Ori And The Blind Forest'ı %100 yapmak
Arkadaşlar Ori And The Blind Forest:Defenitive Edition'da %100 yapmak istiyorum.
%97'ye kadar geldim.
%3 ne yapacağımı bilmek için soruyorum:Bunun bir rehberi var mı?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=408259781

Burayı inceleyebilirsin. Ayrıca redditte yazdığına göre skilleri açarak çoğu şeyi bulabilirsin. Sanırım kaçırabileceği çok az şey var. Soğan şeklinde mavi bitki mi ne varmış onları patlatman lazım sanırım haritada gözükmeyen. Çok emin değilim. Kendim oynamadım.
Sic Parvis Magna
Ara
Tamam teşekkürler.
Ara
Oyunu %99 yaptım :) Ama tüm gizemli yerleri (Yani gizli,saklı yerleri) keşfettim. Bir yer var,kapısı kapalı girmenin yolunu bulursam umarım %100 olur.
Ara
Oyun %100 tamamlandı.
Bütün haritaları %100 yapınca oldu.
Şimdi öncelikle şu mavi soğanlar toplanması gerekir mi,bilmiyorum.
Canımızı ve Ruh gücümüzü arttıran topları topladım.
Tüm yetenekleri açtım.
Şimdi seviyemizi yükselten iki tür top var. Sarı renkli. Birisi direk seviye arttırıyor. Diğeri seviyenin ilerleyişini sadece arttırıyor. O ikisinin tamamını topladım.
Tüm harita parçalarını topladım.
Önemli Notlar! kesinlikle oku!!
GİNSO AĞACI
GİNSO AĞACINI GEÇTİKTEN,BÖLÜM BİTTİKTEN SONRA ORADA TOPLAMADIĞINIZ BAZI ŞEYLER VARSA VE ORAYA GERİ GİDERSENİZ ŞU KESİNLİKLE AKLINIZDA OLSUN!!!
AĞAÇTA BİR KISIM VAR VE O KISIMDAN YUKARI DOĞRU GEÇİŞ VAR AŞAĞIYA DOĞRU GEÇİŞ YOK. GİDERSEN GERİ DÖNEMEYEBİLİRSİN!!!ŞAHSEN BEN BÜTÜN YETENEKLERİ AÇMIŞ,BÜTÜN CANLARI TOPLAMIŞ ÜSTÜNE  HASAR ALDIĞIM ZAMAN HASARI YARI YARIYA İNDİREN ÖZELLİĞİ AÇMIŞ OLARAK GİTTİM VE ZAR ZOR,SAĞA SOLA ÇARPA ÇARPA GEÇTİM!! DİKKATLİ OLUN!!!
Ara
Dostlar bu yaratıkları duvarlara nasıl fırlatıyoruz. Son bölüme geldim ama kapalı kırılması gereken bir duvar ve internetten baktım, hemen yanında bulunun yuvarlanan yeşil renkli yaratığın fırlatılması lazım. Ama ne yaptım hangi tuş kombinini denediysem hiç bir işe yaramadı. Sürekli yaratık bana çarpıp yada nereye göndermek istersem istiyeyim o yönde hemen atılır atılmaz patlıyor. Bunun çözümünü bilen var mı?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.