Sohbet: StarCraft II - Genel Sohbet: Aiur
StarCraft_Logo.png

Blizzard'ın efsanevi RTS oyunu. Yakında Legacy of the Void de çıkıyor, bakalım bu sefer Jim'le Sarah'nın romantik ilişkilerinden ziyade daha önemli şeylere odaklanacak mı hikaye, merakla bekliyoruz.
Ara
Star Craft severlere müjde. D&R Star Craft 2 : Wings of Liberty ve Star Craft 2 : Hearts of the Swarm %50 indirimde.

Buyrun:

http://www.dr.com.tr/Kataloglar_/Starcra...asi/2399/0
Ara
D&R 'dan oyun alan kaldı mı ya(kutu fetişleri hariç)? İnternette %75 falan indirimler yeni oyun öncesi.
Ara
(27-07-2015, 16:02)ferevon : D&R 'dan oyun alan kaldı mı ya(kutu fetişleri hariç)? İnternette %75 falan indirimler yeni oyun öncesi.

Dünyadaki en ucuz Witcher 3 DR'da satılıyor. Starcraft 2 fiyatları da gayet iyi şuanda. G2A'da falan bile starcraft 2 ve ek paketi 35 dolara denk geliyor. Dr'da ise bu fiyat 60 TL.
Ara
Sonunda
v8n59p.jpg
Ara
Aman spoiler yemeden önce ben de oynayayım şunu.
Ara
En taro Zeratul
Ara
Görsel

Bir iddiaya göre Eylül ayında Starcraft serisinin 1. oyununun HD versiyonu duyurulacakmış.

Starcraft HD'de oynanış aynı kalırken grafikler ve kullanıcı arayüzü geliştirilecekmiş.
(05-08-2016, 17:59)Duman : Görsel

Bir iddiaya göre Eylül ayında Starcraft serisinin 1. oyununun HD versiyonu duyurulacakmış.

Starcraft HD'de oynanış aynı kalırken grafikler ve kullanıcı arayüzü geliştirilecekmiş.
Kore'de Starcraft 1 hala 2'den daha fazla oynanıyor yani mantıklı bir hareket olur... Da senin kulağına kimler fısıldadı bunu? Blizz'den anlamazdın sen.
Ara
Herhangi bir strateji oyunu söz konusu olduğunda @Duman:

tumblr_ngfavwzi7R1qhfjqoo1_500.jpg
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Var mı Multiplayer'ını oynayan bir babayiğit?
Ara
@Alcarin

400 saat oynamışlığım varda bırakalı 3 yıl oldu. :p
Ara
Şu oyunun düzenli olarak Multiplayerını oynayan birisini hiç bulamayacağım herhalde :)

Hani Bronz, Silver gibi seviyeleri anlarım da Diamond veya Master bulmak imkansız. Oyunun zorluğundan olsa gerek.
Ara

Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Görsel

StarCraft : Protoss Awakens  :smile:
@Alcarin Starcraft'ı bıraktın mı?
Benim onu bırakmam teklif dahi edilemez. :D
[+] 1 üye Alcarin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Multiplayer oynayacak varmı öğreterek, pek fazla birşey anlamdım oyunadan.
Ara
(05-08-2016, 22:40)Alcarin : Şu oyunun düzenli olarak Multiplayerını oynayan birisini hiç bulamayacağım herhalde :)

Hani Bronz, Silver gibi seviyeleri anlarım da Diamond veya Master bulmak imkansız. Oyunun zorluğundan olsa gerek.

Ben varım hocam işinize yarar mı? :D Dia 1 dim fakat oynamıyorum 1-2 aydır.
Ara
Şimdi bir sorum var Wing of Liberty'i alsam Legacy of Void'i olanlarla multiplayer atabiliyor muyum?Yoksa Sadece Wings of Liberty mi?
Beware the Light.

C0Ql7U2WQAAOHwx.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.