Sohbet: Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna
Ben birini seçtim ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Artık gelen pack sayısına göre belli olur.
tTRiYax.png
Ara
Ben "favori" denilen arkadaşı seçmiştim de ben de hatırlamıyorum kim olduğunu.
@reddga wild oynuyor musun
Ara
(17-10-2018, 20:45)Wick3rfl4me : @reddga wild oynuyor musun

Oynuyordum.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
beyler dostluk görevim var maç atmak istiyen gelsin
Ara
Blizzard Korea'nın yanlışlıkla önümüzdeki eklentinin ismini sızdırdığı konuşuluyor, eklentinin adı Brawl of Rastakhan tarzında (çeviri tam kesin değil), Rastakhan Zandalari trollerinin lideri.
Twitch Loot'u olarak altın paket veriliyormuş yine sanırım ama nasıl alındığını pek inceleyemedim.
(31-10-2018, 18:52)Duman : Twitch Loot'u olarak altın paket veriliyormuş yine sanırım ama nasıl alındığını pek inceleyemedim.

Kişisel olarak twitch kanallarına 2200 bit cheer etmeni istiyorlar.  Toplamda 28 milyon bit cheer edildiğinde bu ödül açılacak. (ki 28 milyon barajı aşılmış )
tumblr_m4rerjNz5e1qk26dzo1_500.gifv
Ara
Yarın yani 2 Kasım da oyuna giriş yapanlara golden Star Aligner, 3 Kasım da giriş yapanlara ise golden Secret Plan verilecekmiş.440 dust iyi bereket versin.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
AKG62IRDGZBOBLDGSFURGTHGZY.jpg

Oyunun prototipi.

Geliştirilme aşamasında oyunun kod adı "Project Pegasus"muş:

II5OVZ223VB4RLSTIA735XLC5M.png
Bu dostluk görevleri karşıdakinin de görevi varsa 200 altın mı veriyor yoksa sadece 100 altın da mı kalıyor?
Ara
(08-11-2018, 11:06)eminnn : Bu dostluk görevleri karşıdakinin de görevi varsa 200 altın mı veriyor yoksa sadece 100 altın da mı kalıyor?

100 altın veriyor. Ama beşinide tamamladığında 500 altın almış oluyosun.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu 500 altınla başladım gold biriktirmeye.
Ben @reddga nın tavsiyesi üzerine bayadır biriktiriyorum. 4k küsür gold oldu sanırım.
Ara
Boomsday'de 40 packte 1 leg açtığım için, bir legendary daha açayım biriktirmeye başlarım demiştim dünkü packlerde çıktı Morrigan.
10 gold :/.Un goro dan fazla açmamışımdır diyerek legendary umuduyla 6 pack açtım, legendary çıkmasa da 2 golden common, 1 golden rare, 2 epic verdi aslında.Boomsday legendary sini bende çıkarttım sonunda dün verilen 6 pack ile.Druid spell legendary si çıktı.Ungoro da legendary alana kadar açarım galiba.Rastakhan dan baya eksik olacak ama olsun bakalım.
Ara
Challenge görevini yapmayan varsa birazdan gireceğim oyuna
Ara
Yeni expansionla whizbang e de yeni deckler gelecek mi?
Ara
(08-11-2018, 16:35)birisi43 : Yeni expansionla whizbang e de yeni deckler gelecek mi?

Evet gelecek.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rastakhans Rumble için 1 pack promosyon varmış.Bu linkten girip Show your team sprit e tıklıyoruz ve hesabımıza giriş yapıp favori Loa mızı oyluyoruz.Tamamladıktan sonra eklentinin gelmesiyle 1 pack promosyon olarak alabileceğiz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.