Önemli: EU4 - İlginç Görüntüler
oOVOwN.jpg  1455  yılında danimarka almış ben bile farketmedim.  hatta bohemyayı işgal etti ama bir süre sonra bölge kaybedildi
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Screenshot_4.jpg

Oyun boyu yaşam mücadelesi verdiğimden Avrupa aklımdan çıkmış.Acaba nasıl bir Avrupa karşıma çıkacak derken oyun şaşırtmayı başardı.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
mann2.jpg

Doğru yolu buldum diyor
[+] 6 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5NX0jR.jpg
Ara
(12-09-2019, 19:12)kralılgaz : 5NX0jR.jpg
Bence garip olan sana gelen gemi Event'i değil. Horda olan Afrika milleti.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Eee göl kenarı işte. Su varsa gemi de olur
Ara
O manpoweri görünce etkinlik normal bence
[+] 1 üye Ekkoo^^ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Beyazid vs Cem bvp7kY.jpg
[+] 2 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-09-2019, 20:57)Filsuk :
(12-09-2019, 19:12)kralılgaz : 5NX0jR.jpg
Bence garip olan sana gelen gemi Event'i değil. Horda olan Afrika milleti.

Horda olmayi ben yaptım o kadar ilginç degil gemi eventi ilginç çünkü denize kıyım yok henüz
Ara
Güzel bir 1444 Haritası

2izkzg.png
[+] 3 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-09-2019, 03:46)Aeschyli : Güzel bir 1444 Haritası

2izkzg.png

Kafkasya oyundakinden daha karışıkmış.
Ara
Bu adam buraya nasıl çıktı aga ? 1600lerde hala yaşamasına mı şaşırayım ? Yoksa Hindistan sevdasına mı bilemedim

jt5c63.jpg
[+] 1 üye Cooper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-10-2019, 17:33)Cooper : Bu adam buraya nasıl çıktı aga ? 1600lerde hala yaşamasına mı şaşırayım ? Yoksa Hindistan sevdasına mı bilemedim

jt5c63.jpg
Golden Century ile gelmiştı sanırım koloni bölgelerinde bulunan ülkelerden toprak satın alınabiliyor yapay zeka işte anlam veremiyorsun.Bu arada 3 farklı bölgeden ticaret topluyorsun bu gelirini düşürür haberin olsun.
[+] 1 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-10-2019, 19:05)4S0S :
(01-10-2019, 17:33)Cooper : Bu adam buraya nasıl çıktı aga ? 1600lerde hala yaşamasına mı şaşırayım ? Yoksa Hindistan sevdasına mı bilemedim

jt5c63.jpg
Golden Century ile gelmiştı sanırım koloni bölgelerinde bulunan ülkelerden toprak satın alınabiliyor yapay zeka işte anlam veremiyorsun.Bu arada 3 farklı bölgeden ticaret topluyorsun bu gelirini düşürür haberin olsun.

Bak bunu bilmiyordum. Ne yapmamı önerirsin peki ? Karayiplerde aktifim. Karayip,Meksika,Missisipi istikameti , Ümit Burnu bunları sevilla da topluyorum . İngiliz topraklarını komple aldıgım için ingiliz kanalında da aktifim. Ne yapmamı önerirsin ? Neyi nereye aktarayım ? Şimdiden teşekkürler
Ara
İngiliz topraklarını almak yetmez. Hollanda küçücük haliyle İngiltere ile kapışacak kadar ticaret çekebiliyor. Kuzey Amerika'yı iyice toplayana kadar Sevilla'da devam et. Fildişini kaçırma tabi arada. Sonra kanalda toplamaya çalışabilirsin. Fakat asıl zenginlik Hindistan, Güneydoğu Asya ve Malaya'dan Filipinler'e kadar bölgedeki adalar. Gözünü oraya çevir.
Sic Parvis Magna
Ara
(01-10-2019, 21:05)altnkurt : İngiliz topraklarını almak yetmez. Hollanda küçücük haliyle İngiltere ile kapışacak kadar ticaret çekebiliyor. Kuzey Amerika'yı iyice toplayana kadar Sevilla'da devam et. Fildişini kaçırma tabi arada. Sonra kanalda toplamaya çalışabilirsin. Fakat asıl zenginlik Hindistan, Güneydoğu Asya ve Malaya'dan Filipinler'e  kadar bölgedeki adalar. Gözünü oraya çevir.

Anladım. Ok. eyvallah sağolasın.
Ara
unknown.png
unknown.png
Ara
Deus vult???
Z5oqlZ.jpg
[+] 1 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

jt5c63.jpg
1600 lerde Australian Mamluks  gördükten sonra garip gelmiyor..
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
[+] 1 üye Reoberg nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-11-2019, 10:13)Reoberg :

jt5c63.jpg
1600 lerde Australian Mamluks  gördükten sonra garip gelmiyor..
yeni dlc ile toprak satın alınabiliyor  ticaret şirketi kurulabilen bölgelerden
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.