Önemli: HoI4 - İlginç Görüntüler
oOBWz7.jpg

İsviçreyi ele geçir focusunu ekleyen her kimse selamlarımı yolluyorum. 
Belçika ve İtalya sınırına 10. seviye fort yaptım. Onlarda Belçikayı ilhak edip Parise yürümek yerine İsviçreyi ilhak ederek yürüdüler :P
[+] 4 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3PW0eb.jpg
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Müthiş italyan askeri dehası ortaya çıktı ( bir oyun ancak bu kadar kötü yz ye sahip olur )
Ara
Görüntüyü de eklerim birazdan ama başıma gelen garip bir olayı anlatmak istiyorum dün sabah Great War modu Osmanlı ile oyun açtım İtalyanları püskürttüm(Bu arada İtalyan yapay zekası baya gelişmiş son versiyonda adamlar Yemenden filan yayılıyor dikkat etmezsen.)Neyse Balkan Savaşı çıktı İtalyanlar Balkan birliğine katılıp bana karşı savaşmaya başladı ve habire asker yığıyorlar garip bir görüntü çıktı en son bende hile yaptım ve tüm Balkanları+İtalyayı aldım daha dünya savaşı çıkmadan ortada İtalya kalmadı acayip garipti.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
1J1vAN.jpg

LbkAq0.jpgQVDBdj.jpg

Olayı kısaca anlatırsam şöyle oldu ilk öcce İtalya saldırdı Trablusgarp için sonra atmama rağmen barış olmadı ve daha iyisi gönüllülerde gelmedi event ile gelen onu geçtim attım bunları Anadoluya çıkmaya çalıştılar sonra Balkan Savaşı başladı ve bunların hepsi saldırdı bana başarılı olamadı o sırada İtalya katıldı aralarına Balkan Ligine en son Hicazı aldım o sırada barış imzaladık İtalya ile ama bu seferde Hicaz İtalyayı savaşa çağırdı müttefik olup savaş hala bitmedi şuan Sırbistan ve Yunanistan bende Karadağ ve Bulgarlar kaldı bakalım ne olacak.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
"God Mode" modu indirip Almanya'yı observer'a aldım, ABD'nin işgali aynen şu şekilde oldu:

pnm6rJ.jpg
[+] 2 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sivrisinek istilası
b6MGR8.jpg

Ara
Bu küçücük ülkenin buna sahip olması, neden sebebi neydi ki...6NM5b0.png
Ara
yqkb97.jpg
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara
@Alduin El Salvador hep öyle baya tümen basıyor.
Ara
Finlandiyalı Milliyetçi balıklar gölü işgal etti :D
hoi4_1.png
hoi4_2.png
Ara
WmatA.jpg

Avusturalya'nın Non-aligned olması çok zor diye böyle bir easter egg eklemişler sanırım.
Ara
20190201210815_1.jpg

Ne yapsam acaba ?
Ara
 Barış konferansından sıkılıp, düşünmeden anlaşmanın sonucu.
[+] 1 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Hoi4 1.6 patch AI yeniliklerinde dolaşırken yakaladım.
[+] 1 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Redtay Patch notlarını okurken ayrı bir güldüm :))
Ara
Ekran_Goruntusu_81.png

Garibim Yugoslavya, faşist, komünist, demokrat, nötr kim varsa savaş ilanı yedi...
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İngiltere'den Orta Doğu'dan çekilmesini istedik, serbest bıraktığı Filistin'in başına Henry'yi geçirdi swh. İngiliz Prince Henry diye tahmin ediyorum.

Ekran_Goruntusu_82.png
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görseldeki 6.George :d

Görsel
omnia fui et nihil expedit
[+] 2 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
pq4fodausu851.jpg?width=640&crop=smart&a...fcfb22bf3e

Reddit'de bulduğum bir görsel :D
We will watch your career with great insterest
[+] 1 üye The Last Kaiser nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.