Önemli: Son İzlediğiniz Film ve Puanınız
Son İzlediğiniz Film
Bu konu altında üyeler son izledikleri filmi ve bu filme 10 üzerinden verdikleri puanı dilerlerse sebepleriyle birlikte paylaşabilir.
(Puan unsuru konuya sonradan eklendiği için ilk yorumlar puan içermeyebilir)
İnside job (iç işler)

Ara
54067.jpg

Efsanenin yıllar sonra geri dönmesi...Tobin Bell'in o tanıdık sesi.. O hayatın gerçekliğini görmüş, kendinden bir o kadar emin yüz ifadesini, oyunculuğunu görmek Jigsaw hayranı olarak beni çok duygulandırdı. Spoiler vermek istemiyorum. Filmde duygu yükünün çok yükseklere tırmandığı anlar oldu. Beklentilerimin çok üstündeydi. Sonunda da içimde bir buruklukla kalakaldım. Aslında nasıl bir sonu olacağını tahmin etmeme rağmen belki bir umut aksi olur diye çok heveslenmiştim. Bile bile lades olmak gibiydi. Kesinlikle 10/10 diyorum.

Southpaw-Poster-2.jpg

Jake'in oyunculuğu gittikçe gelişme gösteriyor. Doctor Strange'den de tanıdığımız Rachel McAdams da harikaydı. Film genel olarak bir boksörün hayatından bir kesiti anlatıyor. Kızıyla veya diğer insanlarla ilişkilerini detaylı olarak ele alıyor. Bence biraz fazla konu-spesifik bir film. Herkese hitap etmeyebilir. Benim de çok sevdiğim bir tür değildi. Jake ve Rachel'ın hatrına izledim. Güzel filmdi ama çok ekstra bir şey görmedim. 6.5/10 demek istiyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
LOTR (haftada 1, 3 filmi de izlerim)
giphy.gif
Ara
Panzehir. Türk filmi, farklı bi tadı var, deneyebilirsiniz.
Ara
Pulp fiction. Neden bu zamana kadar izlemedim bilmiyorum.
Ara
THE UNTOUCHABLES
Ara
Interstellar
Ara
Örümcek-Adam: Eve Dönüş
Maymunlar Cehennemi: Savaş
Ara
friends-with-benefits-izle-438.jpg

Klasikleşmiş asıl oğlanın arkadaş ayağına hatunu götürdüğü ve sonradan birbirlerine aşık oldukları erotik/romantik bir film. Oyuncu seçimleri çok yerinde olmuş. Woody Harrelson da esprileriyle filme güzel bir renk katmış. Şüphesiz o olmasa 1 puan daha az verirdim. Eğlenceli bir film. İzleyebilirsiniz. Not olarak da 8/10 diyebilirim.
Sic Parvis Magna
Ara
Tör : Regnerök, sinemada @Windfall42 ile izledik. Gayet güzeldi her sahnesinden keyif aldıgımı soyleyebilirim, en iyi cekilmis Thor filmi olabilir.
Ara
''Limitless - Limit yok'' filmini izledim. Lucy filmini izleyip beğenen birisine güzel gelebilir fakat benim için vakit öldüren bir filmdi :))
Ara
Görsel

Bunca yıldır izlememiş olduğum bi gerçek. Çıktığı zamanki hype'ı kaçırmasam belki çok daha yüksek verirdim ama güzel bir Türk filminden öte geçemedi. Bazı animasyonlar göz kanatıyordu. 5/10 diyebilirim.
Sic Parvis Magna
Ara
TKPRZND_QbmTlX7KVMDfAg.jpg

Doctor Strange, uzun süredir neden seyretmediğimi merak ediyorum. Film bayağı başarılı bence, Marvel fimlerini sevenlere öneririm.
WhaW8Am.gif
Ara
MV5BMTQ2NjE4NDE2NV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTcw...00_AL_.jpg

Emilia Clarke'ın artık o aşina olduğumuz oyunculuğu yine yerli yerinde. Güzel bir romantik filmdi. Romantik film arıyorsanız kaçırmayın derim. İzlerken yer yer güldüm yer yer duygulandım. Beklentilerimin üstündeydi. Puanım 9/10.
Sic Parvis Magna
Ara
Görsel

Film genel olarak izlerken sıkmadı. Eğlenceli sahneleri vardı. Cara Delevingne'nin de hatrına 8/10 veririm.

Önceki filmlerime de kısa kısa değerlendirmeler yazdım. Notlarımı verdim. Bakmak isteyenler..
Sic Parvis Magna
Ara
(02-12-2017, 21:28)altnkurt : friends-with-benefits-izle-438.jpg

Klasikleşmiş asıl oğlanın arkadaş ayağına hatunu götürdüğü ve sonradan birbirlerine aşık oldukları erotik/romantik bir film. Oyuncu seçimleri çok yerinde olmuş. Woody Harrelson da esprileriyle filme güzel bir renk katmış. Şüphesiz o olmasa 1 puan daha az verirdim. Eğlenceli bir film. İzleyebilirsiniz. Not olarak da 8/10 diyebilirim.

Erotik kelimesinin geçtiği bir yerde adını görmek beni kararlılıkla dolduruyor
Cogito, ergo sum
Ara
Son birkaç haftada izlediğim filmleri paylaşayım sizlerle.

1200x630bb.jpg
Kitaplarını okuduğum için filmini de izleme ihtiyacı hissettim. Önceki filmin üstüne çok bir şey katamamış gibi. Klasik bir Fifty Shade filmi olmuş. Christian'ın karakter gelişimi hoşuma gitti biraz. Yine de çok tavsiye edebileceğim bir film değildi. Üstte paylaştığım Southpaw'ı izleyin daha iyi.
6/10

life.jpg?v=1495768457
Ryan Reynolds ve Jake Gyllenhaal gibi tanıdık isimlerin hatrına izlediğim güzel bir uzay filmi. Ne yazık ki senaryo çok klişe. Aliens vs. Predator çakması bir film olmuş. Oyunculuklar hoşuma gitti. Senaryo da klişe olmasına rağmen izletiyor. Boş bir zamanınızda izleyebilirsiniz.
8/10

the-fate-of-the-furious-2017-02.jpg
Bu film için ne desem yetersiz kalır. Oyuncular mükemmel, senaryo mükemmel, senaryonun kırılma anları çok daha mükemmel. Jason Statham ve Vin Diesel müthiş performanslar sergilemişler. Dwayne Johnson yine formunda. Charlize Theron filme baya renk katmış. Daha iyisi olamazdı. İzlemezseniz çok şey kaybedersiniz.
9.5/10

ghost_in_the_shell-446755661-large.jpg
Scarlet, Scarlet ve daha çok Scarlet. Ablamız yine beyin yakan bir filmde oynuyor. Farklı bir kurgusuyla baya garip bir film olmuş. Yine bilindik sistemi yıkma konulu bir senaryo. Scarlet'ın geçmişini ve kendini keşfetmesini izlemek baya güzel. Çok güzel diyemem ama Scarlet'ın oyunculuğu hatrına izlenir bu da.
7/10

dark-tower-poster.jpg
Senaryo kötü ve bu eksiği İdris Elba ve Matthew McConaughey'nin oyunculukları da kapatmaya yetmiyor. Filmin salak bir oğlanın üzerine kurulmuş olması cidden üzücü yönlerden. Otobüste gelirken izlemiştim. Normal bir zamanda açıp izler miyim şüpheliyim.
6/10

poster-large.jpg?lastmod=1
Bu filmle ilgili konuşulacak çok şey var aslında. Johnny Deep bildiğimiz Johnny Deep hala. Javier Bardem ve Geoffrey Rush'ın oyunculukları beni benden aldı. Kaya Scodelario ve Brenton Thwaites de diyaloglarıyla filme renk katmış. Film çok güzel kurgulanmış. İzlerken bir dakika bile sıkılmadım. David Wenham, Keira Knightley ve Orlando Bloom gibi oyuncuları da görmek güzeldi. Kesinlikle izleyin diyorum başka bir şey demiyorum.
9.5/10

MV5BMTk0ODMyNjk1NF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDkx...00_AL_.jpg
Çıkmasını uzun süre beklediğim ve çıkar çıkmaz izlediğim nadir filmlerden biri oldu. Yarının Sınırında çakması gibi duruyor ama bu tarz senaryolar çok ilgimi çekmiştir. Jessica Rothe de iyi bir oyunculuk sergileyince ortaya gayet izlenebilir bir film çıkmış. Bu tarz senaryoları seviyorsanız kaçırmayın derim ama çok meraklısı değilseniz de eğlencelik bir film.
7.5/10

thor_ragnarok-115636540-large.jpg
Chris Hemsworth'un karakterle bütünleşmiş olması ve renkli hareketleri filme eğlence katmış. Tom Hiddleston yine çok başarılı. Cate ablamız zaten başlı başına filmin izlenme sebebi. Film genel olarak güzel ve eğlenceli fakat esprilerin dozunu kaçırmışlar. Aşırı ciddiyetsiz bir film olmuş. Ragnarok gibi kıyamet senaryosunu böyle sulandırarak anlatmalarını hiç beğenmedim. Abuk subuk karakterlere ve sahnelere bu kadar zaman ayıracaklarına Cate Blanchett ve İdris Elba'ya daha çok rol verilse daha güzel bir film olabilirdi diyorum.
7.5/10
Sic Parvis Magna
Ara
Justice-League-Digital-HD.jpg?quality=85...sl=1&w=800
Film fena değil. Ezra Miller tam Flash'a oturmuş. Çok beğendim. Gal Gadot zaten tartışmasız. Henry Cavill'i de yeniden görmek sürpriz olmadı. Ama Batman nedense çok sırıtıyor. Herkesin bir sürü gücü falan var. Batman iki tokat yiyo, sağı solu dağılıyor adamın. Genel olarak güzel bir süperkahraman filmiydi. Bazı noktalarda biraz yetersiz kaldığı olmuş. Çok beklentim yoktu zaten. Süperkahraman filmi seviyosanız zaten izlemişsinizdir, sevmiyosanız çok tavsiye edemeyeceğim.
7.5/10

onesheet.jpg
Ellen Page'in oyunculuğuna hayranım. İsmini duyunca düşünmeden izledim. İlk yarısı güzel bir bilim kurgu. Medikal terimler havada uçuşuyor. Her dakika hastalar kurtarılıyor. Üst düzey bir Tıp fakültesinde dünyayı kurtaracak eğitimler veriliyor. Gel gelelim filmin ikinci yarısı bi anda İnterstellar'dan Dabbe'ye evriliyor. Sürekli jump scarelar, gerilim sahneleri, garip garip işler var. Çok güzel gidebilecek bir bilim kurguyu neden gerilime çevirmişler anlamak zor. Filmin başında eğitimleriyle dünyayı kurtaracak rasyonal tayfa filmin sonunda fincanla ruh çağıracak kıvama geliyorlar. İzlenebilir ama biraz hayal kırıklığına uğradım.
7/10
Sic Parvis Magna
Ara

Jak rozpętałem II Wojnę Światową / How I Unleashed World War II

4 saatlik hoş bir Polonyalı Komedi-Savaş filmi. Zamanına göre kaliteli geldi.  8/10
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.