Sohbet: Heroes of the Storm - Genel Sohbet: Nexus
Hearthstone'da en sevdiğim classın herosu olan Valeera'ya 15.000 gold'u hiç düşünmeden vereceğim sanırsam. Darısı Edwin'in başına.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
Yeni başladım şimdilik AI'a karşı oynuyorum, özellikle benim gibi yeni başlayanlar varsa aramızda etkinlikler yapabiliriz.
Stukov geliyor, her ay yeni hero ekleniyor.
Blizzard China Blizzcon'da HOTS ile ilgili yapılacak duyuru sonrası kullanılacak site arkaplanını sızdırmış deniyor:

Oyuna dair hiç bir bilgim yok. Deneme fırsatım da olmadı. Fakat güzel gözüküyor. Özellikle de Blizzard'ın yapmış olduğu fragmanları beğeniyorum. Bilgisayarım, oynamama izin verir umarım.
Ara
Di4lQtcU4AAq_Yx.png

Di9tYOKUYAIgDRB.png

DjC57mkUUAACZaM.jpg

Scarlet Crusade liderlerinden Sally Whitemane geliyor, kendisi Hearthstone'da Paladin DK'si tarafından çağırılabilen 2/2'lik minionlardandı, potansiyeli harcandı denebilir.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Gamescom yaklaşırken Blizzard'ın resmi twitter hesabından yeni gelecek hero için paylaşımlar yapıldı. Diablo'dan Mephisto'nun geleceği söyleniyor.

Görsel

Görsel
tTRiYax.png
Ara
Ve Mephisto geldi yeni geldiği için kabul görülebilen imbalığıda bir bitseydi hayırlısıyla.
q59zb6s.jpg
Ara
Yakında gelecek olan The Siege of King's Crest etkinliği ile ilgili resmi twitter hesabından görseller paylaşılmış.

DnOx9WaVAAEqKmC.jpg

Dm_ZvK1UYAEx-3M.jpg:large
tTRiYax.png
Ara

Malganis duyurulmuş.
Görsel

Anduin geliyor sanırım.
Yeni kahramanların geliyor olması sevindirici. Gerçi artık uzun aralıklarla geliyorlar ama önemli kahramanlar geliyor. En son Imperius gelmişti. Şimdi de Anduin, eğer cidden o olursa.
tTRiYax.png
Ara
Anduinmi geliyor. 1 gün girmedik neler neler olmuş yahu. Anduin şuan en popüler WoW kahramanı ben bu kadar erken gelmesini beklemiyordum eminmisiniz?
q59zb6s.jpg
Ara
Anduin PTR'a geldi. Ben spotlight videosunu bekliyorum ama o henüz çıkmadı. Heroes of the Storm'un sitesine de konmamış.
tTRiYax.png
Ara
BlizzCon 2019 dolayısıyla 1-3 kasım arası tüm karakterler kullanıma açık. Farklı kahramanları denemek isteyenler için iyi bir fırsat.
q59zb6s.jpg
Ara
Deathwing çıkalı neredeyse 3 ay oldu ve yeni gelecek kahraman hakkında hala yeni bir bilgi yok. Daha önceki kahraman çıkış aralıklarına göre bu sefer biraz daha uzun sürdü.
tTRiYax.png
Ara
Diablo 4 ve Owerwatch 2 den dolayı bayağı yoğunlar galiba HOTS a yeterli özeni göstermiyorlar ücretsiz olduğundan. Ben Lady Vashj yi bekliyorum uzun süredir ama gelmedi gitti.
q59zb6s.jpg
Ara
Geçenlerde oyunu tekrardan yükledim ve beraber Cho'Gall oynayacak birilerini arıyorum. Oynamak isteyen varsa bana yazabilir. Kahraman bende mevcut (yani sizde olmasına gerek yok).

Bilmeyenler için Cho'Gall iki oyuncunun yönettiği bir Ogre'dır. Bir oyuncu Cho ile oynayarak kahramanı hareket ettirir ve yakın dövüş yeteneklerini kullanır. Diğeri Gall ile oynayarak uzak menzilli büyü yeteneklerini kullanır.
tTRiYax.png
Ara
(17-12-2020, 00:52)reddga : Geçenlerde oyunu tekrardan yükledim ve beraber Cho'Gall oynayacak birilerini arıyorum. Oynamak isteyen varsa bana yazabilir. Kahraman bende mevcut (yani sizde olmasına gerek yok).

Bilmeyenler için Cho'Gall iki oyuncunun yönettiği bir Ogre'dır. Bir oyuncu Cho ile oynayarak kahramanı hareket ettirir ve yakın dövüş yeteneklerini kullanır. Diğeri Gall ile oynayarak uzak menzilli büyü yeteneklerini kullanır.

Discordda karşılaştığımızda beraber oynayabiliriz. 

Normalde zamanda da ortak zamanımız kesiştiğinde oyundan arkadaşlarımla oynuyorum.

Eğer denk gelmezsek hots'un cho'gall sohbet kanalı var. Onu deneyebilirsin. Öte yandan reddit ve general eng sohbet kanallarının nezih bir ortamı var. Buralardan da bulabilirsin.
[+] 2 üye Wellfares nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-12-2020, 00:52)reddga : Geçenlerde oyunu tekrardan yükledim ve beraber Cho'Gall oynayacak birilerini arıyorum. Oynamak isteyen varsa bana yazabilir. Kahraman bende mevcut (yani sizde olmasına gerek yok).

Sadece ChoGall değilde genel olarak oynamak istersen ben oynayabilirim ayrıca Chogallı da oynarım.

Edit: Ekleyen olursa irfandurmus#2784
q59zb6s.jpg
[+] 1 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.