Önemli: Hearthstone - Paket Açma Bölümü
32 pack 1 legendary 4 epic... Un Goro'dan farkı yok açıkçası.
Ara
unknown.png
Cogito, ergo sum
[+] 2 üye Windfall42 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4MyadQ.jpg

43 paketimizi açtık.

3 Legendary: Malfurion the Pestilent, Lilian Voss, Scourgelord Garrosh.
13 Epic, bunlardan 1'i kopya.

215 karttan toplamda 71 kopya kart, 510 dust.
Hoşuma gitmedi.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
33 pack aldım. 3 arena hediyesi + 3 hediye pack geldi. 39 packten 2 legendary 5 epic çıktı. Pek sevinemedim sanki.

4MyzDL.jpg
JlbDXY.jpg
OL4DkZ.jpg
Ara
Bana hiç bir şey çıkmadı 32 desteden. Ticket falan nasıl atılıyor? Rezillik durumu var. 6 tane mor kart çıktı sadece. Bir tane leg en kötüsü Prince bilmem ne.
Ara
https://eu.battle.net/support/en/help/
Ara
Tickettan sonuç çıkacağını sanmam.
37 pack, 1 legendary. teşekkürler blizz
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
43'ten 3 çıkınca çok kötü diye düşünmüştüm de milletin hali daha kötü.
Beklentiniz çok fazlaydı zaten. Her 7 paketten 1 legendary çıksın istiyorsunuz, o zaman önemi kalmaz legendarylerin.

Öte yandan siz yine iyi vaktine denk geldiniz oyunun, yeni expansionlarda ilk 10 pakette mutlaka legendary veriyor. Hearthstone çok vakit isteyen bir oyun, 2-3 ayda her şeyi yapayım bitsin diyemiyorsunuz, oyunun uzun oynanabilirliğinin kaynağı da bu açıkçası.
Ara
Bende 36 tane kadar paket açtım (3 hediye + 3 arena + 30 kendi satın aldığım ) 

Çok süper olduğunu söyleyemem ama işimi görüyor

Bunun ne işe yaradığını bilmiyorum kullanma fırsatım olmadı merakta etmedim

Çıkardığım legendaryler arasından en iyisi bu sanırım neredeyse her destede kullanılabilme ihtimali var.

Bu da Lich King'in hediyesi.

36 paketten 3 legendary çıktı. 2 tane epic çıkartabildim.
[+] 1 üye Kher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
7N3JVa.png
İlk on packte bir legendary beklerken böyle çıkması da ilginç oldu :smiling:
Ara
Screenshot_20170901-022903.png?width=1202&height=677

Selamlar.
Oooooooooooooo resimden bal damlıyor.
Ara
(01-09-2017, 13:56)Duman : ...
Selamlar.

20 pack açtım tek leg çıktı o da shaman quest (arena decklerini biriktirdim) bize de şans akıt az duman.
Ara
İlk defa paket alırken kendimce aksiyon yapayım, karta tıklamadan evvel basılı tutup kartın arkasından çıkan ışıkla ne olduğunu anlayayım dedim. 3. kartta Legendary ışığı çıkınca ayrı resim aldım bakalım ne gelecek diye. Shaman herosu gelince bayağı sevindim çünkü kullanılabilecek bir kart destelerde, 4. kartta Hunter herosu bayağı şaşırttı.

Şimdi ilk iş uzun zamandır yapmayı düşündüğüm bir Death Hunter destesini yaptım, pek başarılı değil çünkü kontrol Hunter bu artık, ancak oynamak zevkli diyebilirim, öyle hamleler yapılıyor ki rakibinizi şaşırtıyorsunuz. Hunter kartlarını karıştırırken farkettim ki Old Gods'tan beri Hunter'da Deathrattle teması baskın hale getirilmeye çalışılmış, Old Gods'ta elinizdeki Deathrattle kartları bufflayan kart var, ondan sonra oyuna eklenen birçok kart Deathrattle ile etkileşim içerisinde, bunları kullanarak bir şeyler yapmaya çalışacağım.

Son olarak çok çılgın Zombeastler yapılabiliyor favorim 2/5'lik Beastlere charge veren minionu Stealth'li bir başka beast ile birleştirmek, Stealth'i hiç bozmayın AoE de yemezse her oynadığınız beast chargelı oluyor. İyice optimize edeyim desteler bölümünde konu açacağım destelerimin.
Zombeastler ile oynamak gerçekten zevkli bence de. 1e1 charge olan beast ile heroya saldırdıkça adapt olan minionu birleştirmiştim. Oyunu bir anda çevirebilir ya da bitirebilirsiniz.
Ara
Görsel

Kendi verdiğim altınlarla aldığım paketlerden güzel kart çıkmıyor bedava olunca mis gibi paket oluyor nedense. Yine bi Duman kadar şanslı değilim.

Görsel

Bunda da Gadgetzanda hiç legendary kart yok diye son zamanlarda gelen altınlar ile Gadgetzan paketleri alıyordum, ilk 10 pakette garanti olduğu için çıktı nihayet, Mayor Noggenfogger çıkmadığı için mutluyum.
Ara
Uzun zaman sonra yine ballı günümdeyim. Arenada 3te sıfır yapmanın şerefine gelen pack gönüllerde taht kurdu.

7NOJJP.jpg
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bizde pack açıyoruz 4 commondan öteye gidemiyorum :D artık her açtığım packin fotoğrafını alıcam :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.