Önemli: League of Legends - Videolar
#61
5 dakika sonra yeni K/DA şarkısının ilk gösterimi olacak.

Ara
Cevapla
#62
Daha müzik klibi tarzında bir video beklemiştim.
Laglamak  seçim değil yaşam sebebidir
Ara
Cevapla
#63
Klip de elbet gelir fakat şarkı POP/STARS'a kıyasla bayağı sönük kalmış bence. Daha rap odaklı ve genel olarak vokal kısımları yavaş. İngilizce rap olan kısmı fena değil ve asıl sıkıntı şarkı çok düz bitiyor. Bildiğim kadarıyla albüm tarzı bir şey çıkacak worlds'e doğru. Umarım bu şarkının bende karşılayamadığı hype'ı karşılar.
Ara
Cevapla
#64
Bayağı hack & slash ayarı bi şampiyon geliyor. Yaptığı kombolar ile ultisini kullanabilecek ve anladığım kadarıyla ultisini engelleyen tek şey de bu kombosayar, yani bir bekleme süresi bulunmuyor.

Ara
Cevapla
#65


Tema çok hoşuma gitti umarım yeni kostümler eklenir
Ara
Cevapla
#66
Fütüristik temalar lolde çok iyi gidebiliyor fakat ruh çiçeği ile çıtayı bayağı yükselttiler. Umarım sırf ondan sonra geldiği için düşük satışlar ile memnuniyetsizlik yaratmaz, özellikle de önümüzde worlds sezonu olduğunu düşünürsek bu oldukça mümkün. Tek isteğim Viktor kostümünün efsanevi olması fakat Riotun Viktora sevgi göstermediğini biliyoruz. Rito pls.
Ara
Cevapla
#67
Yeni değişik bir oyun geliyor gibi gözüküyor.

[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#68
Aphelios'un bu kadar iyi müziği olduğunu bilmiyordum. Karakterin "dilsiz" olmasına rağmen şarkısının sözlerinin olması bayağı ironik olmuş.

Ara
Cevapla
#69
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#70
Anime tarzındaki kostümlerden sonra bu tarz kostümleri görmek gayet hoş. Animeleri kötülemek için söylemiyorum ancak biraz korkutucu tarzda kostümlere de ihtiyaç vardı.
Ara
Cevapla
#71
Tema benim de hoşuma gitse de şampiyon tercihlerinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Çok daha bu ayarda potansiyeli olan şampiyon varken zaten benzer kostümleri olan şampiyonlara getirmişler.
Ara
Cevapla
#72
Ara
Cevapla
#73
Ara
Cevapla
#74
Ara
Cevapla
#75
Yeni masa oyunu için tutorial yayınlamış.

Ara
Cevapla
#76
Worlds için üç yeni animasyon paylaşılmış.Ara
Cevapla
#77
Ara
Cevapla
#78
@Aeschyli ile maç sonları bunu atmayı tercih ediyoruz.

[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#79
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.