Önemli: PlayStation Plus
Mayıstan önce bi yıllık çekmek lazım heralde.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Nisan ayında Plus üyelerine Uncharted 4: A Thief's End ve Dirt Rally 2.0 verileceği açıklandı. İki oyun da 7 Nisan itibariyle indirilebilir olacak.
Ara
Mayıs ayı PS Plus oyunları Farming Simulator 19 ve Cities: Skylines oldu.
tTRiYax.png
Ara
Mayıs ayında PS Plus fiyatlarının artacağı söyleniyordu ama gördüğüm kadarıyla henüz artmamış. Vazgeçtiler mi yoksa başka bir durum mu var merak ettim, bilgisi olan varsa.
tTRiYax.png
Ara
Ondan şu indirim skandalından sonra vazgeçmemişler miydi?
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu ay verilecek ilk oyunun Call of Duty: WWII olduğu duyuruldu. İkinci oyun bu hafta içinde açıklanacakmış.
Ara
Haziran ayının ikinci oyunu Star Wars Battlefront 2 oldu.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
PS Plus için Temmuz ayında verilecek oyunlar: NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider ve Erica
Sic Parvis Magna
Ara
Ben 4-5 aydır devam ettirmiyorum plus'ı. Oyunlar fazla rng olduğundan online oynamayınca değeri yok. Yani güzel oyun verilse bile sende olunca boşa gidiyor.
Ara
Temmuz oyunları hiç benlik değilmiş.
tTRiYax.png
Ara
Ağustos oyunları sızan bilgilere göre:
Prey, Division 2, Tekken 7
Sic Parvis Magna
Ara
PS Plus Ağustos ayı için ücretsiz olan oyunlar duyuruldu. Bunlar Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve Fall Guys: Ultimate Knockout. COD: MW 2 28 Temmuz’da, Fall Guys ise 4 Ağustos’ta indirmeye açılacak.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bedava verilecek oyunların bilgisi nereden "sızıyor"? Bu ay bir tanesi bile tutmamış.
IbnE9P2.gif
Ara
Bilmem. Bana sızmıyor sonuçta. Jason Schreier gibi bikaç isim dışında unofficial hiçbişeye itibar etmemek lazım zaten oyun dünyasında.
Sic Parvis Magna
Ara
PS Plus Eylül ayı için ücretsiz olan oyunlar duyuruldu. Bunlar Street Fighter V ve PUBG. Oyunlar 1 Eylül'de indirmeye açılacak.
Sic Parvis Magna
Ara
Zam geliyor.
https://www.bolumsonucanavari.com/Haberl...104169.htm
Ara
Gecen ay da tekken division 2 denmis ama bu ay da balon cikmasin gerci sf5 ve pupg bende var balon olsa daha iyi :)
Ara
(28-08-2020, 11:01)SoulForged : Gecen ay da tekken division 2 denmis ama bu ay da balon cikmasin gerci sf5 ve pupg bende var balon olsa daha iyi :)

O söylentiydi. Sonra kesin olanları da yazdım. Bu da kesin.
Sic Parvis Magna
Ara
PS Plus Ekim 2020 ücretsiz PS4 oyunları:

Need for Speed Payback
Vampyr
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şu oyunları gördükçe iyi ki PS Plus aboneliğimi sonlandırmışım diyorum.
[+] 1 üye Alcarin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.