanya da
Ara
(29-08-2017, 18:29)Wayfear : Oyuncu Kuralları :

[*]Her oyuncu gelmeyeceği zamanı sebebiyle belirtmek zorundadır. (Sebep belirtmediği için oyunu tatil etmedim)
[*]Multiplayer zamanında eğer geleceğini belirten oyuncu yoksa 10 dakika beklenir . (15 dakika bekledik)
[*]

Ayrıca diğer oyuncuların dönmek isteyeceğini sanmıyorum .

Fransa ve İngiltere oyuncusu ayrıldığı için multiplayer bitmiştir .

1 - Almanya ( Medic )
2 - ABD
3 - Rusya ( Wayfear )
4 - Fransa ( Numidark )
5 - İngiltere ( Furkoviç )

Gönüllerin 1. si ise Felixia olmuştur .
Ara
Bitti mi ya off

Bitirmeye sebep olanlar utansın :D
Ara
Yapay zekanın ikinci olması :sunglasses:
Ara
Keşke en azından savaş bittikten sonra bitirseydik multiyi %46 geride olmamıza rağmen gerçekten zevk alıyordum. Neyse sağlık olsun.
Ara
(08-09-2017, 21:03)Türk Bonapart : Keşke en azından savaş bittikten sonra bitirseydik multiyi %46 geride olmamıza rağmen gerçekten zevk alıyordum. Neyse sağlık olsun.

Okurken güldüm :D .
Ara
Bir tane daha mp açalım ama kalabalık olsu dünyadan uzak Brezilya yada Osmanlı oynarım Bu seferki mpde saçma sapan İtalya ve Japonya Osmanlı boştu kilit ülkeler bunlar
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
(09-09-2017, 02:09)Wayfear :
(08-09-2017, 21:03)Türk Bonapart : Keşke en azından savaş bittikten sonra bitirseydik multiyi %46 geride olmamıza rağmen gerçekten zevk alıyordum. Neyse sağlık olsun.

Okurken güldüm :D
Zevk almamam için hiç bir sebep yok topraklarım işgal edilmedi tümenlerimin bir kısmı hala ülkemde duruyor ve daha seferberlik bile basmamıştım. Multi devam etseydi İngiltere çok büyük zarar alıcaktı. Savaşın döneceğinden emindim neredeyse :D
Ara
Bu ayın sonu veya gelecek ayın başı internet konusunda rahata kavuşacağım gibi gözüküyor o zaman yeni bir multi varsa katılırım.
Ara
Ben de tam tatilden dönünce vic 2 multisine katılırıım minor bir ülke alarak diyordum multi bitti :(
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.