[MP] Victoria 2 - Takımlı Minor Multiplayer - Mayıs 2021
Zevkli bir etkinlikti. Dün internetimden dolayı fazla oynayamadan çıkmak zorunda kalsam da istediklerimi genel olarak gerçekleştirdim. 1 senedir Victoria 2 etkinliklerine düzenli olarak katılıyorum ve isteklerimden ikisi küçük bir ülkeyle oynamak ve İtalya kurmaktı, bu etkinlikte (10 yıldan kısa süre "küçük bir ülke" olarak kalsam da) ikisini de gerçekleştirdim. İlginç bir konseptti, düşündüğümden daha iyi gitti ama etkinlik benim için birkaç yılda normal bir oyuna dönüştüğü için kendi açımdan pek değerlendirme yapamayacağım. Takım işi ise beklediğim gibi değildi, takım arkadaşımla ayrı savaşlarda savaştım ve hatta ben düştükten sonra benim ülkemle bile savaştı. Farklı konseptler denemek güzel ama takım konusunda bazı düzenlemeler yapılabilir. Hatta @Yasin Ahmet'in teklifini arttırıp unciv etkinliği yapalım diyorum.
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gayet eğlenceli bir etkinlikti. Oyunun ilk günü gelememem sonucu Yugoslav hayallerim yarıda kalmış olsa da, Mabella´nın hayalini kurduğu Bizans İmparatorluğu´nu kurmayı başardık.

1890´larda İngilizleri kolonilerinden edince oyun benim için kolaylaşmaya başladı. Oyunun en zevkli anları Yukare ile yaptığım savaşlardı. Şahsen ilk etkinliği olmasına rağmen çok başarılı bir oyun sergiledi. Yukare ile yaptığım savaşlar dışında tüm yapay zeka büyük güçleri ile yaptığımız savaşta gayet güzel geçti. Tek sıkıntı oyunun arada sırada çökmesi oldu ama ona rağmen eğlenceliydi.

Buraya birkaç görselde bırakalım.

"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 2 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.