Önemli: League of Legends - Video Paylaşım
Bayağı hack & slash ayarı bi şampiyon geliyor. Yaptığı kombolar ile ultisini kullanabilecek ve anladığım kadarıyla ultisini engelleyen tek şey de bu kombosayar, yani bir bekleme süresi bulunmuyor.

WhaW8Am.gif
Ara

Tema çok hoşuma gitti umarım yeni kostümler eklenir
giphy.gif
Ara
Fütüristik temalar lolde çok iyi gidebiliyor fakat ruh çiçeği ile çıtayı bayağı yükselttiler. Umarım sırf ondan sonra geldiği için düşük satışlar ile memnuniyetsizlik yaratmaz, özellikle de önümüzde worlds sezonu olduğunu düşünürsek bu oldukça mümkün. Tek isteğim Viktor kostümünün efsanevi olması fakat Riotun Viktora sevgi göstermediğini biliyoruz. Rito pls.
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni değişik bir oyun geliyor gibi gözüküyor.

WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aphelios'un bu kadar iyi müziği olduğunu bilmiyordum. Karakterin "dilsiz" olmasına rağmen şarkısının sözlerinin olması bayağı ironik olmuş.

WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anime tarzındaki kostümlerden sonra bu tarz kostümleri görmek gayet hoş. Animeleri kötülemek için söylemiyorum ancak biraz korkutucu tarzda kostümlere de ihtiyaç vardı.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Tema benim de hoşuma gitse de şampiyon tercihlerinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Çok daha bu ayarda potansiyeli olan şampiyon varken zaten benzer kostümleri olan şampiyonlara getirmişler.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni masa oyunu için tutorial yayınlamış.

WhaW8Am.gif
Ara
Worlds için üç yeni animasyon paylaşılmış.

WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
@Aeschyli ile maç sonları bunu atmayı tercih ediyoruz.

WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni şampiyondan şunu atlamışım.

WhaW8Am.gif
Ara
LoL gameplayini izleyip zevk aldığım yegane kişi olabilir.

WhaW8Am.gif
Ara
Yeni K/DA kostümleri, Seraphine ile birlikte tanıtıldı.

WhaW8Am.gif
Ara

Eğer yasaksa kusura bakmayın .. Elimden geldiğince anlatmaya calıstım. :) Yasaksa özür şimdiden..
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.